1/10
nikato 2018 aug. 06. - 20:59:08 1/10
(49/49)
Hulk Hogan lánya gáz.. Jerry O'Connel öccsének is csak ilyen filmekre futotta.
Rettenet egy filmek ezek.
2/10
sorozatneked.hu 2018 jún. 10. - 23:55:40 2/10
(48/49)
2/10

Majdnem annyira vicces, mint amennyira sz*r. :)
Sz Peter 2015 dec. 26. - 10:38:21
(47/49)
Carmen Electra miatt mindenképp meg kell. ;)
metalstorm 2015 dec. 26. - 07:01:33
(46/49)
Most komolyan... Ilyen címû filmet meg lehet nézni? :D Szerintem nélküle halok meg! :)
3/10
Bogoj 2015 okt. 13. - 08:39:36 3/10 Előzmény csbk1
(45/49)
Kívánságod meghallgatásra talált :-)))
http://www.imdb.com/title/tt4685096/?ref_=ttrel_rel_tt
3/10
Bogoj 2015 okt. 13. - 08:37:16 3/10
(44/49)
Bocsánat, hogy így külön még egyszer hozzászólok, de megnéztem, pontosan mi is az atoll.
"Az atoll egy korallzátonyokból felépülõ, gyûrû alakú sziget vagy szigetcsoport"
Nos, itt errõl nem volt szó.
Sõt, az egész mint olyan, furcsa volt. A szigetek a víz alatt szélesednek, és egy cápa nem igazán tudja megrengetni azzal, hogy nekimegy...
Itt valahogy minden más volt :-)
Asylum...
3/10
Bogoj 2015 okt. 13. - 08:25:57 3/10 Előzmény Megapiranha
(43/49)
SPOILER
És akkor még vannak az olyan apróságok, amikor a hegesztõcsaj mezítláb beugrik a vízbe, de amikor a víz alatt mutatják, már békaláb van rajta.
A hegesztés úgy történik, hogy egy világító csövet mozgat jobbra-balra, mintha rajzolna vele. A lukat folt nélkül akarja befoltozni csak a világító csõ segítségével.
Öten kiérnek egy gumicsónakkal a szigetre (bocsánat; atollra), és hirtelen ott teremnek a többiek is, de plusz csónak nem jelenik meg.
A három fiatalt mutatják a vízben (két lány és egy srác), amikor a víz alól mutatják õket, majdnem a vállukig ér a víz, amikor felülrõl, akkor derékig.
A távolságok elég képlékenyek, amikor versenyeznek a két talált csónakkal, és felülrõl mutatják õket, kb 100 méterre lehetnek a hajótól, mégis perceken keresztül száguldanak, de nem érik el a hajót. Ugyanakkor amikor a Hogan-lányt otthagyja a yacht, a következõ pillanatban már ki is úszott a szigetre.
Amikor a sziget reng, a csapat menekül az ösvényen, a csoport elszakad a tanártól, mert a talaj repedezett lesz, és a tanárnak nem jut eszébe, hogy még simán van egy méternyi széles sértetlen rész, amik átfuthatna a csoporthoz. Inkább másfelé kezd menekülni.
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos lenne még, ha kicsit megerõltetném magam:-)
Minden esetre Carmen Elektra így 40 évesen iszonyat jó nõ, de Hogan lánya is jól nézett ki, meg a nagymellõ barna néger leányzó is:-)B
Mondjuk a többiekre sem lehet panasz, és csak emiatt 3/10.
boom48 2014 aug. 20. - 22:44:29 Előzmény édesmaya
(42/49)
Héhéhé! Ez igggazi aug20 film!
édesmaya 2014 aug. 17. - 11:48:33
(41/49)
Sziasztok!

