Téma: Káosz

user11 2012 aug. 04. - 20:01:21
(8/8)
Óriási film, lenyûgözõ képek, olyan semmi jelenetek is, mint amikor a lovasok átkelnek a folyón, zseniálisak. És a csatajelenet, amiben eltûnnek a zörejek, és csak a zene és a csend marad. Nagyszerû. És a legeleje, azt sem tudod, fénykép-e vagy film. És valóban, mivé válik mindez...
10/10
serpentfly 2009 okt. 01. - 01:18:11 10/10
(7/8)
Nagyon jó!
verdeleth 2009 szept. 22. - 22:27:55 Előzmény eucrow
(6/8)
ezzel tisztában vagyok vele, és nem mondom, hogy nem illet a filmbe, de engem idegesített a viselkedések, a hanghordozása De ez az én személyes finnyásságom
eucrow 2009 szept. 14. - 18:16:41 Előzmény verdeleth
(5/8)
Szerintem a bolond feladata az igazságok kimondása volt, mint minden valamirevaló bolondfigurának.
Redfield 2008 júl. 21. - 07:34:28 Előzmény verdeleth
(4/8)
Nekem pont a bolond tetszett a leginkább. Látszólag talán nem illett a "karót nyelt" közegbe, de viselkedésével õ volt az egyetlen igazi ellensúly, ami szintén felborúlt, ahogy az õrület elérte a nagyúrat. Tetszett a film. Kurosawa is egy olyan rendezõ, akinek el tudom ismerni a nagyságát, és a különleges stílusát, de abszolút kedvenc talán sose lesz. Elképesztõ, hogy tényleg mekkora káosz követi a békés, bevezetõ képsorokat.
8/10
acidphase 2008 máj. 19. - 15:00:39 8/10
(3/8)
nekem is most volt szerencsém a filmhez, hát a bolond az engem is iszonyat irritált benne szoval nemcsak személyes izlésed :D bar en szinkoronsan neztem, nemtom japanul lehet elviselhetobb az a majom:)) amugy a film nagyon látváyos, szépen fényképezett, de azér nem mondhatnám h az egész közel 3 óra lekötött, pedig nem mondhatni h az ilyen hosszu lassu cselekményü régi filmeket ne szeretném..
egyszer azér érdemes megtekinteni, vannak benne jó jelenetek.
verdeleth 2008 máj. 10. - 17:10:10
(2/8)
Huh, végre sikerült megnézem, és hasonlóan letaglózott mint az Árnyéklovas. Hasonló monumentális képek, történet, mérhetetlenül szomorú és mégis nagyon emberi. Egyedül a bolond idegesitett kicsit, de hát ez ez csak a személyes izlésem. A külföldiek jó helyre tették a pénzüket, mikor Kurosawa nagy filmjeibe invesztáltak. Kár hogy nem készitett még több filmet
verdeleth 2007 okt. 07. - 00:34:40
(1/8)
nincs meg véletlenül neked? letöltöttem az 1. részét de a második már nem jön Tudnál segiteni?