Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 júl. 26. - 14:40:05 10/10
(1190/1350)
Most MS a hõs aki a vallomásával megmentette Mahirt , de valami azt súgja nincs még vége MS bosszújának .
Tetszett amikor a kis ügyész szája tátva maradt mi történt , hogy a miniszter megváltoztatta a véleményét . Aki oda mondta ez csak
rá tartozik . Feride bízott az apjában , mert õ nem hazudik és becsületes......
Megtörtént ennyin múlt , Mahir szabad .
malvinkicska 2016 júl. 26. - 09:11:45
(1189/1350)
A mai részben nagy fordulat történt elõször úgy volt bent marad Mahir, de nem tudni mi okból az apja még is vallomást tett, és így szabad lett. Feride ls Mahir ahogy alakítanak ebben a sorozatban nagyon hiteles, mert a szemükkel is játszanak, és el lehet hinni azt a nagy szerelmet amit éreznek egymás iránt, ha a valóság más is.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 25. - 15:41:34 10/10
(1188/1350)
Szia , minden sorozatnál vannak részek ahol megáll a történet és valami baromsággal húzzák az idõt .
Kara Sevdában is most a legutolsó 28. rész baromi idegesítõ volt , menjek ne menjek , utána visszaviszi a csajt , aztán mégis el megy . Emir meg egy undorító seggfej .
Huzavona volt teljesen , pedig nem rossz egyébként .

Karadayiban megint egy meglepõ momentum Seyis Adnannal milyen jó viszonyban van . Honnan ismerik egymást ? Orhant pár nappal hamarabb kifogja engedni elintézi az ügyész . Aytenre rázúdult az igazság , de türtõztette magát nem borult ki Südea elõtt .
Kerime hiába beszélt a férjével , ha nem tanúskodik õ fog elmondani mindent . A miniszter Sinan halálát megtudva azonnal elutazik Ankarába . Ezt láttuk legalábbis .
Mahir továbbra is börtönbe marad , jó lenne Kerime beváltaná az ígéretét és elmondaná amit tud .
malvinkicska 2016 júl. 24. - 08:51:52 Előzmény Érsekvári
(1187/1350)
Szia ez a török igazságszolgáltatás egyenlõ a nullával, itt mindenki korupt , én még ennyi igazságtalanságot, nem láttam ami itt van. Az a szemét féreg M SZ inkább elment , mint vallomást tett volna, Kerime most igazi anya volt de már késõ, megmondta elmondja a sok mocskot amit csináltak azzal a másik rabló Sinannal, csak azt kéne. Seyes nem tudni miért akarja elõbb kihozni a börtönbõl Osmant milyen terve van vele. Feride teljesen bele van betegedve a történtekbe, el is hiszem egy bírónõ, és nincs tekintélye, mert a saját apja aki teljesen mélybe taszítja a tekintélyét, és az emberségét, érzését, tehát úgy teljesen, tönkre tette. Azért tartják bent ne legyen esküvõ, az a mocsok meg elment. Annyi Sinan halott de lesz helyette rosszabb itt csak rosszak vannak, már meg lepõdnék ha valami jó történne.
Szép vasárnapot, este fent lesz a V SZ alig várom.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 22. - 16:32:53 10/10
(1186/1350)
Szia ! MS - Adnan jól kifõzték Mahir ellen , bár még változhat a helyzet......nem tudom , de reménykedem .
Nagy nehezen rátalált apjára Feride beszélt vele és alaposan feladta a leckét neki .
Ayten meggyõzõdött valóban gyereket vár Südea és nem árulja el a Necdetnek tud róla . A férfi száguld mindenhova alig tölt kis idõt otthon csak éppen benéz . A kórházban rendõrök hada Yasin gondoskodott róla , hogyan jut be Sinanhoz majd , ha egyáltalán sikerül neki .
Kellemes hétvégét .
malvinkicska 2016 júl. 22. - 11:53:48
(1185/1350)
Köszöntelek, ez a Feride apja milyen ember az valami borzalom nagyon szemét a lánya is tudja az esküvõt karja megakadályozni, nem is bosszantom már magam, mert ez egy ilyen jellemtelen rabló valaki. Necdet az is egy féreg szegény Aytent, hogy bolondítja pedig az már tud dolgokat. Aztán M SZ minden papírt megszerzett, szóval ennek csak egy csettintés az egész, nem áll útjába senki. Akkor maradt abba mikor lett volna valami érdemleges.
Szép napot neked.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 20. - 10:44:32 10/10
(1184/1350)
aki nem is mondja el Feridének
10/10
Érsekvári 2016 júl. 20. - 10:43:19 10/10 Előzmény malvinkicska
(1183/1350)
Aljas MS mindenkit manipulál ezt a Muallát is , aki n atjarm is mondja el Feridének , hogy ott járt Mahir .
Necdetnek meg azt üzente a másik embere által , hogy fejezze be amit elbaltázott .
Adnan ügyész ízig vérig egy gonosz ellenséges ember , még Feridének is betart .
Feride megint naiv arra számít , hogy majd apja kiáll a vallomásával Mahir mellett ? Nagyon téved .
Osman direkt féltékennyé akarja tenni Songült .
Mekkora mocsok nõ ez a Südeya képes direkt a piacra menni és Aytennek belegázolni a lelkébe .
Mahir ebbõl megint hogyan fog kimászni . Yasin észre térhetne már , segítene neki ezeket a mocskokat sarokba szorítani .
malvinkicska 2016 júl. 20. - 09:00:20
(1182/1350)
Szia a mai kihallgatás egyenlõ volt a nullával, mert elõre meg volt beszélva azzal a semmit tudó ügyésszel annak nincs esze egy száll se az tuti, ha ilyenek vannak az igazságszolgáltatásba akkor, részvétem. Yasin most még gondolkodott is, most egy felelõtlen, Mahir kijelentésére alapoznak de bizonyítani senki nem tud semmit, és még is letartóztatják, az a buta ügyész, Feridének sem hisz. M SZ már oda sûlyedt az alkalmazottat is megvesztegette, persze az félti a kenyerét, de az legalább azt sem mondta látta, vagy nem ez F-nek nagyon feltünõ. Amikor látja letakarva a berendezést, még jobban meglepõdik aza mocsok aljas féreg el akar menni a baj elõl, ekkora aljas ember. a parancsot osztja mit kell tenni Necdetnek, utána meg megy látogatni gyomor forgató az egész, egyebet nem csinálnak a börtön ajtót nyitják zárják, nem lehet ebbõl kitérni, nagyon unalmas, mert csak M a tét talán ha más is bekerülne akkor jobban tolerálnám de így nagyon unom már, A véleményem le kell írnom ezt látom, ha nem lenne ilyen fõszereplõ páros már rég abba hagytam volna. Szép napot neked.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 09:00:20
(1181/1350)
Szia a mai kihallgatás egyenlõ volt a nullával, mert elõre meg volt beszélva azzal a semmit tudó ügyésszel annak nincs esze egy száll se az tuti, ha ilyenek vannak az igazságszolgáltatásba akkor, részvétem. Yasin most még gondolkodott is, most egy felelõtlen, Mahir kijelentésére alapoznak de bizonyítani senki nem tud semmit, és még is letartóztatják, az a buta ügyész, Feridének sem hisz. M SZ már oda sûlyedt az alkalmazottat is megvesztegette, persze az félti a kenyerét, de az legalább azt sem mondta látta, vagy nem ez F-nek nagyon feltünõ. Amikor látja letakarva a berendezést, még jobban meglepõdik aza mocsok aljas féreg el akar menni a baj elõl, ekkora aljas ember. a parancsot osztja mit kell tenni Necdetnek, utána meg megy látogatni gyomor forgató az egész, egyebet nem csinálnak a börtön ajtót nyitják zárják, nem lehet ebbõl kitérni, nagyon unalmas, mert csak M a tét talán ha más is bekerülne akkor jobban tolerálnám de így nagyon unom már, A véleményem le kell írnom ezt látom, ha nem lenne ilyen fõszereplõ páros már rég abba hagytam volna. Szép napot neked.
malvinkicska 2016 júl. 18. - 10:58:45
(1180/1350)
Nekem nagyon felháborító és olyan nem hihetõ, egybõl mindenki, Mahirt mondta szinte kórusban, nagyon férgek ne haragudj de nagyon kiborított a mai rész ártatlan embereket hogyan tesznek tönkre. Aki az ügyészt alakítja egy segfej, nem való erre a szerepre, utálatos de sokkal butább, mint Turgut volt. Azért Yasin is oda figyelhetne jobban mit vittek ki Sinan irodájából, az is egy balek. Necdet már lassan egy háremet fog tartani, azt írják ott nincs egyházi esküvõ, elegem a nagy tisztességet alakítókról az bûn, ha megcsókolja, de ez akkor mi, szóval sok felemás dolog van benne, most is azt írom nagyon elszálltak akik így rendezték meg, mert nagyon sok helyen sántít legalább nekem. S M vajon le fogja tagadni, hogy ott járt nála M.
Írtam neked privit de lehet elszállt, írd majd meg köszi.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 18. - 10:33:13 10/10
(1179/1350)
Szia , szerintem is Yasin egy balfék , egy rendõr ennyire tejbetök legyen . Most is az a Riza a tetthelyrõl kihozza MS féle iratokat és ez a bamba az orra elõtt hagyja elvinni bele sem néz , lesem foglalja . Tényleg egy kis mitugrász , hogy lehet ilyen pozicíóban .
Adnan kezd Turgut helyébe lépni . Necdet váratlan húzása meglepõ , ez csak így megy náluk ? Nõs létére otthon a négy fal között esketés , Ayten mit szól majd a másik feleséghez ? Az újságnál a titkárnõ meg a többiek Mahir nevét mondják , hogy Sinan ellensége volt meg is fenyegette .
Feride idegesen keresi Mahirt , még Nazif sem tudja merre járt a fia , akit a bíróságon már elõállítottak .
Az ügyész elõtt még Feride tud beszélni Mahirral , aki biztosítja nem ment be az újsághoz nem Õ a tettes .
Viszont elmond mindent hogyan akarták odacsalni , belekeverni . Végül kiböki MS - hez ment ott volt ez idõ alatt .
malvinkicska 2016 júl. 18. - 08:53:11 Előzmény Érsekvári
(1178/1350)
Köszöntelek ezeknek a törököknek az igazság szolgáltatása egyenlõ a nullával egy korupt banda, de sok minden hihetõbb amit a mai napig követnek, minden áron Mahirt akarják aza Yasin is egy báb nem rendõr.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 16. - 17:49:32 10/10
(1177/1350)
Mahir meggondolta magát Feride szavaira emlékezve nem ment be Sinanhoz , így felborult a terve MS nek .
Necdet is félmunkát végzett amirõl MS késõbb értesül is , pedig jókedvvel akart pezsgõzni , amikor megjelent nála Mahir . A beszélgetés hasztalan volt , mert semmiképen nem megy el az esküvõre MS .
Kemal kioktatta Yasint , hogyan kell bánni egy fiatal lánnyal és finoman tudtára adta nem való Songülhez .
Sinan úgy néz ki túl élte , kórházba viszik . MS most az összes ránézve terhelõ iratot ezzel a Rizával összeszedeti , hogy ne találják meg . Valami olyat is mondott MS õ az egyetlen tanú aki bizonyíthatná ott volt nála Mahir amikor az eset történt .
Megjegyzem ettõl az embertõl kitelik , hogy az ellenkezõjét fogja állítani fõleg , hogy Mahirról van szó .
malvinkicska 2016 júl. 16. - 12:18:42
(1176/1350)
Akik ezt írták azoknak állandóan csak azon járt az eszük, hogy Mahirt mindig bajba sodorják, most már nagyon unom ezt a sok koholt vádat, amit csinálnak, M S az ki talán Isten mindenkit megvesz azért ez nagyon nem hihetõ. Mahir vele volt a még is az lesz az áldozat ,most már ez is szappanopera a javából, nem tudom ezeket elhinni, nagyon mese szerû. Azt látom egy történet nem bír el ennyi részt, tudom azért csinálják húzzák az idõt valamivel ki kell tölteni a részeket, nekem nem mindig szórakoztató, és semmi pláne nincs benne, mert, hogy szemét Feride apja az tudott, ha lebukna akkor igen volna valami értelme, de így nem sok.