Véletlenül leltem rá az Universal Channelen erre a filmre, sosem hallottam ilyenrõl. Amikor megláttam a fõszereplõ cápuskát, ez volt az elsõ gondolatom: Hova lehet még ragozni a Cápa- filmeket? Hát ide! Hát kétfejûvel!Mekkora szarvasmarha baromság!
mapk 2014 aug. 16. - 22:40:53
(40/49)
Hú, egy hasonló filmet én is csináltam, kb 5 perc alatt. A film+ visszadobta, mert már telítve voltak, na de majd az Universal! :D
A portos képeknél Brooke alatt is, a-kétfejû cápa-megnevezés szerepel.:D Hát, mondjuk ja, de az a két"szájkosár"lekerülhetett volna..
De hoppsz, mit találtam! Indítom is a betöltést. http://port.hu/homokcapak_sand_sharks/pls/fi/films.film_page?i_film_id=131707&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2 és https://www.youtube.com/watch?v=_qEfO5iNicI
Gyerünk, tölts már, tõõõõõõõõõõlts!!!
port_man 2014 aug. 14. - 22:14:16
(39/49)
Az "óriási" cápa derékig érõ vízben támad, és lehúzza a "mélybe" az áldozatait ...
6/10
m3246 2014 ápr. 18. - 12:54:15 6/10
(38/49)
Nem volt mit tennem ezt a filmet muszáj volt felpontoznom! Az akció-horror megnevezés ugyan erõsen sántít, de "cápásfilm" paródiának elég jó lett :) Gratulálok a forgatókönyv írónak, igazából ebben mindenki megtalálja magának a mókát aki 80 IQ alatt és 120 IQ felett van :) Kétfejû cápa ami morog, ráadásul néha külön-külön :) Meg aztán egy átlag 20-as éveiben járó amerikainak ez teljesen vállalható is... És nagy köszönet aki vette a fáradságot és még magyar feliratot is készített hozzá, hisz ezeket a filmeket kizárólag eredeti nyelven szabad nézni! Bár bátran neki lehet állni felirat nélkül is :) A történet igazán sok helyen elveszíti megszokott kis világunk axiómáit, úgymint tér, idõ vagy akár emberek létszáma... Sokszor spontán történnek dolgok, de a csöcsök és seggek mindig rendben vannak és valljuk be ez igazán leköt, nem is panaszkodom :) A sok hihetetlen dolog közül azért illik kiemelni az igazán jól sikerült dialógusokat amelyek bármely ValóVilág szériában is simán megállnák a helyüket! Akarva-akaratlan nekem a Black Sheep ugrik be mint testvérmozi, de ez talán érdekesebb-mozgalmasabb... na és persze sokkal több benne a csöcs :) Arra is adtam 6 pontot, így ezt sem adhatom alább, de fölébb sem :) Mivel is zárhatnám jelen sorokat, talán egy aranyköpéssel a filmbõl: (a cápa benn a kápolnában) most mi lesz? ... gondolkodjuk! DE arra nincs idõ... :) 6/10
ad mala 2013 szept. 26. - 08:46:46
(37/49)
Azt kéne megérteni, hogy ezek DIREKT ilyen hulladék filmek, nem õrjöngeni meg okoskodni hogy "hát de olyan nem is lehet hogy kétfejû cápa"..:D. Azért persze még így is bosszantó, hogy emberek abból élnek meg gazdagon hogy mások boldogan veszik magukhoz azt amirõl maguk is jól tudják hogy szemét. Ez a film olyan szar hogy már van szórakoztató faktora, persze inkább csak társaságban nézve. De végeredményben mégiscsak egy mocsok haszontalan idõtöltés, alja kikapcsolódás.
Zoroo 2013 szept. 12. - 23:00:52
(36/49)
Hát erre már én is azt mondom, hogy mega(shark)szar :DDD!
Sz Peter 2013 szept. 12. - 18:12:10
(35/49)
Carmen Electra nem jó nõ?
XD
ww95 2013 szept. 12. - 13:44:10
(34/49)
legalább a csajszi jó lenne,nem ilyen vastaglábú,lógómell.
a film meg egyszerûen gyönyörû! azért egy ekkora faszságot kitalálni?! nem egyszerû dolog azért.
El tudnék képzelni mondjuk kétfejû t rexet a dzsurasszik park nyócban.
Há nem? de.
Destructo92 2013 aug. 12. - 21:06:09 Előzmény tricc
(33/49)
Hihetetlen, hogy minden ilyen filmnél van legalább egy olyan gyökér, aki azon rinyál, hogy milyen sz@r ez a film :D ENNEK AZ A LÉNYEGE, HOGY ROSSZ LEGYEN, EZ TRASH HORROR (vagy mi a szösz)
2/10
tricc 2013 jún. 16. - 18:26:49 2/10
(32/49)
Ez a film valami botrányosan szarra sikeredett. Én imádom az ilyen 'szörnyes' filmeket ( cápák, kígyók, krokodilok stb.. ), de ez rettenet gyenge. A cápa elég gagyi, nagyon számítógépes..
Az atollon lévõ jó pár diák és tanár összegzett IQ-ja pedig nem haladta meg egy csirkéét, ezt biztosra merem állítani.
*** SPOILER *** Amikor versenyeztek ezek a barmok, és az egyikük kiesett, a többiek gondolták: hahaha de vicces lesz otthagyni a csávót a tenger/óceán közepén..hát valóban az volt.. Vagy mikor tök véletlen a maradék életben lévõ diák talált egy tartályban vagy miben benzint, és a csaj nagy lazán elõhúzott a fürdõruhájából egy gyújtót.. :O Hát ott lestem egyet, nagyon logikus hogy az ember fürdõruhája tele van gyújtóval, elképzelni sem akarom, hogy honnan szedhette elõ azt a csajt ( feldugta khm.. :DD ). Az is mókás volt mikor a szõke pipi-,aki az elsõ 10 percben hú de nagyon félt a víztõl egy cápás eset óta, aztán meg hõsiesen vetette magát bele a vízbe-, beevickélt a cápa két feje közé és vadul elkezdte ütni, vagy talán volt nála valami kés, erre már nem emlékszem pontosan..

Egy szó, mint 100, ez egy szar, 10/2
10/10
csbk1 2013 jún. 06. - 23:30:38 10/10
(31/49)
Várom a következõ részt,a háromfejû cápát. :)
tombenko 2013 jún. 05. - 22:27:17
(30/49)
Mikor lesz? Mikor lesz?