Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 júl. 13. - 09:55:34
(42347/65967)
Ha van valami általunk nem tudható erõ, ami segít a szeretetünket eljuttatni hozzá, bízhatunk a dolgok jobbra fordulásában. Ha nincs akkor úgyis mindegy.
Maryu 2012 júl. 13. - 09:49:33
(42346/65967)
Igen, KNG a legfontosabb és csak remélni tudjuk, hogy az ügynökség is így gondolja, hogy emberségesek és nem csak a profit számít nekik. Azért nem hagyhatjuk figyelmen kívül, hogy az ügynökség is egy nyereségérdekelt cég. Azért hozták létre, hogy ifjú tehetségeket fedezzen fel, nevelje ki õket(pénzt fektet beléjük), majd ha befutnak, nyereséget érjen el velük. Tehát az õ érdekük is az, hogy KNG rajongói tábora ne csökkenjen. Ha rossz passzban van, nem tud kedvesen mosolyogni és megfelelõen foglalkozni a rajongóival. Látszik rajta, hogy beteg...ez csökkentheti a rajongók számát, akkor viszont nem kap olyan jó feltételekkel film és hirdetés ajánlatokat. Azaz csökken az ügynökség profitja.
Most biztos, hogy mellette állnak, ezért ment Új-Zélandra pecázni. Ott biztos nem lehet utolérni. Biztos az ügynökség érte el azt is, hogy két nappal elõbb leszerelhessen...(ez a "hétvége van" duma jó, csak csütörtök után még péntek jön és nem a hétvége). Tehát szó szerint kimenekítették. Könnyen lehet, hogy nem a kinézetével, hanem az önbizalmával van a probléma. A fotózás is jó ötlet, mert a jól sikerült képeknek nem csak a rajongók örülnek, de meghozhatják KNG önbizalmát is.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 09:44:01
(42345/65967)
Nem rossz, de persze a JYJ-tõl nagyon messze. :)

Nézted Jaejoong kezét? Szegény... de õ is nagyon sajnálja magát! :)
Tegu 2012 júl. 13. - 09:41:17
(42344/65967)
Azért érdekes, hogy alig emlitik a családokat, szülõket, testvéreket az ilyen visszatérésekkor, holott, ha valaki, akkor talán a szülõk, tesók tudnak az érintett problémáiról és biztosan mellette állnak, megpróbálnak segiteni.
S ha nekem depressziós problémáim lennének, valószinüleg nem vadidegen rajongókkal osztanám meg a gondjaimat, hanem a hozzám legközelebb állókkal, no persze tudom, hogy Koreában ez kicsit másképp van, ez a gyengeség jele és szégyen, elõbb fordulnak sámánhoz, mint pszichológushoz, utóbbiból pedig kellene lenni a katonaságnál is.

Megjegyzem, Rain is picit megváltozott, visszafogottabb, patetikusabb lett, ahogy elnézem a hadseregen belüli fellépéseit.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 09:36:44
(42343/65967)
Köszönjük a segítõ szándékot, a kedves szavakat!
Tegu 2012 júl. 13. - 09:34:09
(42342/65967)
Sziasztok, optimistának kell lenni.
Szerintem a katonaság valószinüleg nem tett neki jót, nem tudjuk, ott mi történt, miért vált egyre visszahuzódóbbá, az elején még fényképezték a hadseregben.
Remélhetõ, ahogy hirül adták, hogy ostromolni fogják szerepekkel, több társaságot is emlitettek, amelyek alig várták, hogy elhagyja a hadsereget, elképzelhetõ, hogy kis meditációra van szüksége, lezárni a katonaságnál eltöltött idõt, lehet, hogy a családja is vele van, valami fotózást is emlit a film, lehet, hogy összekötötte a pihenést, meditációt, magánéletet a családdal a munkával, ami az emlitett fotózás.
Még az is elképzelhetõ, hogy más módon akar visszatérni, neki nem jön be a leszerelés utáni szinész-rajongó találkozó.
Felsoroltam az összes optimista forgatókönyvet, hogy legyen mibe kapaszkodni.
Maryu 2012 júl. 13. - 09:25:29
(42341/65967)
Én úgy nézem, hogy ez magyaroknak szól. A képen nem koreai banda van. Kik lehetnek õk? Koreai utat lehet nyerni. Gondolom ez a fõnyeremény.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 09:13:57
(42340/65967)
Ne gondoljunk bele... :((((((((((
Múzsacsók 2012 júl. 13. - 09:04:50
(42339/65967)
Szép napot Lányok!
Gratulálok az elsõ helyhez!
Csak átfutni volt idõm amiket írtatok és így nem ismerem a részleteket,csak feltûnt az írásokból hogy valami baj van.Nagyon sajnálom és remélem mihamarabb kedvezõ híreket fogtok kapni!
Vigyázzatok magatokra,nagyölelés minden kedves forumozónak!
Min-Rin 2012 júl. 13. - 08:51:37
(42338/65967)
Az általad leírtakhoz hasonló gondolatokat fogalmaztunk meg mi is tegnap, én ma sem tudok semmi újabbat hozzátenni.

