lizbell 2015 máj. 11. - 16:39:36
(58/78)
Most akkor ez a legvége?? Pont nem láttam, de mindjárt megnézem online!
én nem néztem rendszeresen, de múltkorában belefutottam olyan részekbe, mikor Jeanne csadorban titokban mászkált valami baleset miatt a szigeten, és azt hitték végleg elment! Nicolas és Helene pedig újra egy pár lettek!
Akkor azt hittem, az a vége!
syuzi 2015 máj. 11. - 10:56:41
(57/78)
Szép volt a befejezõ rész végre mindenki boldog :) Csak kár hogy Jimmy nem volt a végén.
Jose és Bene, Lally és John, Fannyés Christian, Jeanne és Nicola, Helene és Peter , végre egy pár lettek.
Olga Ev és Valid vicces páros , Ruddyt sajnáltam amiért szingli maradt. Ingrid pozitiv írányba változott. Cloé talált egy másik nõvért Emilly személyében

Kár hogy nincs 6 évad:(
Örök kedvenc sorozatom marad♥♥♥♥
syuzi 2015 febr. 07. - 13:06:36
(56/78)
Végre Bene és José összeházasodtak nagyon szép pár:)
Lallyt sajnáltam amiért elvesztette a babáját:(
Már alig várom a holnapi részt:)
syuzi 2014 nov. 24. - 13:59:54
(55/78)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot:)Helene és a fiúk,Második csók, Elsõ csók ezeken nõttem fel ezeket újra vissza nézném:)
Kalandos nyár, és Kalandos nyár Párizsot is nagyon szeretem:)Nekem mindegyik szereplõ a kedvencem kivéve Ingridet, és Angelt
Lalyt, és Benedeictet, Joset, bírom a legjobban:)
Szerintem Jose Fanny apja
Már alig várom hogy szombat és vasárnap legyen :)És lásam a következõ részeket:)
Breki 2014 nov. 22. - 17:14:07
(54/78)
Mi történt Angele-el?
offtopic
ceia 2014 júl. 06. - 12:39:57
(53/78)
"leginkább"?? LEGJOBBAN - hogy miket írok néha.. (kár, hogy még pár percig nem lehet javítani, mint máshol..)
ceia 2014 júl. 06. - 12:37:34 Előzmény eszter1
(52/78)
Azt én is megnézném talán újra (majd akkor kiderülne :) ) az legalább poénos volt - sõt, az 'Elsõ csók' is jobb volt ennél, ez már tényleg csak nõknek való, ez olyan keverõs-de-unalmas.. Mindkét sorozatban volt egy-egy ármánykodó lány, elõbbiben Nathalie, utóbbiban Isabelle. Õket bírtam leginkább :D
eszter1 2013 máj. 04. - 16:03:46 Előzmény nikato
(51/78)
A Helene és a fiúkat is játszották itthon, azon nõttem fel, és halálra idegesítettem vele a családomat... :)
ildi1980 2012 okt. 03. - 17:36:23
(50/78)
Gondolom akartak még egy bõrt lehúzni a sorozatból, biztos sikeres volt a franciáknál és nyílván nem lett volna érdekes, ha már mindenkinek teljes lenne az élete, így majd a végét megint úgy fejezik be, h mindenki összejön a régi szerelmével, aztán élnek boldogan, míg nem jön megint egy újabb sorozat:)

Na meg az is idegesítõ, hogy Jimmybõl is mekkora papucsot csináltak.
6/10
nikato 2012 okt. 02. - 00:01:39 6/10
(49/78)
Ez az! Már idõsebbek is, de Héléne is még mindig visszakozik egy házasságtól és elég neki a barátsággyûrû.. ://
ildi1980 2012 okt. 01. - 23:00:50 Előzmény nikato
(48/78)
Köszönöm az infókat!:) Láttam én is közben a youtube-on, hogy Jimmy és Jeanne együtt lesznek. Mondjuk ez a csajszi engem is idegesít. Most ebben a pár részben olyan volt mint egy szuperhõs, mindenhez értett. Bûnözõt átvert, leszerelt, bombát hatástalanít stb..., ahhoz képest, hogy az elözõ kalandos nyárban mikor visszatért nej csinált mást, csak Nicoval smárolt, meg a hajón volt. Na az is idegesítõ volt, hogy mit lehet ebben szeretni?
Na meg persze mindegyik 40 körül van és senkinek sem változott azóta sem az élete, család, gyerek stb, csak Jose és Bene maradt együtt az elején még.

