6/10
nikato 2021 febr. 04. - 21:26:01 6/10
(78/78)
Még a spin-off-nak is volt spin-off-ja. Első csók (1991)-Heléne és a fiúk (1992)-Le miracle de l'amour (1995)-Kalandos nyár (2000)-Kalandos nyár - Párizs (2011)-Les Mysteres De L'amour (2020).
Tomi9046 2019 jan. 15. - 17:19:25
(77/78)
Te jó ég mennyire szerettem ezeket a sorozatokat, szereplőket! :)) Nagyon tetszettek a csinos francia lányok. :D Most meg elképesztő megnézni, hogy manapság hogy néznek ki. Egyből elkapott a nosztalgia és emlékszem anno mindig vártam a részeket, és szurkoltam a kedvenc karaktereknek, hogy végre egy szerelmes pár legyen belőlük. :) Kedves arcok voltak nagyon. De nem emlékszem mikor és hol hagytam abba a sorozat követését. Egyébként nekem olyan nevek rémlenek, mint Jüstine vagy Luk, de ezek szerint akkor az egy másik francia sorozat lehetett, de ugyanúgy többen játszottak benne közülük is az biztos.
syuzi 2017 ápr. 07. - 16:12:01 Előzmény ildimix
(76/78)
Szia!
Az elsõ IV évad korábban a coolon ment::)
Elhaym 2017 márc. 30. - 00:16:34 Előzmény malvinkicska
(75/78)
Ha szereted a történelmet, akkor az is tetszene, 90%ban valósághû.
malvinkicska 2017 márc. 27. - 15:50:40
(74/78)
A felsoroltakat mindet láttam a Katalinon kívül.
Elhaym 2017 márc. 26. - 15:18:50
(73/78)
Most valóban kevés jobb premier megy rajta, de korábban volt A királyi ház titkai, A korona hercege, Katalin cárnõ, Az éjszaka királynõje és ha a hírek igazak idén lesz új koreai és török premier is még, meg telenovella is, bár az engem nem vonz.

Én úgy vagyok vele, amíg egy jó sorozat megy rajta elégedett vagyok, többre úgysincs ideje az embernek.
Elhaym 2017 márc. 26. - 15:14:14 Előzmény ildimix
(72/78)
mert a többit már leadták, az 5. évad viszont teljesen új. Így is belehet kapcsolódni, mindent érteni lehet, de azért írtam összefoglalót az elõzõ évadokhoz.

Izaura TV weboldalán is nézhetõ. Az elsõ pár rész nosztalgikus, a 90-es évekre hajaz hangulatilag, de aztán kezd megint életszerûbbé válni.

https://elhaym.wordpress.com/2017/03/20/ismerd-meg-a-kalandos-nyar-parizs-szereploit-es-tortenetet/
malvinkicska 2017 márc. 26. - 10:47:19
(71/78)
A Izaura tv egyenlõ a nullával tiszta ismétlés meg olyan régi valamik amelyek már nem olyan szórakoztatóak,pl a vad a, közel 300 rész, nem evet az ember bagarolt, hogy nézze, mert én biztos nem. Miért nem vesznek új sorozatokat a Telemundósok régen jók voltak aztán az olaszok, de csak ismétlés azt hiszik ennyi amnéziás él kis országunkba, nem.
offtopic
ildimix 2017 márc. 19. - 18:09:01
(70/78)
Nem értem miért az ötödik évaddal kezdenek én az elsõt sem láttam úgyhogy az ötödiket alapból nem kezdem el. Hülyeség ez a mûsor politika.
Elhaym 2017 márc. 07. - 23:24:26
(69/78)
A sorozat folytatódik. A Kalandos nyár Párizs 5. évad premierje március 22-én lesz az Izaura TV-n 18 órakor.

Szavazás: örülnék neki, ha szavaznátok, nagy segítség lenne.
https://elhaym.wordpress.com/2017/03/07/szavazas-elso-csok-masodik-csok-helene-es-a-fiuk-kalandos-nyar-kalandos-nyar-parizs/
syuzi 2015 máj. 23. - 13:18:04
(68/78)
Köszi az infókat már várom a folytatást:) Remélem hogy leadja ezeket az évadokat is az Rtl, vagy a Cool tv.
Örök kedvenc marad♥♥♥ Imádom a szereplõket a történetet imádom ezt a sorozatot♥♥♥
Kíváncsi leszek hogy mi lesz a szereplõkel az 5-9 évadban , remélem hogy mindenki benne lesz a végéig:)
Kedves történet szerethetõ szereplõkkel olykor vicces, megható pillanatokkal. Nagyon összetartó jó kis csapat:)
Jose, Nico , Rudy, Christian, Peter, Eve, Olga, Fanny, Cloé, Bene, Lally, John, Jimmy, Fanny még Ingrid is végére szimpatikus lett nekem :)

Jó lenne ha újra levetitenék az Elsõ csók, Második csók, Helene és a fiúkat is azokat a sorikat is nagyon szerettem:) Ezeken a sorikon nõttem fel:)

Valaki tudja hogy valamelyik online sorozatos oldin fent vannak -e : Elsõ csók, Második csók, Helene és a fiúk?