A helyzet nagyon rossznak látszik, a valóságos helyzetet nem ismerjük, lehet jobb de - sajnos - lehet rosszabb is, mint amire gondolunk. Azzal a megfogalmazásoddal nem értek egyet, amit a rajongók semmibevételérõl írsz. Szerintem sajnos nem errõl van szó! Amikor rossz a helyzet, nincs idõ, energia a rajongókra. Akkor arra kell minden erõt mozgósítani, hogy a beteg szenvedései enyhüljenek!

Számomra ezért pont a rajongói szempontok háttérbeszorulása jelzi a helyzet súlyosságát. :(

Mi nem tehetünk mást: várjuk a visszatérését, a híreket!
Min-Rin 2012 júl. 13. - 08:38:18
(42337/65967)
A Faith forgatásának befejezéséhez közeledve megtartották a szokásos imádkozó ünnepséget.

Az SBS legújabb doramajának sugárzása augusztus 13-án kezdõdik.

Az ünnepségen a három fõszereplõ, Lee Min Ho, Kim Hee Sun és Lee Phillip volt jelen.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 08:27:43
(42336/65967)
Nagy lendülettel készülnek az Arang részei a meleg ellenére.

A kép azt mutatja, hogyan igyekszik Shin Min Ah hûsíteni magát a forgatás szünetében: jegeszacskó a fején, egyik kezében elemes ventilátor, a másikban innivaló. :)

Az Arang elõreláthatólag augusztus 15-én debütál, a befejezõdõ I do, i do helyén.

http://www.soompi.com/2012/07/12/shin-min-ah-cools-off-on-the-set-of-arang-and-the-magistrate/
Min-Rin 2012 júl. 13. - 08:19:53
(42335/65967)
Maradva még a Dr. Jinnél, Jaejjong már nem elõször osztotta meg a twitteren a kezérõl készült fotót rajongóival.

A kép mellé ezt az üzenetet írta (mindkettõ a google fordító értõ tolmácsolásában):

Ó ... Én egy kövér lány, ezúttal a jobb kezét. Aktuális karok, combok, kéz ... annyira feldagadt a legtöbb félek elutazik szúnyogok a világon .... Nem szeretem a nyári szezonban.

A soopi így tolmácsolja:

Jaj, ez alkalommal, a jobb kezem van az összes zsírt. Nemrégiben, a karom, a comb, és a kezek mind duzzadt fel, mint ez ... A legfélelmetesebb dolog a világon, szúnyogok, és az én legkevésbé kedvelt nyári szezon.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 08:10:36
(42334/65967)
Az élet nem áll meg!

A soompi arról ad hírt, hogy felmerült a gondolat, a Dr. Jin epizódjainak kibõvítésére.

Egyes elgondolások szerint akár 40 részre lett volna szükség, de végül csupán két résszel növelték meg az eredeti tervekhez képest.

Így 22 epizódon keresztül nézhetjük majd ezt az érdekes idõutazást.
Min-Rin 2012 júl. 13. - 07:54:34
(42333/65967)
Jó reggelt mindenkinek! A nap ma is fölkelt, az élet nem áll meg.

Az érzéseink se változtak alapjaiban semmit.

Most is szeretjük, mert nem tudjuk nem szeretni!
kje 2012 júl. 13. - 06:51:08 Előzmény 76 babika
(42332/65967)
Gratulálok Babika az 56.000. hsz-hez!

És az egész topiknak ahhoz, hogy 1.lettünk (még tegnapelõtt)

Keményen dolgoztatok!

Szép napot, szép hétvégét!
kje 2012 júl. 13. - 06:21:58
(42331/65967)
Azért mégiscsak letöltötte a két évét a katonaságnál, ez biztos nem volt könnyû, még ha polgári szolgálatos volt is, csak gondoljátok el, akinek élete a színészet, filmezés, hogyan éli meg, hogy két hosszú évig nem teheti azt amit szeret.

Ezért azt javaslom, ünnepeljük meg a leszerelését legalább virtuálisan, itt a porton egyik este.

Mivel péntek (ma) vagy szombat lenne az eredeti aktualitásnak megfelelõ este, lehet, hogy most kellene.

Én biztos, hogy legközelebb csak jövõ hét csütörtökön, vagy az azutáni héten hétfõ-csütörtök valamelyik este érnék rá, ezért nem teszek javaslatot, mikor legyen. Benézegetni be tudok minden este azt hiszem.

Szóval valaki szervezze meg, ha van hozzá kedvetek, MEGÉRDEMLI!
kje 2012 júl. 13. - 06:13:50
(42330/65967)
Jó reggelt, szép napot!

Most mit csináljak?

Ha már leszerelt, akkor nincs miért számolgatni a napokat, az utolsó képet azért ide teszem, aztán várjuk a további híreket.

Ez lett volna az utolsó:
Min-Rin 2012 júl. 12. - 23:20:36
(42329/65967)
Szia fürjrigó! Köszönjük, hogy jöttél, ránk fér minden biztató és oppával együttérzõ szó! :(
fürjrigó 2012 júl. 12. - 23:14:30 Előzmény Pattika69
(42328/65967)
Sziasztok!

Drága Pattika, gyönyörû lett a videó, gratulálok hozzá!

Elõre éreztem és felkészültem rá, hogy ilyesmi hírek fogadnak majd minket a leszerelés után. Én abszolút megértem Õt és nagyon fáj a szívem Érte!

Sok szeretettel gondolok Drága Oppára, bízom benne, hogy rövidesen megtalálja békéjét és boldogságát! Fighting!

Jó éjszakát Mindenkinek!