Crist imádtam az Helene és a fiúkban, de most kifejezetten idegesítõ palit csináltak belõle, néha már lúzert. Remélem azért leadják a többi részt is. Kicsit olyan, mint a Barátok közt, sosem lesz vége, valamit mindig készítenek belõle:)
6/10
nikato 2012 szept. 29. - 17:12:23 6/10 Előzmény ildi1980
(47/78)
A Kalandos nyárnak volt még egy elõzmény sorozata (az Helen és a fiúk után, ami arról szólt, h az egyetem után a barátok összeköltöztek Párizsban), amit nálunk nem adtak le. Aztán jött a Kalandos nyár, ami tényleg úgy kezdõdött, hogy Nico azért ment a szigetre, m szakítottak Hélén-el, és bánatában, a többiek pedig úgy kerültek oda, h Jimmy nyert a lottón. /Aztán furcsa mód évekre letelepedtek ott és mindenféle üzletbe, meg vállalkozásba kezdtek./ Utána jött a folytatás, a Kalandos nyár-Párizs, ebben az elején sem említették, h miért szakítottak Héléne-ék, de már szó volt egy levélrõl amit Héléne írt Nico-nak, és Jeanne is kérdezte, hogy mi állt benne, de Nico nem árulta el, szerinte ez Héléne titka. És mivel már megint abba hagyta a Prizma (pedig még vannak évadok), gyanítom még várhatunk rá, hogy kiderüljön, HA kiderül valaha is. Talán csak az alkotók találták ki ezt a titok dolgot, mert lehet, h Héléne Rolles még nem tudott akkor szerepelni, vagy, mert megint azzal a nyomi Jeanne-al akarták összehozni Nico-t. Bár még gyanítom, h összejöhet Nic meg H., mert ahogy néztem youtube-on, Jeanne még Jimmyvel is lesz együtt.
Remélem még fogják majd tovább adni!!!
Engem amúgy Angel is idegesít, meg Christian hangja... meg az örökös Eve Watson sztori. Meg a drogsztoriról sem tudnak leszakadni, mindig elrabolnak valakit.
ildi1980 2012 szept. 21. - 15:04:35
(46/78)
Sziasztok!

Látta már valaki a Párizsos sorozatot? Megírná nekem, hogy Nico és Helene miért szakítottak? És hogy a végén megint összejönnek e? Engem ez a Jeanne nagyon idegesít.
Ez az ismétlés is fura, hogy az elsõ kalandos nyár is úgy kezdõdött, hogy õk már nem voltak együtt.Ott elmondták, h miért mentek szét? Most úgy lett vége, hogy újra együtt vannak, aztán jött a Párizsos sorozat és ott megint külön vannak, amirõl szintén nem beszélnek.
Lehet majd egyszer elárulják, de azt nem bírom kivárni, fõleg, h tuti azt a részt pont nem látom majd, amiben elárulják:(

Elõre is köszi

Ildi
6/10
nikato 2012 szept. 03. - 16:45:18 6/10
(45/78)
Minden nevet valahogy magyarosítva mondanak ki: Eve=Ev (Ív), Christian=Kristian (Kriszty'n), Jeanne Garnier=Zsán Gárnié (Gárnyié).. Idegesítõ, h nem franciásan ejtik ki. Az Heléné és a fiúkban még tökéletesen voltak kiejtve a nevek, érdekes.
Ami még zavaró, hogy Bénedict étterme folyton üres, ráadásul kipakolja a tányérokat, meg elvileg nyitva vannak, de csak úgy lelép sétálni, meg szexelni... (most Õ lett a sorozat k-ja, Ingriddel, az elõzõben Audrey volt az). De még azt se lehet mondani, h a pincérek, vagy a személyzet tartja a frontot addig, hisz' õ a személyzet.
Eve Watson eddig is hülyén nézett ki, de most még jobban, valahogy agyon szoláriumozottnak tûnik a teste és mintha hízott is volna.
6/10
nikato 2012 aug. 29. - 09:46:36 6/10 Előzmény ildi1980
(44/78)
Egyetértek! Nem valami jó ez a Párizs-os, olyan erõltetett. Chritian-nak borzalmas a magyarhangja, ráadásul mindenki "Krisztian"-nak ejti a nevét, pedig az "Krisztyion" franciásan. A barátnõje Angel, abszolút nem illik hozzá, remélem nem írják õket egy párnak. Nekem nagyon nem tetszik ez a folytatás. És ki az az Olga? Az elõzõ szériában is szerepelt? Jeanne-t pedig rühellem, inkább halt volna meg a karaktere a repülõ szerencsétlenségben. Amúgy nézegettem az Helené és a fiúkat a youtube-on és már abban is szerepelt, csak más volt a karaktere neve.
Amúgy a régi szereplõk is visszatérnek majd még ebbe a folytatásba is.
ildi1980 2012 aug. 24. - 09:49:10
(43/78)
Sziasztok!

Nézte/nézi valaki a folytatást ami már Párizsban játszódik? Elég furán kezdõdött. Ahhoz képest, hogy mindenki összejött mindenkivel a végén, ezt meg úgy kezdték, hogy csak José meg Bene van együtt. Nem is részletezték mi lett Nico-Helene, Johanna-Cris között.
Na meg Jeanne visszatér a "halálból" és csak ilyen könnyen fogadják, semmi csodálkozás, megdöbbenés az arcukon, aztán úgy beszélnek, mint 2 jó haver, ahhoz képest mennyire szerették egymást meg babájuk is lett volna. Na mindegy.
Myst-Era 2012 júl. 30. - 13:18:07 Előzmény Secretly
(42/78)
Köszi az infót :) Ez jó hír!
Secretly 2012 júl. 29. - 13:00:01 Előzmény Myst-Era
(41/78)
Hétfõtõl a szokásos idõpontban folytatódik a sorozat! Yes!!!
6/10
nikato 2012 júl. 09. - 09:26:05 6/10 Előzmény Myst-Era
(40/78)
A folytatás is olyan, h mindenki-mindenkivel: Jeanne-Jimmy, Laly-Jimmy, Johanna-Christian.. :D
Myst-Era 2012 júl. 06. - 16:53:22
(39/78)
Most akkor véget ér ÍGY? Hogy elkezdték az utolsó évadot az elsõ rész ma lefutott és VÉGE? Grrrrr!!!