ponca 2015 dec. 18. - 12:28:10 Előzmény Busi István
(58/58)
A papa nem igen kapja meg ezt a dalt.
Ide nem hiszem, hogy a TV szerkesztõi benéznek.
Amúgy sem lehet csak úgy akármit kérni!
Van egy lista, onnan lehet válogatni a gagyi és a még gagyibb, amúgy szinte sosem játszott vacakok között, amik másképpen a kutyának nem jutnának eszébe.
vino-et-veritas 2015 dec. 02. - 08:27:23 Előzmény Értetlenke
(57/58)
Hát, egyes részei valóban mehetnének a kukába, mint emésszék a milliárdokat...
1/10
Értetlenke 2015 nov. 30. - 19:30:42 1/10
(56/58)
Hála a jó égnek! Bár én jobban örülnék ha az egész közmédia megszûnne...
vino-et-veritas 2015 nov. 30. - 14:13:39
(55/58)
A hírek szerint ez a "kívánság" is hamarosan teljesül...
Méhész Róbert 2015 nov. 30. - 13:29:51
(54/58)
Tisztelt szerkesztõség!
Szeretném kérni édesanyámnak Méhész Jánosnénak, Jimmy-szeress úgy is ha rossz vagyok címû dalát.
Én vidéken lakom, õ Budapesten van ídõsotthonban. Ha lehet akkor a december 8-i adásban kérném, akkor
együtt láthatnánk
Köszönettel: Méhész Róbert
Busi István 2015 okt. 19. - 15:18:24
(53/58)
Tisztelt szerkesztõség, tisztelt Duna tévé!

Egy óriási kéréssel fordulok Önökhöz. A holnapi adásban, 20-án Édesapám
Busi István 66 éves, egy dallal, nótával szeretném ezt a napot
emlékezetessé tenni amennyiben lehet. A dal címe: Az én jó apámnál nincs
jobb a világon.. Az elõadó mûvész legyen.. Dóry József! Kívánok Neki jó
egészséget, boldogságot és örömteli napokat!

Küldi: Fia István, menye Ancsa és kis-unokája Ádám!


