Téma: Kaméleonok

drtibi 2013 márc. 12. - 18:27:24 Előzmény pinkaqua19
(5/5)
Szia!
Bocs, csak most néztem rá újra erre a filmre. Igazad van, a beállításokkal lehetett baj. Késõbb találkoztam ugyanis azzal, h az egyik dekóderen volt felirat, a másik dekóderen nem. Mindkettõ ugyanazt a tányért hozza, de más a típusuk, stb.
pinkaqua19 2013 jan. 22. - 19:34:23 Előzmény drtibi
(4/5)
Szia, én is tegnap láttam elõször a Cinemaxon, nekem volt felirat...
Megjegyzem egyszer még az HBO-nak is írtam, h lehagyták a kedvenc sorozatomból a feliratot, de kiderült, h csak a tv-n kellett állítani valami képarányt vagy mit. Talán érdemes csekkolni. Vagy ha UPC-s vagy, a távírányítóval külön beállítható a felirat. Csak tipp, mert furi lenne, h nekem feliratosan megy, Neked pedig nem :) Sok sikert.
drtibi 2013 jan. 22. - 17:29:33
(3/5)
Tegnap felirat nélkül ment le.
Kíváncsi vagyok, ma a C2-n lesz-e felirat. Huszonéve egy Ker-TVtõl hasonló esetben megkérdeztem még naívan: Önök csak vetítenek vakon, vagy valaki van is a stúdióban? A portás válaszolt az emailra: Nagyon szégyelljük magunkat...
pinkaqua19 2013 jan. 22. - 00:07:08
(2/5)
Micsoda film! Nézzétek szeressétek!
9/10
o-l-i 2012 aug. 24. - 13:03:57 9/10
(1/5)
Uhh, ennek örülök, hogy én indíthatom a témát. Sosem volt még ilyen. Külön azért is örülök, mert amint vége lett a filmnek, azonnal jöttem ide, mert szenzációs élmény volt. Színészi alakítás zseniális, egyszer sem esek ki a történet menetébõl. Picit zavaros a sztori, de épp ez a film értelme. Nem kell mindenben logikát keresni, - attól függetlenül, hogy az utolsó két percben minden világossá válik - épp elég a színészek játéka, a csodás képek, és a mélyen elgondolkodtató jelenetek. Nem is akarom tovább dicsérni, ezt látni kell. Ez a film teljesen kimeríti a dráma kategóriát. Minden megvan benne ahhoz, hogy a nézõ megélje az összes lehetséges érzelmet, amit egy film kiválthat.