Téma: Kenny Lin

bori4 2019 szept. 29. - 21:50:25 Előzmény Riamara
(1427/4727)
Paff lettem.... most akkor egy eunuch , aki úgy kapaszkodott fel, hogy elhitette a császárral, hogy ő Fu Yuan fia, ilyeténképpen a császár fia is.... Na ezt hogy csinálta?
Akkor ha jól értem, valójában egy harmadik személy, aki valahogy elhitette a császárral, hogy a fia és felkapaszkodott a csúcsig... Qi császárnéja bizonyára tudja, hogy nem a fia, de a bosszújához tökéletes... Ördögi, na.....
Riamara 2019 szept. 29. - 18:57:40 Előzmény hópehely
(1426/4727)
Akkor tényleg a Videa a legjobb, sokkal jobb nézni mint az SB-n. Csak a keresője nem jó. Ezért én mindig a google-ba írom be, hogy mit akarok megnézni, és hozzábiggyesztem a videa szót
hópehely 2019 szept. 29. - 18:39:42
(1425/4727)
Igen . Én csak online tudom nézni. Kevés a tárhelyem, azután pedig nem értek a letöltéshez nagyon. lnkább csak filmeket szoktam letölteni.
Riamara 2019 szept. 29. - 18:36:33 Előzmény hópehely
(1424/4727)
Online nézed? Mert ugye a felirat a 31. részig van kész. :)
Próbáld meg a Videa-n ott elég naprakészek!
hópehely 2019 szept. 29. - 15:55:08
(1423/4727)
Szerintem szándékosan adtak neki felejtő italt, mert amikor az első részben üldözték, szökésben volt. Amikor felébredt már nem emlékezett semmire. Azt sem tudta ki ő. Azt sem tudni, hogy mi elől szökött. remélem kiderül a sorozat végére. Már nagyon várom a feliratos részeket, mert csak 28-ig van fordítva. Előre néztem angol felirattal, de sajnos egy mukkot sem értek belőle.
Riamara 2019 szept. 29. - 15:38:20 Előzmény hópehely
(1422/4727)
A Qi császárné (aki szerintem főfoglalkozású méregkeverő) megmérgezte Rong Le-t. Még nem tudjuk miért. Én arra gyanakszom, hogy ezzel tartja sakkban a császárt. Csak akkor kapják meg az ellenmérget, ha megcsinálják azt, amit mond. Ezért kellett Linbe mennie a lánynak. Ezért kellett megkeresnie a könyvet. stb. A császárné bosszútervébe fontos szerepet szánt Rong Le-nak.

De ezt a lány magától nem csinálta volna meg. Erre kellett a méreg. De Rong Le személyiségét ismerve, őt a méreggel sem lehetett volna irányítani. Ezért gondolom, hogy a mérgezéssel a császárt irányítja. Aki mindent meg is tesz, hogy a lány megkaphassa az ellenmérget. És persze rossz, nagyon rossz dolgokat tesz.

