surname 2018 jún. 11. - 13:03:20 Előzmény Kissbazsa
(26/86)
Sajnálom, hogy az élet fájdalmas egyesek számára. Csak a panaszkodás. A kritikád olyan, mintha felbosszantottak volna a munkahelyeden vagy csúnyán nézett volna rád a pénztárosnő a mozibüfében, mert vártad vissza a 20 Ft visszajárót és ezen a kritikán és filmen adod ki magadból. De te tudod. A "vöröshajú főszereplő(nő) darázscsípte szilikonszájjal" meg egy gusztustalan személyeskedés. és karaktergyilkos akció. Nem jó, ahogy játszik, hát jól elkezdem bántani a külseje miatt. Mennyire gyerekes a hozzáállásod. A film amúgy kellemesen szórakoztató volt. ;-)
3/10
szookedorina 2018 jún. 11. - 11:19:22 3/10 Előzmény frottirzokni
(25/86)
Valljuk be, ha szar a gyökér szar lesz a gyümölcs, ha szar a gyümölcs szar lesz a magja valami újítást keverni kell hozzá mert így a történet csak saját farkába harap.
Ha nincs az alapötlet és a technika nem gömbölyű a történet.
Egyszerű mint a Harvard Medical School vagy mint a Schindler's List.
frottirzokni 2018 jún. 11. - 08:58:16
(24/86)
Az volt a benyomásom, mintha ez csak egy kötelezően megcsinálandó előzményfilm lett volna a következő Jurassic film elé.
3/10
szookedorina 2018 jún. 11. - 01:11:29 3/10
(23/86)
Engem példul érdekelne ha a filmeknél kiírná a port a sminkest és az öltöztetőt, na az is megérne egy misét.
Aki magától jó azon rontanak a többi szót sem érdemel.
A rendezés is betyáros volt.
3/10
szookedorina 2018 jún. 11. - 00:49:25 3/10
(22/86)
Itt van az amikor a látvány kevés, történet is kell hozzá.
5/10
Amadila 2018 jún. 10. - 20:28:44 5/10
(21/86)
Elmentem,megnéztem mert nagyon szerettem az első részt,de nem tetszik az az írány ammerre a storyt viszik.
Spoiler!
Szinte már látom a következő részt ahol lesznek jó dinók ,rossz dinók (kitenyésztet harci raptorok) és az emberek . Igy az alaptörténetböl lessz egy emberiség vége elleni harci film!!
Viszont ebben a részben olyan szemetek voltak a negatív karakterek hogy élvezettel néztem ahogy a dínok megvacsizzák öket!!
Viszont biztos még jó néhány bőrt lehuznak a történetről mert úgye ott van még a B.helyszin ahol a második és harmadik rész játszodik hiszen ott még elvileg vígan élnek a dinok!
9/10
doricki23 2018 jún. 10. - 19:11:14 9/10
(20/86)
Összességében tetszett a film, az első része valóban mozgalmas és elég jól sikerült, a második egy kicsit laposabb lett.
Az előző rész talán picivel jobban tetszett, de JP rajongóként kötelező darab lesz ez is, biztos, hogy többször meg fogom nézni.
Nézzétek meg, jól fogtok szórakozni alatta.

ui. tetszettek az a 5-6 jelenet amik kifejezetten a JP 1-2 részre emlékeztettek. Ezek jók voltak szerintem.
3/10
szookedorina 2018 jún. 10. - 16:59:39 3/10
(19/86)
A kihalás a föld bolygón még nem került el egy fajt sem, csak a helyes alkalmazkodás útja teszi lehetővé a túlélést.
Mint a tojások.... vér nélkül.
3/10
szookedorina 2018 jún. 10. - 16:39:57 3/10 Előzmény sofi 72
(18/86)
Az ember nemzeteken belül is már annyira heterogén, nem kifejezetten a fenotípusra értendő, hogy a megkülönböztetés bonyolultá válik a hasonló és még hasonlóbb felismerésében. Az idő mozgásában kiküszöbölhetetlen, hogy ne rendszertelen sorrendben érkezzenek az információk. Az való igaz, hogy a szervek tökéletesen reprodukálhatóak és, hogy az agy örökletes adottsága alapján tudatosságra programozható, de figyelemre méltó hátrány az, hogy az érzékek az ösztön nem lassítható folyamat, szarik az időre.
