Téma: Kenny Lin

Riamara 2019 jún. 12. - 21:57:28 Előzmény bori4
(847/4727)
Nem. Az öreg nem Cheng. A lánya ment hozzá a Cheng herceghez. Ez biztos, mert ő mondta. Azt is mondta, hogy ő nem is kedvelte annyira Cheng herceget. Mert hogy túl gyenge volt. De a lánya megmakacsolta magát, és kizsarolta az esküvőt.
Persze ez nyilván már nem az a Cheng volt, akit a mostani király megöletett, hanem a fia. Vagyis Galád a megöletett hercegnek az unokája. Azt hiszem. :)
bori4 2019 jún. 12. - 21:50:31 Előzmény Riamara
(846/4727)
Akkor Galádnak az Öregember nagyapja a Cheng herceg?
És azt sem értem, mikor ölték meg a jogosnak mondott trónörököst és ült helyette a mostani császár a trónra (vagy annak még az apja?) - szóval időben két generációt kell ugye ugrani, ha Galád felséges hercegunoka...
Riamara 2019 jún. 12. - 21:14:59 Előzmény bori4
(845/4727)
Milyen igazad volt. Kár volt neki esélyt adni. De legalább már láttuk, hogy milyen nőként. Amikor mosolygott, akkor tényleg egész csinos volt. De hát neki fontosabb a bosszú. Fontosabb, mint a testvére.
Galádnak felvitte az isten a dolgát. Most már nem feleségnek akarja Buqit, hanem csak ágyasnak. Hmm... akkor hogy is lesz az az esküvői jelenet?
Testőrlány jól elvan Yu barátjával. :)) Szurkolok értük.
bori4 2019 jún. 12. - 20:11:18
(844/4727)
Én már nem adnék esélyt neki semmire...
Megyek tovább a 46. részre...
bori4 2019 jún. 12. - 20:10:09 Előzmény bori4
(843/4727)
Itt nem volt káderezés, mielőtt valaki befeküdne a császár ágyába? Ezzel a múlttal.... ja, ártatlan
De igazad van, megérdemlik egymást....
bori4 2019 jún. 12. - 20:04:20 Előzmény bori4
(842/4727)
Szóval a kisebbségi érzése, meg az irigysége vitte rá, hogy elárulja a barátait....
Azért az a tasli kijárt minimum neki...
bori4 2019 jún. 12. - 20:01:45 Előzmény Riamara
(841/4727)
Micsoda kegy.....
Nekem már túlzás ez az állandó leszúrom a másikat, aztán semmi baja sem lesz, meg mindenki magasan képzett vegyész.... :((
Yu keményen tartja magát, nem tudom meddig bírja ezt a nagy nyomást...
bori4 2019 jún. 11. - 22:44:26 Előzmény Riamara
(840/4727)
Ez a rész nekem már holnapra marad. Nagyon elmerültem az Arthdalban. :))
Agyilag már nem megy ma...
Riamara 2019 jún. 11. - 22:16:31
(839/4727)
I will never... 45. rész
Mo mester végre előkerült. Örültem, hogy Buqi nem köntörfalazott, hanem az orra alá dörgölte, mit csinált vele az anyja. És az is tetszett, ahogy finoman jelezte, annyira nem bízik benne.
Nem tudom miért, de a Liu liba butasága még mindig meg tud lepni. És tényleg megérdemlik egymást őfelségével.
Törtető Féreg vallomásán megint felidegeltem magam. :) Annyira tud bosszantani, mikor valaki mindig másokat hibáztat a saját hibái miatt.
Öreg Liu láthatóan ki akarja játszani az unokáját. Az egész érvelése nagyon sántít. Mióta is üldözi a szentet? Már vagy negyven éve. Hol volt még akkor Cheng herceg? Hol volt még az unoka? Nyilván saját magának akarja a hatalmat, és Galád is csak egy eszköz ehhez.

Riamara 2019 jún. 10. - 19:58:35 Előzmény bori4
(838/4727)
Nekem úgy rémlik, hogy a másik Liu lányt abban a barlangban láttuk utoljára, amelyikben Liu asszony bújkált egy ideig. Nem a rablósban, hanem a másikban, a sivatag szélén.

Mo mester Buqit keresi. Azért ment délre. Szerintem még lesz szerepe.
bori4 2019 jún. 10. - 19:47:29 Előzmény Riamara
(837/4727)
Pont akartam kérdezni, azt reméltem, Te emlékszel hol "vesztettük" el Qingyan-t... Nem ugrik be.
De Mo mestert se fogjuk már viszontlátni? Meg akarom tudni hogy férfi-e vagy nő! :)