Először én is azt hittem, hogy az amnéziát direkt csinálták. De nem. Ez annak a gyógyszernek a mellékhatása, amit a bátyja küldözget a lánynak, hogy életben tartsa.
hópehely 2019 szept. 29. - 15:23:12
(1421/4727)
Azzal tisztában voltam, hogy nem a testvére, meg hogy szerelmes a lányba, de de a későbbiek során bizony nagyon aljasul viselkedik a lánnyal, pedig a lány nagyon is bízik benne szerintem. Az első részben megitatják a lányt valami felejtést okozó itallal? És a hercegnői rang az valami kitalált történet? Nekem elég gubancosnak tűnik a történet.
Riamara 2019 szept. 29. - 15:17:42 Előzmény hópehely
(1420/4727)
Talán azért mert Fu néha annyira gyerekes. Persze megértem én, hogy haragszik. De időnként olyan, mintha érzelmileg megrekedt volna a kiskamasz szinten.
Rong Le és a bátyja nem testvérek. Ez kezdettől fogva látszott. Most hogy már tudjuk, hogy a lány Qin miniszter egyik életben maradt lánya, ez már biztos is.
Szerelmes a lányba. Nagyon. De képtelen megvédeni őt az anyjától. Ezért tűnik úgy, mintha kihasználná. Pedig csak az életét próbálja megmenteni. De azt aztán nagyon durván teszi. Időnként a hideg is kiráz tőle.
hópehely 2019 szept. 29. - 14:40:34
(1419/4727)
Én néha olyan komikusnak látom a tábornokot. Nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen kapcsolat van Rong Le és a bátyja között. Nagyon úgy látom, hogy a bátyó csak felhasználja lányt.
Riamara 2019 szept. 29. - 12:35:27
(1418/4727)
Princess Silver 31
Jing Chao(Fu Chou) megint akkora alakítást nyújt, hogy csak bámul az ember.
Talán egy kicsit túl jót is. mert a jelenet felénél megvilágosodtam. :)) Így már jóval őfelsége előtt rájöttem mi is az igazság.
Riamara 2019 szept. 29. - 12:31:30
(1417/4727)
Princess Silver 31.
Amilyen kis viccesen indul, olyan drámaian fejeződik be. :(
Riamara 2019 szept. 29. - 12:30:13
(1416/4727)
Princess Silver 31.
Egyike a sorozat legizgalmasabb részeinek. Tele meglepő fordulatokkal.
Ke elmegy, hogy segítséget szerezzen. Chen herceg meg is menti.
Riamara 2019 szept. 27. - 21:24:29 Előzmény bori4
(1415/4727)
Habár tudom, az elején azt hittem, hogy Fu Chou és a császárné állandó kapcsolatban vannak egymással, most már ebben nem vagyok annyira biztos. Sőt... Egyre inkább az a benyomásom, hogy Fu talán nem is tudja, hogy az anyja jelenleg Qi császárnéja.
Különben miért is szakította volna meg a kapcsolatot Rong Qi-vel? Ha tudná, hogy a Qi császár csak az anyja bábja?
Úgy tűnik az anyjával a bosszú hitén keresztül tartja a kapcsolatot. Vagyis az a pasi a kapocs közöttük. És én úgy gondolom, hogy ha évente egy olyan tortúrán kell keresztül mennie ahhoz, hogy emlékezzen az anyja fájdalmára, akkor az már régen rossz. És egyszer sem beszélt szeretettel róla, vagy hogy hiányozna neki. Úgy tekint magára, mint akinek nincs családja. Amikor pedig részeg volt, és szóba hozta az anyját, csak két dolgot mondott: Ne halj meg! és azt hajtogatta, hogy ne üss meg! Így egy darabig azt feltételeztem, hogy talán azt hiszi, hogy nem is él. De most az a pasi azt mondta, hogy az úrnő már túl régóta várakozik az árnyékban, ezért sietni kell.
Szóval nem hiszem, hogy túlságosan kedvelné az anyját.
Míg ugyanakkor az apja szeretetére ácsingózik. Ezért is gyűlöli annyira Wu Yout.


bori4 2019 szept. 27. - 19:34:17 Előzmény Riamara
(1414/4727)
Lehet, hogy tényleg - ahogy sejted -, Fu nem tudja szívvel-lélekkel támogatni az anyja tervének azt a részét, hogy Rong Le áldozatul essen... Mire gondolsz fő indok alatt? Kézenfekvőnek az tűnik, hogy beleszeretett, nem? A császárné eredeti terve szerint Wu You feleségének kellene mostanság lennie, az kényszerlépés volt, hogy Fu vegye el. Hogy mindenáron távol tartsa a Rong Qi-től.... Ha van egyéb oka is, azt még nem látjuk.
Riamara 2019 szept. 27. - 18:27:45
(1413/4727)
Még valami eszembe jutott ennek a résznek a kapcsán. Mindig készpénznek vettem, hogy Fu Chout csak a féltékenység hajtja, mikor szét akarja választani Rong Le-t és Wu Yout. Persze nyilván ez is benne van, de a fő indok más.
Már sokat filóztunk azon, hogy vajon a császárné mi okból vonta bele a lányt ebbe az egészbe? Mert nyilván nem Rong Qi ötlete volt, hogy beleépítsék őt a bosszútervbe. Folyamatosan belekényszerítve őt a tűzvonalba.