sofi 72 2018 jún. 10. - 12:30:22
(17/86)
Tényleg, csak a folytatás kedvéért lett megnézve, bár nagy hiba volt. Ismételni tudom csak magam, hogy mostanában nincs film, amire érdemes jegyet venni. Ezt a sz@rt legalább otthon ki tudja kapcsolni az ember, a moziból meg nem megyünk ki. Mert nem és kész. :D Egy dolog volt, ami üzenetként elhangzott - burkoltan - hamarosan elfogadottá válik az emberek klónozása is. :D Kínszenvedés az egész. Üres, nulla, látványra is hozza a megszokott szintet. A főszereplők gyengék, a sztori zavaros, erőltetett. Jájjj, meg ez a "mentsük meg szegééény dínókat". Vááááááá... Ne vegyél rá jegyet.
Gambino1991 2018 jún. 10. - 10:36:19
(16/86)
10/10. Nagyon jóóó!!!
4/10
maja31 2018 jún. 10. - 09:21:54 4/10
(15/86)
Ekkora hülye filmet még nemláttam se eleje se vége. A 3D az meg kataszrofa levetem a szemüveget ugy néztem a moziban filmet. 3D az eltünt!!
8/10
jozsi86 2018 jún. 09. - 21:59:24 8/10
(14/86)
Nem rossz film, de az előző jobb volt. Kicsit izzadtságszagú... De Ian Malcolm tulajdonképpen egy brutális következő részt harangoz be a végén. Na, az lehet majd egy brutál film. Izgalmakban, látványban ebben sincs hiány, csak kicsit erőltetett a dolog. Összességében azért jó film, bár az előző jobb volt.
5/10
kisma 2018 jún. 09. - 13:34:20 5/10
(13/86)
Számomra csalódás volt a film. Talán az egyik leggyengébb Jurassic film. Az első és a második fele a filmnek annyira különbözik hangulatilag, hogy jobb forgatókönyv kellett volna, hogy ezt összehozza. A rendezés néhol nagyon jó, néhol felejthető. A sztoriba kár is bele menni tele van olyan butaságokkal, amit simán át lehetett volna hidalni. A film igazi nyári popcorn, de sajnos az igénytelenebb fajta. Remélem a JW3 jobb lesz, bár sajnos Colin Trevorrowtól jobbra nem számítok. Összességében 10/5.
3/10
szookedorina 2018 jún. 09. - 12:36:37 3/10 Előzmény Bigpapa
(12/86)
A filmmel kapcsolatban a legnagyobb elvárás , hogy szeretjük az állatokat ezért vesznek rá sokan jegyet.
Bigpapa 2018 jún. 09. - 11:50:29 Előzmény magyarjani90@gmail.com
(11/86)
Na, ez egy normális kritika volt! Lájkolom! :D
Én ma megyek megnézni a filmet, ha lesz kivel,mert sajna az ismerőseim rezisztensek a JP-ra :D max beülök egyedül :D
3/10
szookedorina 2018 jún. 09. - 10:52:23 3/10 Előzmény Kissbazsa
(10/86)
Azért a nem távoli jövőben ne lepődjünk azon meg, hogy van tökéletes geno-feno típusú ember aki a homogén klónozásra készen áll! Ez a jövő zenéje.
Ezzel bizonyítva Isten létezését.
3/10
szookedorina 2018 jún. 09. - 10:39:04 3/10
(9/86)
Egyik rész sem vetekszik az elsővel, szerintem ez sem.
Teljes organizmust klónozás, csak a rögzített kiváló tulajdonságokat érdemes, hiszen azonos végeredmény a tervezett elvárás. A kiindulási pont 0
(A sugaras szimmetriájú állatoknak, mint például a kehelyállatoknak alsó és felső részük van, de első és hátsó részüket nem különböztethetjük meg.)
A teljes „kötetsorozat” , amelyet a szülő a gyerekére örökít, olyan részleteket tartalmaz, amelyek a nagyszülők, ősök köteteinek véletlenszerű kombinációiból állnak.
(Mesterséges intelligenciának (MI vagy AI – az angol Artificial Intelligence-ből) egy gép, program vagy mesterségesen létrehozott tudat által megnyilvánuló intelligenciát nevezzük. A fogalmat legtöbbször a számítógépekkel társítjuk.)
