Gend 2012 júl. 29. - 01:54:03
(48/48)
Ha kamu ha nem (szvsz nagyon is), baromi idegesítõ számomra ez a faszi, kifejezetten tenyérbemászó!
ebedido 2012 jún. 22. - 02:58:09 Előzmény varga1977
(47/48)
Igen ez igaz, az oroszok is kisérleteztek .
Az NSZK diplomatái a kalapokban vékony alufolia réteget helyeztek el, nehogy az agy hullámaikat megzavarják.
Úgy tudom lehetséges megzavarn az agyhullámokat, például idegesebbé tehetõ valaki.
A politikusok éldául gyurcsány is használja ezt, mert ahányszor látom a tv-ben ideges leszek :))
10/10
varga1977 2012 jún. 15. - 19:30:27 10/10
(46/48)
1951-ben már a Amerikai védelmi minisztérium kisérleteket végzett...de a magyar okos már megint mindent jobban tud....Miért ír ide ha alulinformált....de valakinek kell intõpéldának is születni.....xD..Köszi...;)
ennyi baromságot... 2012 máj. 20. - 15:22:41 Előzmény stev3ns
(45/48)
Annyira nem nagy kamu. Most megy egy része, vannak benne legalább hihetõ elemek.
fruzsimozi 2012 márc. 12. - 22:18:22 Előzmény versenyszellem
(44/48)
Értem, miért vagy versenyszellem, csak te ezt a tulajdonságodat arra használod, hogy megismerd azt, amit lehetséges. Ez okos dolog.
A mûsorral kapcsolatban.. beleraknak tudományos alapvetéseket, szóval valami létezõbõl indulnak ki. Ezek után nagy valószínûséggel valamilyen szintû tudományos kutatás eredményeképp eljutnak egy sor helytálló megállapításhoz, és belemennek néhány spekulációba... nem az a fontos, hogy mi azon tanakodjunk, hogy mennyi igaz ebbõl... hanem az, hogy utána akarjunk járni annak, amit láttunk benne (már ha érdekel a téma), hogy tudjuk, mennyi a valóságtartalma a mûsornak.
stev3ns 2012 márc. 04. - 12:04:55
(43/48)
oltari nagy kamu a sorozat dehat mindig vannak olyanok akik bekajaljak es ebbol elnek.
10/10
gyorgy1154 2012 jan. 28. - 18:48:18 10/10
(42/48)
Nagyon jó,és érdekes.
versenyszellem 2011 dec. 31. - 18:03:47
(41/48)
Szerintem meg pont arra jó, ami annak az ellenkezõje, mint amirõl ti írtok :)

van az ami mi megszokott napi agymûködésnek hívunk
ebben a mûsorban meg valami más van. olyan amire nem vagyunk képesek

én simán azon gondolkoztam hogyha az emberke képes ilyen dolgokra, akkor mi kell ahhoz hogy én képes legyek rá

ergo szkeptikus lettem azzal kapcsolatban, hogy csak annyira vagyok-e képes , mint amit a valóélet hétköznapjaimban nyújtok, vagy tudnék -e hasonló dolgokat csinálni?
1/10
illeskese 2011 dec. 30. - 17:59:33 1/10
(40/48)
Ne is nézd, idõpazarlás.
1/10
Muscleface 2011 dec. 28. - 17:34:17 1/10
(39/48)
Elõbb ment a discovery-n. Most láttam elõször. Hát néztem egy 10 percig, és megfogalmazódott bennem a következõ: WADDAFAKK?!?!?! És átkapcsoltam, mert ezt a néphülyítés nem kötött le. Még Urigeller is hihetõbb volt a kanálhajlítgatásával meg a gömbvillámos sztorijával. :D
1/10
Ford Mustang 2011 nov. 20. - 17:22:39 1/10
(38/48)
:)

Humbuk az egész mûsor, ezzel a Keith Barry-vel együtt, hidd el. :)
MadGame 2011 nov. 20. - 15:07:21 Előzmény Ford Mustang
(37/48)
Ott a pont! :)

Tegnap éjszaka kaptam el a mûsort, és csak néztem...nekem is egy óriási kérdõjel jelent meg a fejemben. Én sem hiszek el ilyet, hogy "belenézek a szemedbe és látom, hogy kivel csókolóztál elõször". Satöbbi. Érdekes volt, egyben szó szerint hihetetlen is. Ha az ember az agya 10%-át használja, nem hiszem,hogy a maradék 90%-kal ilyenekre képes, mert akkor mindenki "továbbképezné" magát. Vagy lehet, hogy csak azért tartom túlzásnak a mûsorban látottakat, mert nincs körülötte "köret"? Gondolok itt én is David Copperfield-re. Nagyon jól megcsinálta a mûsorokat, ott álltak az emberek mikor átment a Kínai Nagy Falon, elõadásszerûen radírozott ki egy nõt, stb. És ráadásul jó zenék is mentek alatta :P Nem tudom, nekem az hihetõbb, habár õ tényleg ráment a show-ra is, szerintem ez sokat dobott rajta.
Kisbalas2 2011 nov. 18. - 14:19:58
(36/48)
Most komolyan, arról megy a vita, hogy szkeptikusan kell hozzáállni, meg hogy elhiszed e vagy sem?

Ha léteznének ilyen emberek, faxt adnának ki magukról hülye videókat, már rég vmi milliárdos cég vezetõi lennének.
Aki egy pillanatig is elhiszi, hogy ez nem kamu, és megrendezett stb. az 3 éves.
1/10
illeskese 2011 nov. 18. - 13:21:04 1/10
(35/48)
Elsõ gondolatom amikor láttam: Kérdõjel(?)
Hiába megrendezett, nem köt le meg semmi. Nem is értem hogy adott valaki erre pénzt.
1/10
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 15. - 19:15:45 1/10 Előzmény makailaci25
(34/48)
Igazán nincs mit.
makailaci25 2011 nov. 15. - 16:03:30 Előzmény Ford Mustang
(33/48)
Köszi,hogy felhívtad rá a figyelmemet, de:amikor anno gép- és gyorsírni tanultam, ezt soha senki se rótta fel hibának, aminek következtében így szoktam meg. Viszont ami lényeges,hogy mennyi a különbség olvashatóság szempontjából az ékezet nélküli szöveg és az ilyen jellegû szóközök hiánya miatt.Ugye Te is elismered, hogy ebbõl a szempontból az elõbbi sokkal zavaróbb.
A másik: Engem az is zavar, hogy sokan nagyon hülyén rövidítenek. Pl:sztem {szeretem v. szerintem}, h.{ha v. hogy}. Egyik -másik hozzászólásban annyi a rövidítés, h.{!} szinte már Tuskó Hopkins stílust képvisel. Ha én nem vagyok lusta kiírni a szavakat, más miért nem?
Mindenesetre még egyszer köszi,hogy írtál ennyivel is elõrébb jutottam.
1/10
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 14. - 20:37:22 1/10
(32/48)
Mivel megláttam, hogy mit üzentél dodon-nak, erre írtam, hogy neked meg nem ártana egy szóköz, mivel ha vesszõt írsz, utána kell ütni egy szóközt, mivel új szóról van szó, tehát nem lehet egybe írni. Meg ha új mondatot kezdesz, akkor is, mivel azt sem lehet egybe írni. De észrevettem, hogy te mindig így írsz. Én csak jóindulattal írtam, hogy ha ilyen megjegyzéseket teszel másoknak a helyesírásról, akkor tudjál már helyesen írni. Bírom ezeket a máséba a szálkát, magadéba a gerendát dolgot. De hát ha neked így jó, hogy nem tudsz írni, váljon egészségedre, de akkor ne szólj le másokat pont ezügyben. Remélem elég "tartalmas" voltam. Olvasni szeretsz ezek szerint. Akkor ha írásra szánod el magad, tedd azt helyesen. De ha nem tudod, ne szólj le másokat ez miatt, mert ez a bagoly mondja verébnek dolog elég kínos.
makailaci25 2011 nov. 14. - 19:35:13 Előzmény Ford Mustang
(31/48)
Nem értem, mi a bajod a szóközökkel,1-rõl tudok konkrétan, amit valóban elrontottam.Egyébiránt nem neked üzentem.De ha már itt tartunk,jószerivel a te hozzászólásaiddal van tele az egész fórum és hogy én is kritizáljak, csak néhány hosszabb az aminek van tartalma, a többit úgy látszik,a benned zakatoló szereplési vágy hozta létre.Csak egy példa:Írtam, hogy a legveszélyesebb édesség az esküvõi torta.Erre odabiggyesztettél egy tartalmasat:az biztos.Ha szemtõl-szembe is ilyen beleszólós vagy, nem sok jövõ jósolok a fogsorodnak...
1/10
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 13. - 16:06:01 1/10
(30/48)
Te meg egy olyat, amin van szóköz. :)
makailaci25 2011 nov. 13. - 15:37:24 Előzmény dodon
(29/48)
Tegyél má' szert olyan klaviatúrára,amin vannak ékezetes betûk is.Már régóta létezik olyan és nem is kerül sokba.