Téma: Kenny Lin

bori4 2019 ápr. 16. - 21:30:48 Előzmény Riamara
(347/4727)
A családja kiirtása miatti bosszúja a császáron - ez volt a fő mozgatórugója Xunnak, erre készült 3 nagy nehezen túlélt évig... Látta, hogy milyen jelentéktelen kis országa volt az apjának, messze elmaradottabb törzsi viszonyokkal, mint a Wei birodalom.... Egy népért, hazáért uralkodni sose tanult meg szegény, hiszen az ellenség táborában nevelkedett... Ezért gondoltam arra, hogy a személyes bosszújának beteljesedése legalább sikerült volna...
Xingert szembesíti azzal a három gazemberrel - már ez vérlázító lehet a lányra nézve, megértem, ha világgá megy...
Xun így tényleg a két szék között van ...
Riamara 2019 ápr. 16. - 21:23:03 Előzmény bori4
(346/4727)
Ez akkor lehetett, mikor elment kiszabadítani az anyját. Az a bizonyos hintós, szakadékos jelenet, ami olyan sokszor megjelent az álmában.
Riamara 2019 ápr. 16. - 21:21:35
(345/4727)
Nekem két dolog furdalja az oldalamat. Hol a csudában van Wu? Folyton emlegetik, de soha sem jelenik meg. Egyáltalán mit csinál?
A másik dolog még a bérgyilkos barlangbeli eseményekhez kötődik, amikor is Liangi hercegnő és Jégcsap párbajoznak. Előkerül az a fránya madár. Majd a csajszi ott bőg a sötétben. Mi jelentett ez az egész?
bori4 2019 ápr. 16. - 21:18:50 Előzmény Riamara
(344/4727)
Ja igen, a köpönyegforgató Dong Fangi és eddig még mindenkit elárult...
Viszont most megnéztem, hova sorolták, hát ő is Hanból származik, ahonnan Xinger anyja, meg a kémboltos. Csak Xinger szegény nem tudja honnan származik....
Ez a Dong Fangi Xingerrel harcolt volna? - nem az anyjával? hiszen Xinger még gyerek volt nem?
Szerintem az anyjával dolgoztak együtt....
Riamara 2019 ápr. 16. - 21:13:23 Előzmény bori4
(343/4727)
Nyilván jó hadi taktika lett volna elfoglalni a fővárost. Ezt mondták a lányok is. Viszont uralkodóként teljesen elhibázott döntés volt az egész terv. A két szék között a pad alá, tipikus esete. Mert azon kívül, hogy megnyeri a háborút, mit nyer vele? Csapást mér Weire, ez igaz, de a trónját nem tudja megszerezni, ugyanakkor elveszti a saját földjét.
Ennek az egész ostoba hadjáratnak egyetlen nyertese volt Liang. Nem véletlen, hogy a herceg olyan buzgón küldözgette Xingert Yan Xun után.
Riamara 2019 ápr. 16. - 21:03:32 Előzmény bori4
(342/4727)
Az a köpönyegforgató pasi, aki ugye Yan hercegének volt hajdan a tanácsadója, majd jól hátba szúrta őt a hamis levéllel. Aztán, ha jól emlékszem a 7. királyi hercegnek ajánlotta fel a szolgálatait. Nem tudom nála van-e még?
Viszont nem vele verekedett Xinger, mielőtt lezúgott volna a folyóba, ahol elvesztette az emlékezetét?
Mire érthette az öreg, hogy féltékeny a pasi? Xingerre? Vagy az anyjára? Esetleg mindkettőre?
bori4 2019 ápr. 16. - 20:56:10
(341/4727)
Jó sok minden történt - 52. részt fejeztem be az imént...
A legjobban az a kérdés foglalkoztat, hogy vajon jó döntés volt-e a főváros kapujából visszafordulnia Yan Xunnak? Egy lépésre volt attól, hogy végzetes csapást mérjen a gyűlölt császárra. Mégha Wei-nek nem is lett volna vége, hiszen az a 150 ezres sereggel, amit Chun-'er ellopott ha visszatér nem igen tudott volna már mit tenni Xun... Ezzel már csak alkalmatlanságát bizonyította szerintem. Még arra a kis Yembei trónjára is ... Aztán ott volt még a 7. herceg ötezres vagy mennyi serege - szóval az egész beindulást a birodalom ellen nem értettem, mire alapozta Yan Xun... A legnagyobb kárt azzal tudta volna okozni, ha nekimegy a fővárosnak és megrendíti a trónt... nem?
Egy villanásra a császárné gyászolók között mutatták a kedvenc ágyast... eszembe jutott, hogy a fiát, egy császári herceget eltette láb alól Huai, aztán arról egy szó se több nem hangzott el.... A császárnak fel sem tűnt, hogy egy herceggel kevesebbje van???
A bajszos - nem tudom hogy hívják, aki megöli itt a végén a barlangos kémet -, most kinek is dolgozik? Valamiért haragudhat Xinger anyjára....