1/10
Kissbazsa 2018 jún. 09. - 10:21:45 1/10
(8/86)
1/10 - Röviden: nézhetetlen sz@r. Se nekem, se a gyereknek nem tetszett és a mellettünk ülő dínóbuzi is látványosan unatkozott. Az IMDB ismételten bebizonyította, hogy a jó helyezés pusztán pénzkérdés az oldalukon.
Hosszabban: valahogy úgy készülhetett ez a film, hogy egy hollywoodi sales míting cigiszünetében -miután a főnök több bevételt követelt- valaki felvetette, hogy "dínós film!". Erre a másik:
- jó, én meg szaladok a filmes közhelyek gyűjteményéért! - Ami nagy porfelhőt felverve puffant az asztalon.
Spoiler következik:
1. INDO-kolatlanulnagyonveszélyesebbmintazelőzőrészben-Rex - most komolyan??? Minden részbe kell egy, az előző részben felvonultatottnál mindenképpen veszélyesebbre dizájnolt gyík. Mert csak. A néző be se menne a moziba ha csak holmi velociraptorok huligánkodnának.
2. Telihold fényénél ordító INDO-kolatlanulnagyonveszélyesebbmintazelőzőrészben-Rex - ez nem vérfarkasos film de a filmes közhelyek gyűjteményéből jutott a filmbe ilyen is. Biztos ami biztos.
3. Bizottsági meghallgatáson hülyeségeket összehordó Jeff Goldblum moralizál: klónozás rossz! Értem?
4. Már a kezdeti konfliktus is égbekiáltó marhaság: idióták tüntikéznek szerte Amerikában, mert a kormány nem hajlandó megmenteni a dínószigeten kitörő vulkán miatt kihalásra ítélt gyíkokat. Képviselők nyilatkoznak, a szenátus több ízben napirendre tűzi az esetet, a CNN élőben közvetít. "Nem hagyhatjuk kihalni őket!". Senki nem foglalkozik azzal a ténnyel, hogy pikk-pakk újraklónozhatóak lennének ugyebár.
5. A szerepet fájdalmasan túljátszó vöröshajú főszereplő(nő) darázscsípte szilikonszájjal.
Senkinek fel se tűnik, hogy egy kamion ugrat be a szigetet elhagyó, rosszindulató fegyveresekkel tömött, ellenséges hajóra. Kéz a kézben nézik végig egy dínó szívszaggató zenére történő, színpadias halálát. Sírva, természetesen.
6. Jancsi és Juliska remake: INDO-kolatlanulnagyonveszélyesebbmintazelőzőrészben-Rex "most megeszlek Juliska" alakítása
7. Jancsi és Juliska remake jelenet vége: Kék önfeláldozóan megtámadja a golyóálló INDO-kolatlanulnagyonveszélyesebbmintazelőzőrészben-Rexet. Ezt Maisie és Owen közvetlen közelről, az ágyból tartja a legbiztonságosabbnak végignézni.
8. szuperszaglású dinoszauruszt simán becsaphatunk úgy, hogy egyszerűen elbújunk egy fosszíliát tartó platform mögé (tőle 5 méterre).
9. Premier plánban egy bazi dínólábnyomot széttaposó még nagyobb dínóláb. Kell bele!
Spoiler vége.
Minden dínós filmbe kell: önfeledten kacagó kisgyermek (lehetőleg lány), a faji egyenlőség jegyében egy afroamerikai, egy ázsiai (paleo-állatorvos - anyám!), hős, tűsarkús maca, legrosszabb pillanatban sikító nő premier plánban, nagyon de nagyon gonosz antihős aki elnyeri méltó jutalmát, furfangos gonosz aki szintén elnyeri méltó jutalmát. Összerázzuk, nagy hype-pal tálaljuk. Mire a néző rájön hogy szar, addigra már késő, a jegyet már megvette. Sales target teljesítve.
10/10
cruise 2018 jún. 07. - 22:02:19 10/10
(7/86)
10/10 -es lazán, nem tudom a Port.hu kritikusa mit nézett, vagy mit szed a 10/4 -se illetve a kritikája egy régi aranyköpést juttat eszembe: "Az a tény kedves cousin, hogy a mi kis kópénk Tangonak hívja magát a Szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej."