Téma: Kelly Preston

tortura 2020 aug. 19. - 19:01:26
(8/8)
De gyönyörű nő volt!!! Nagyon szerettem az Ikrekben.
cruz4 2020 júl. 19. - 21:31:23
(7/8)
Nyugodjon békében. :-(
convar 2020 júl. 14. - 18:57:57
(6/8)
Kis érdekesség: egyik kedvenc filmemben, az Alkonyattól pirkadatigban is játszott - még ha nem is volt egy akkora nagy szerep, mindenesetre nagyon jól volt megírva + nagyon jól is játszotta Preston, ahogy a riporternő képtelen palástolni a csodálatát a gyilkosok iránt. Amúgy azért is volt annyira jó ez a jelenet, mert talán itt lehetett érezni először, itt volt rá először egy kis kikacsintás a filmben, hogy azért nem lesz ez végig annyira komoly film mint az elején, itt lehetett először érezni hogy úgymond valami lehet mégsem egészen stimmel, hogy a filmnek kezd egy meglehetősen egyéni szabályrendszere lenni:

https://www.youtube.com/watch?v=OgcVFQ6gJz8

(Amúgy jobban belegondolva teljesen logikus a filmben való szereplése, hiszen Tarantino itt is jelen van, akinek előző filmjében, a Ponyvaregényben Travoltának meg főszerepe volt. Szóval miért is ne.)

+
https://www.evamagazin.hu/galeria/21513/218127


Amúgy nem akarom túlfilozofálni, de tényleg, itt is elgondolkodtam azon (mert amúgy nem most először, az ő eseténél), hogy micsoda ellentmondás, avagy mennyire az élet igazságtalansága az is, hogy míg nekünk férfiaknak, a mi életünkben micsoda (vizuális) áldás a női mell, mint az ő nőiességük egyik legékesebb szimbóluma, addig a "tulajdonosoknak" meg sokszor inkább csak átok, amivel folyton csak a baj van, és sokszor nem is kicsi, nagyon nem kicsi :((( (és akkor arról már nem is beszélve és ehhez képest tényleg szinte mellékes, amikor egy nagy mell "csak" állandó hát- és derékfájásokat okoz pl. a viselőjének) Szóval, ilyenkor mindig az jut az eszembe hogy vagy az Isten 7 nap alatt, vagy az evolúció 3 milliárd év alatt, de szóval valamelyikük megint nagyon elrontott valamit :(


R.I.P.
HelgaMrd 2020 júl. 13. - 19:24:31
(5/8)
Isten nyugosztalja! :,(
6/10
nikato 2012 nov. 25. - 10:28:54 6/10
(4/8)
Régebben nem is tudtam, hogy Õ alakította az Ikrekben azt a vékony, hosszú hajú, gyönyörû nõt. :D
tom-tom69 2012 jan. 05. - 20:26:38
(3/8)
gyönyörû szinésznõ!játszott a féjével a háború a földön cimû filmben is egy rövid kis szerepet,de kimaradt a listából.
MTINA18 2009 aug. 09. - 21:09:02 Előzmény e.x.i.m.ó
(2/8)
Szerintem is.
e.x.i.m.ó 2009 júl. 11. - 19:21:35
(1/8)
szerintem nagyon jóó színésznõ aki szép is:)