Volt azért pár perc kínai erotika is, na .....mondjuk az erdőben turbékoláson kicsit kirázott a hideg, annyira nem nekik való "életmód" béna is lett a jelenetsor.... leszámítva az "igyuk le magunkat a sárga földig" éjszakát :)))
Riamara 2019 jún. 10. - 19:22:45
(836/4727)
I will never... megnéztem a 44. részt és kellőképpen felidegeltem magam rajta.
Tényleg nem tudom, hogy melyiket utáljam jobban. Hatalomvágy és kapzsiság Ez lenne az ismérve, hogy valaki király lehessen? Liu mester is, őfelsége is simán legyilkolászna egy klánt, csak azért, mert megteheti. Törtető féreg és a Liu lány remélem mihamarabb kicsinálják egymást.
Liu lányról jut eszembe. Vajon hol a másik iker?
Yu herceg most roppant felelőtlen volt. Az egészről messziről bűzlött, hogy csapda. Ő mégis belesétált. Őszintén remélem, hogy van B terve.
A Lin lány mekkora utat járt be. A beképzelt fruskából igazi önfeláldozó nő lett. Remélem Yun megbecsüli.
Riamara 2019 jún. 09. - 23:11:26 Előzmény bori4
(835/4727)
A fiúkat a felmenőikhez hasonlítom. Galád nagyapja és a hetedik herceg hasonlóan rémes alakok. Ha a herceg nem halt volna meg, akkor Yunak mekkora esélye lett volna a lázadásra? Neki ott volt a mestere, aki valamelyest (ha nem is teljesen) normális volt. Yu az ő nevelése.
Galádot meg hát galádnak nevelték. Ezért van, hogy a csalást, megfélemlítést, rablást totál rendjén valónak találja. Nem akart ő szerelembe esni, csupán a küldetést akarta végrehajtani. Mint ahogy Yu is így volt vele kezdetben. Csak aztán megismerték Buqit, és onnan borult minden.
bori4 2019 jún. 09. - 22:16:27 Előzmény bori4
(834/4727)
Nem igen tudom sajnálni Galádot, ez a naivitás most furcsa tőle.... Pláne, hogy a segítő törzs vagy szomszéd ország lányát kell feleségül vennie - erre nem mondta,hogy nem tudta. Szóval csak hallgasson szerintem. Elég sok bajt csinált a megszállott nagyapjával együtt, aki totál lenézi azt is, akit állítólag mégis szeretett, mert hát csak nő....
Nézek még egy részt most...
bori4 2019 jún. 09. - 22:10:00 Előzmény Riamara
(833/4727)
Én úgy gondoltam, hogy tovább fog tartani Yu "halála", de hipp-hopp felélesztették...
Riamara 2019 jún. 09. - 20:23:12 Előzmény bori4
(832/4727)
Nem, ő az ágyas gyermekkori szerelme volt. Vagyis gyermekkora óta szerelmes volt az ágyasba. Ennek az első részekben többször is jelét adta. Ha jól emlékszem még említette is.
Kong az a miniszter, akinek a titkára volt. Fura kis öregúr. Nem tud a szerepcseréről.
Biztos, hogy azért tette, mert nem akarta, hogy kivallassák, és akaratlanul is elárulja a császárt. Pont mint az öreg eunuch. Csak az mérget akart bevenni.
bori4 2019 jún. 09. - 20:11:15 Előzmény Riamara
(831/4727)
Nagyon szorgalmas voltál ma - nekem ez most jön még csak :)
bori4 2019 jún. 09. - 20:09:59 Előzmény bori4
(830/4727)
Kong mesterhez sem tudom milyen kapcsolat fűzi, azon kívül,. hogy mesternek szólítja... Az öreg úr benne van a brancsba, akik tudnak a császárcseréről?
(hiába ritkán van egy -egy rész, totál szétesik nekem a történet... )
bori4 2019 jún. 09. - 20:05:23 Előzmény Riamara
(829/4727)
Nem igen bírok megszólalni, ez nagyon brutális volt látványnak is, meg ha belegondolok is.... Sehogyan sem tudom elképzelni, hogy hogy haraphatja le valaki a saját nyelvét - egyrészt a brutális fájdalom, másrészt fizikailag hogy képes rá.
Ilyet még nem láttam, amit itt, de ez legalább - gondolom - nem olyan kínok kínja, hiszen egy nyisszantás... De miért, miért???!!! Attól félt, hogy Mangcsu emberei kiszedik belőle a titkot?

Már elfelejtettem, neki az ágyas a húga volt?
Riamara 2019 jún. 09. - 18:18:50
(828/4727)
I will never... 43. rész
Az összes tippünk egyszerre bejött. :))
Yu tényleg megjátszotta a halálát, Buqi kiakadt, és kiterített rendesen.
Ettől meg ugye Galád akadt ki rettenetesen. Úgyhogy most kénytelen voltam egy csomó rosszaságát megbocsátani neki. :)
Sajnos az a másik kis törtető féreg viszont nem hitte el a herceg halálát, és megint mószerolt.
Liu kisasszony tényleg belopta magát a király ágyába. Szerintem még azt az üvegcsét is használni fogja, amit az úrnőtől kapott. Megérdemlik egymást.
Hogy miért kell mindig megmérgezni a lovakat? Yun szegény már megint bajban van.