Már várom a holnapi részt:):)
lizbell 2015 máj. 16. - 21:50:46
(67/78)
Egyre érthetõbb köszi! :) tulajdonképpen az nem volt tiszta, hogy mit nézek :D mármint nem tudtam hogy Kalandos nyár vagy Kalandos nyár Párizs, mert nem tettem különbséget, csak belebotlottam és néztem! Így leírva látni hány évad van, hát rengeteg kimaradt! Egyszer talán ráveszem magam és nekiülök! ***spoiler***Hiszen amire azt hittem elõször hogy vége, Helene Nico végre együtt... az nem úgy lett, és érdekelne mért nem maradtak együtt!
Elhaym 2015 máj. 16. - 19:57:25 Előzmény lizbell
(66/78)
Szívesen.

A napokban írok majd egy blogbejegyzést az összes évadról, az majd sokat fog segíteni. Addig is röviden.

Jeanne csadorban összeégett arccal: az az 5. évad vége volt, akkor úgy volt az lesz az utolsó rész, de a franciák annyira megszerették a karaktereket, hogy végül 10 év után folytatták. A 10 év alatt Jeanne meggyógyult és a Kalandos nyár Párizs elsõ évadában vissza is tért és Nicoval hamar újra egymásra találtak.

Bene esküvõ, Fanny hangvelvétel, Ingrid Nicolas elrablás, Helen-Peter viszony: A Kalandos nyár Párizs 3. évadának második felében vannak.


Most viszont még a 2. évadot kezdték újra. A holnapi részben szerepel majd elõször Fanny.
lizbell 2015 máj. 14. - 21:40:05
(65/78)
Ja, ezen a válaszodon elsiklottam, kezdem kapisgálni! :) de azért örülök, ha válaszolsz!
lizbell 2015 máj. 14. - 21:37:45
(64/78)
köszi, eddig értem!
az még mindig nem világos, hogy amit most láttam pár részt ( Bene esküvõ, Fanny hangvelvétel, Ingrid Nicolas elrablás, Helen-Peter viszony) az mikor van ahhoz képest amit meg azelõtt láttam (Jeanne csadorban összeégett arccal stb.)

Így jár aki csak kattintgat összevissza, aztán ottmarad a tévé elõtt :)))
Elhaym 2015 máj. 14. - 17:55:47
(63/78)
A kronológiai sorrend ez

Elsõ csók
Második csók
Helene és a fiuk
Kalandos nyár 1 - 5 évad
Kalandos nyár Párizs 1 - 9. évad. A Cool ebbõl kezdte el ismételni most a 2.-at.
Elhaym 2015 máj. 14. - 17:52:51 Előzmény lizbell
(62/78)
Eredetileg az volt a vége, de aztán 10 évvel késõbb a franciák újabb 9 évaddal folytatták a sorozatot. A történetben szintén eltelt 10 év, a felnõtt szereplõk most már 40 évesek, gyermekeik Lea és Diego meg már 12.
Elhaym 2015 máj. 14. - 17:46:43
(61/78)
Peter és Helene esküvõje a következõ 5. évadban lesz majd. A sorozat egyébként még mindig tart a franciáknál, most áprilisban kezdõdött náluk a 9. évad, vagyis még sok jó és izgalmas rész vár ránk. Remélem az RTL mindet megveszi majd és mi is láthatjuk.
lizbell 2015 máj. 14. - 13:08:34
(60/78)
Köszi, de akkor amiket írtam, azok a jelenetek még ez elõtt voltak? Mert összevissza mindig néztem, mikor eszembejutott, de kronológiailag nem tudtam hol vagyunk! :)
syuzi 2015 máj. 14. - 12:45:11 Előzmény lizbell
(59/78)
Nem tudom hogy ez a vége -e . De most újra kezdték a 2 évadtól is
Pedig én is kiváncsi lettem volna mondjuk Peter és Helen esküvõjére, és hogy mi történik a szereplõkkel
Remélem hogy van 6 évad is:)Jó lenne ha lenne örülnék neki:)