Fu Chou pedig kezdettől fogva azon dolgozik, hogy kiszedje onnan. Az összes ténykedése erre irányult. Az egy éves házasságtól a jelenlegi szobafogságig. Kivonni a lányt a tervből.
De ez egy szélmalomharc. Tekintve, hogy a császárné valami miatt nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy Rong Le is menjen a levesbe.
Ugyanakkor Wu You miatt maga a lány is ellenáll mindenféle mentési kísérletnek.
Riamara 2019 szept. 27. - 18:05:16 Előzmény bori4
(1412/4727)
Fu Chou jól elmagyarázta a koronahercegnek őfelsége tervét. Talán még működött is volna, ha Fu nem épp ekkorra időzíti a sajátját. Ráadásul nem is nagyon tudják becsapni egymást, mert egy srófra jár az agyuk. :))
Wu You azt hitte időt nyer azzal, hogy Fu-nak a császárral kell mennie. Persze aztán lesz nagy meglepi.
Rong Le nem tudhatta, hogy őfelsége és a fiai tisztában vannak a tábornok szándékaival. A térkép inkább neki okozott meglepetést. Persze nem is ő lenne, ha nem akarna belefolyni. :)
bori4 2019 szept. 27. - 17:28:24 Előzmény Riamara
(1411/4727)
Az ugrott be rögtön, amikor világos lett a császár és Wu You titkos terve, hogy nagy hiba lesz, ha Wu elhagyja a fővárost - mondván megy a déli seregeiért... Azt szerintem a bizalmas emberei is fel tudnák hozni. Nem lehet magára hagyni a koronaherceget, mert úgy néz ki, a császári gárda is a kezében van, amiről a császár és Wu nem tudhat. Rong Le valami katonai erők elosztásának a térképét memorizálta ugye, amikor átkutatta a tábornok dolgozóját.... Viszont nagy hibának tartanám, hogy ilyesmiről kéne Wu-nak tudomást szereznie, hogy milyen erők, hol vannak elhelyezve .... Ezt neki már régen tudnia kéne, hiszen figyelteti Fu-t....
Ha most Hasonmás megint kiadja magát a t estvérének, ezzel nagy galibát okozhat, bár ugye álarcot kell vennie...
Riamara 2019 szept. 27. - 17:19:58 Előzmény bori4
(1410/4727)
Hát bizony ez a színjáték hamarosan visszaüt. Bár mondjuk mindegy is, mert Fu Chou terve igencsak kidolgozott és roppant galád.
Riamara 2019 szept. 27. - 17:15:21 Előzmény bori4
(1409/4727)
A koronaherceg hamarosan akkorát koppan, hogy csak úgy zúg. Kíváncsi leszek ez majd milyen hatással lesz a személyiségére?
Riamara 2019 szept. 27. - 17:11:57 Előzmény bori4
(1408/4727)
Jól összefoglaltad, pontosan így van. A következő részben még részletesebben kitérnek rá. Akkor majd megtudjuk azt is, hogy pontosan ki ez az alak. És, ami azt illeti, nem csoda, hogy Fu Chou haragszik. Tényleg sötétben élt. És Wu You azért nem emlékszik rá, mert nem engedték őket egymás közelébe. És akármit is követett el az anyja, azért nem őt kellett volna büntetni. Persze azért vannak itt még vakfoltok bőven.
Nekem az jött le, hogy bár a Bosszú hite most Fu Chou vezetése alatt áll, azt a pasit a császárné irányítja. Talán mert magát az orgyilkos szövetséget ők ketten alapították. És valami azt súgja nekem, hogy Fu Chou annyira nincs oda az anyjáért.