Riamara 2019 ápr. 16. - 08:22:29
(340/4727)
Hoztam a : -De nekem is szükségem van rád! - csókot. :)
Csakhogy az a probléma, hogy Xinger ezt nem így érzi. Számára Jégcsap a fényes páncélú lovag, aki mindig megmenti őt, vigyáz rá, egy menedék. De semmiképpen sem olyan ember, akiről neki kéne gondoskodnia. Márpedig a lány fő motivációja: a gyengék és elesettek, a bajba jutottak védelmezése. Mindig is ez lesz számára az elsődleges. Tehát csak akkor rohanna Jégcsaphoz, ha az komoly bajba kerülne.
Most azt érzi küldetésének, hogy Yan Xun kétlábon járó lelkiismerete legyen.
Riamara 2019 ápr. 15. - 22:03:57 Előzmény bori4
(339/4727)
A kényszerpálya egyértelmű, gyakorlatilag azóta, hogy Xinger úgy döntött, neki kell megvédenie Yan Xunt. És ezen képtelen változtatni. Csakhogy a sors fintora az, hogy ezzel pont szembe menetel a herceggel. Mivel teljesen másképp értelmezik a teendőket. Mint ahogy a menekülésnél is. A hercegnek a bosszú volt a fontos, a lánynak az, hogy mindenkit épségben kihozzon. Most pedig ahogy látom ő lesz Yanbei megmentője. Miközben a herceg teljesen feladta a szülőföldjét, csak hogy lerombolhassa a fővárost.
Riamara 2019 ápr. 15. - 21:04:59 Előzmény bori4
(338/4727)
Nem, már régebb óta tegezte. Csodálkoztam is rajta.
bori4 2019 ápr. 15. - 20:44:13
(337/4727)
Ebben az SB-s változatban mindig is tegezte Xinger Jégcsapot, vagy csak a csók után váltott a fordító?
Nálam végig magázta a pasit eddig. Érdekes, viszont Yan Xunnal kezdetektől tegeződtek...
bori4 2019 ápr. 15. - 20:41:35 Előzmény Riamara
(336/4727)
Nade!!! a 48. megvígasztalt, végre volt libabőr, meg bizsergés -... és pont ezt nem tudom már kiollózni... áh... :(
Azon merengek, hogy van-e egyáltalán ennek a három embernek jelen pillanatban választási lehetősége, vagy már kényszerpályán haladnak?
Xinger és Jégcsap - ha fel is lobban a parázs kettőjük között -, nem mehetnek együtt vissza, hiszen a lány körözött áruló, vérdíj van a fején. Jépcsap helyzete is nagyon hajszálon függ - minden valószínűség szerint be fogják a császárnál mószerolni, hogy nem fogta el Xingert, sőt...
Yan Xun rájön, hogy nincs is otthona, nem várta senki, nem hűséges hozzá a 8 törzs, Jembei már szétesett.... De a bosszú miatt most visszafordul a császárvárosba.... Milyen célok maradtak itt hőseinknek? - nagyon aggódom értük...
Riamara 2019 ápr. 15. - 19:48:00 Előzmény bori4
(335/4727)
Többször én is elvesztettem a fonalat. Nem beszélve a sok egyforma bérgyilkosról. És megvallom, néha volt egy kis késztetésem, hogy beletekerjek. :)
bori4 2019 ápr. 15. - 19:42:23 Előzmény Riamara
(334/4727)
A 47. túlságosan horror gyilkolászos, erőltetetten bonyolult volt nekem...
:((((
Riamara 2019 ápr. 15. - 17:50:41 Előzmény bori4
(333/4727)
Én is a 46. résznél járok. Szép részek voltak. A párhuzam a gyerekekkel kicsit szájbarágós volt, de azért tetszett. A főhősök így kimondhatták a motivációikat. Bár kötve hiszem, hogy Xingernek sikerülne immár megállítania Yan Xut. Gondolom azért reménykedik benne, mert a herceg elengedte őket a támadás után. Én azért nem sok reményt fűznék hozzá, tekintve, hogy a zsák megtalálta a foltját Chin tábornok személyében. Így egymást erősítik a hülyeségben.
Aranyosak voltak Xinger és Jégcsap a folyamatos vitatkozásukkal, amit mindketten láthatólag nagyon élveztek. És bizony elég fájó szívvel döntött úgy a lány, hogy visszatér a küldetéséhez.
Apropó küldetés. Most már egyre kevésbé értem a sorozat címét. Mert sok mindent el lehet mondani Xingerről, de azt hogy agent lenne, aligha. Nálánál önfejűbb, és segítőkészebb hősnőt elképzelni sem lehetne. :)
bori4 2019 ápr. 14. - 22:36:42 Előzmény bori4
(332/4727)
.
bori4 2019 ápr. 14. - 22:36:00
(331/4727)
De még Liangba is a lány után megy - a mérgezés viszont súlyosabb, mint gondoltuk.
bori4 2019 ápr. 14. - 22:34:04 Előzmény bori4
(330/4727)
Ebből úgy sejtem nagy baj lesz.... :((( Számon fogják kérni az udvarban és .... :((
bori4 2019 ápr. 14. - 22:30:07
(329/4727)
Yan Xun meg fénysebességgel távolodik - de Xinger a viselt dolgainak jó részét még mindig nem tudja...
bori4 2019 ápr. 14. - 22:28:25 Előzmény bori4
(328/4727)
Jégcsap úr hatalmas utat járt be Xingerért km-ben is de "képletesen" is ...