malvinkicska 2016 júl. 16. - 12:18:41
(1175/1350)
Akik ezt írták azoknak állandóan csak azon járt az eszük, hogy Mahirt mindig bajba sodorják, most már nagyon unom ezt a sok koholt vádat, amit csinálnak, M S az ki talán Isten mindenkit megvesz azért ez nagyon nem hihetõ. Mahir vele volt a még is az lesz az áldozat ,most már ez is szappanopera a javából, nem tudom ezeket elhinni, nagyon mese szerû. Azt látom egy történet nem bír el ennyi részt, tudom azért csinálják húzzák az idõt valamivel ki kell tölteni a részeket, nekem nem mindig szórakoztató, és semmi pláne nincs benne, mert, hogy szemét Feride apja az tudott, ha lebukna akkor igen volna valami értelme, de így nem sok.
malvinkicska 2016 júl. 16. - 12:18:41
(1174/1350)
Akik ezt írták azoknak állandóan csak azon járt az eszük, hogy Mahirt mindig bajba sodorják, most már nagyon unom ezt a sok koholt vádat, amit csinálnak, M S az ki talán Isten mindenkit megvesz azért ez nagyon nem hihetõ. Mahir vele volt a még is az lesz az áldozat ,most már ez is szappanopera a javából, nem tudom ezeket elhinni, nagyon mese szerû. Azt látom egy történet nem bír el ennyi részt, tudom azért csinálják húzzák az idõt valamivel ki kell tölteni a részeket, nekem nem mindig szórakoztató, és semmi pláne nincs benne, mert, hogy szemét Feride apja az tudott, ha lebukna akkor igen volna valami értelme, de így nem sok.
malvinkicska 2016 júl. 16. - 12:18:41
(1173/1350)
Akik ezt írták azoknak állandóan csak azon járt az eszük, hogy Mahirt mindig bajba sodorják, most már nagyon unom ezt a sok koholt vádat, amit csinálnak, M S az ki talán Isten mindenkit megvesz azért ez nagyon nem hihetõ. Mahir vele volt a még is az lesz az áldozat ,most már ez is szappanopera a javából, nem tudom ezeket elhinni, nagyon mese szerû. Azt látom egy történet nem bír el ennyi részt, tudom azért csinálják húzzák az idõt valamivel ki kell tölteni a részeket, nekem nem mindig szórakoztató, és semmi pláne nincs benne, mert, hogy szemét Feride apja az tudott, ha lebukna akkor igen volna valami értelme, de így nem sok.
10/10
Érsekvári 2016 júl. 14. - 14:04:22 10/10
(1172/1350)
Nagyon aranyos ez a két színész együtt , Feride bájos szépséges , Mahir beszédes szemei lenyûgözõek .
Véghez vitte tervét a két sátán , sajnos Mahir besétál a felállított csapdájukba. Riza is beépített emberük .
Ilknur nagy hibát fog elkövetni nem tett le arról , hogy Bülenthez visszamenjen .
Songül egyre többet foglalkozik Osmannal , ez jó jel .
malvinkicska 2016 júl. 14. - 10:14:05 Előzmény Érsekvári
(1171/1350)
A mai rész is gyönyörû volt amilyen szerelmet ezek játszanak az biztos osztályon felüli, azok a tekintetek, simítások lehetne sorolni, az is aranyos jelenet volt Feride kissé ittas volt. Az a SM az apja egy büdös nagy féreg, hogy biztatta Necdetet, ölje meg Sinant úgy uszítja az embert, mint a kutyát, az meg ugrik rá, most már csak szombaton tudni mi lesz ezekkel a mocskokkal. a kis kölyök oda van az apjáért, most haragszik mindenkire, de Ilknur is biztatja Bülent, ne pakolja ki a lakást, az apja hátha megtér.