Tisztelettel : Busi István
1/10
5i 2014 szept. 27. - 03:18:36 1/10 Előzmény Mike83
(52/58)
Milyen jó zenéket?????LOL
southwind 2014 aug. 04. - 23:11:59 Előzmény papzo
(51/58)
Elmondom, egy néni kb 50 éve él svédben, ez az egyetlen köldökzsinórja a hazájához, nyilván nosztalgiázik...küldtünk neki egy dal és igencsak boldoggá tettük neki azt a napot, sajnos már meghalt... de akinek nem tetszik ne nézze, már minden tvhez tartozik távirányító...
eberti 2014 máj. 08. - 15:17:26 Előzmény Mike83
(50/58)
helyesebben minden kedves telefonáló nevében egyetlen jókívánság és befejezve!
papzo 2014 márc. 26. - 05:29:13
(49/58)
Kíváncsi lennék rá, hogy ezt a sok felejtõs számot honnan választják ki, azok akik kérik.
Van valami lista, amibõl választhatnak?
Mert annyi felejthetõ, értéktelen ócska valamit játszanak ebben a mûsorban és sok felesleges felvezetõ baromság mellett, hogy (ráadásul két adón egyszerre) felesleges energia és frekvencia pocséklás az egész!
Mire jó ez a vacak mûsor?
Tényleg nézi valaki????
Amúgy külföldön is hol fogják ezeket a gagyi mûsorokat???
Magam a pl. tengerentúlon sehol nem találkoztam még vele, hogy fogható lenne, hogy fogná valaki!
Tibag05 2014 febr. 21. - 16:40:59 Előzmény Mike83
(48/58)
Teljes egyetértésem! sõt MINDEN KEDVES TELEFONÁLÓ JÓKÍVÁNSÁGAIT TOLMÁCSOLVA KEZDÕDJÉK A MÛSOR ÉS ÁMEN!
Mike83 2013 nov. 01. - 21:39:23
(47/58)
Kellene korlátozni a betelefonálás idejét pl 1 percben . Bõven élég volna ! Rettenetes végighallgatni , némelyik ember beszélhetnékjét . A jó zenéket szeretnénk hallgatni .
Kata-lino 2013 júl. 24. - 01:25:50 Előzmény fáklyás menet
(46/58)
Kedves Mûsorvezetõk! Önök nem únják még ezt a sok személyeskedõ , nyálas, giccses kommunikációt? Nem hiszem, hogy Önöknek erre a sok bájolgásra szükségük lenne. Önök is ugyanolyan mûsorvezetõk, mint több száz még rajtuk kivül. Mégis soha egyik mûsorban sincs ez a sok hizelgés, bájolgás. Szegény idõs emberek azt hiszik, hogy ez igy illik és mivel szókincsük nincs hozzá, sokszor nyökörögve, dadogva, a szavakat keresve mondják el a beköszöntõt. Ezután következne a saját ismerõseik köszöntése, de azt akkorra elfelejtik, ha olvassák eltévesztik, megint nyökörögnek egyet . Sokszor mérges vagyok rájuk, közben sajnálom õket, ráadásul nem egyszer észrevettem, hogy õk csak beszélgetnének, mert annyira egyedül vannak.A köszöntöttek körét pedig be kellene korlátozni. Szigorúan csak a legközelebbi hozzátartozókat engedném meg. Semmi szükség az összes rokont az összes szomszédot, meg az érettségizõ kisunoka osztálytársát meg a polgármestert meg annak a keresztkomáját köszönteni, mert sem a kisunoka, se a falubeliek nem nézik a mûsort. Egyébként miért kell egyáltalán a tv-n keresztül köszönteni bárkit is , nem tudják személyesen megtenni? Mostmár akár az Antarktiszon lakó keresztgyermeket is el lehet érni.Mégis miért hallgatom? Várom a jó zeneszámokat. Lehetne többet is elõadni, ha nem lenne ez a sok nyökögés meg hizelgés a mûsorban.
Köszönöm, hogy meghallgattak: Kati (néni)
3/10
fáklyás menet 2013 jún. 04. - 13:51:26 3/10
(45/58)
Teljesen indokolhatatlan, hogy az élõ mûsor bizonyos napokon egyszerre van mindkét Duna-csatornán. Frekvencia-pocsékolás (mûholdon, földi sugárzásban és kábelen egyaránt). Miért nem elég csak az egyiken, a másikon meg ismételhetik éjszakánként?
far vik 2012 nov. 19. - 13:21:07
(44/58)
Túlteng a nemzeti giccs. CukrosmázasHargitás. Ez az ausztrálmagyaroknak se jó, attól tartok. Förtelem ez a mûsor. Lavór kell a tévé alá a sok nyálnak.
kissmekate 2012 nov. 09. - 13:54:05
(43/58)
Ide írom, mert sajnos nem találtam megfelelõ helyet. Nem lehet fórumot találni, se az AD Stúdiónak, se Auguszt Báriónak, se a "Magyar bulizené"-nek. Pedig jók voltak azok a 90-es évek:
"pimaszul, mint egy lány, a bizarr boszorkány, õrült rumlizás, Amerika, Amerika vissza vár..."
Álmaimban Amerika... 1991 http://www.youtube.com/watch?v=nHPtoiKPK4o
far vik 2012 nov. 08. - 14:28:59
(42/58)
Pintér Tibor jogosan és megérdemelten megörökölheti a Nacionyál-díjat Feke (Nyál) Páltól.
1/10
Értetlenke 2012 nov. 04. - 17:25:49 1/10 Előzmény far vik
(41/58)
"És ez az egy is minek" Na hát ez az! Az a legszomórúbb az egészben, hogy az emberek adóforintjait ilyen ócska "mûsorokra" költik... Sajnos már az egyetlen pozitívum sincs meg benne. Azt a pozitívumot medig Morvai Noéminek hívják. Igaz most néha látni Bényi ildikót de õ nekem nem jön annyira be.
far vik 2012 okt. 29. - 14:37:29
(40/58)
beSzahara! Ilyen még az animációs mesébe sincs! Már a halottaknak is kívánnak innen örök nyugodalmat! IYEN MÛSOR NINCS MÉG EGY! És ez az egy a MIENK !!!!
far vik 2012 szept. 13. - 20:09:23 Előzmény Értetlenke
(39/58)
a fluort csak a fogkrémbõl ismerem. gondolom akkor az is rémes lehet. mert ez az.