2/10
delicious 2008 szept. 10. - 15:53:31 2/10 Előzmény Beyonce 7
(6/66)
Egyetértek azzal a ténnyel, véleménnyel hogy ez a film egy hatalmas csalódás... Aki a képeket látja a filmbõl, még azt is gondolhatná, hogy egy romantikus vígjáték. Habár csak félig bírtam megnézni a filmet, de én nem találkoztam sem poénnal, sem romantikával, sem akcióval, sem krimivel, sem scifivel, sem semmivel. Egyszóval egy merõ unalom az egész. Ezért is nem bírtam végignézni. Lehet h nem illene véleményt írnom úgy, hogy még csak végig sem néztem, de úgy gondolom, hogy minden vélemény hasznos lehet valakinek. Ez a vélemény azoknak szól, akik valami olyat szeretnének látni amit a cím és a fõszereplõ személyisége sejtet... Nos, ti ne nézzétek meg. Csalódás lesz. Azoknak ajánlanám ezt a filmet, akik nem szeretik az izgalmas, érdekes, szórakoztató filmeket...

Üdv.
5/10
Beyonce 7 2008 aug. 28. - 13:57:55 5/10
(5/66)
Elég kótyagos egy film,szerintem semmi értelme sincs.
Egyszóval:borzalmas.
Sokkal jobbra számítottam,nagyot csalódtam.:(
2/10
andy88 2008 aug. 22. - 20:46:59 2/10
(4/66)
Rettenetes ez a film!!! :S (Bár talán túlzás "film"-nek nevezni ezt a valamit...) Utoljára az Elizabethtown-on unatkoztam ennyire... De komolyan, végig azt éreztem, hogy a következõ pillanatban tuti elalszom rajta, és alig vártam, hogy vége legyen! De ha már elkezdtem, "le akartam tudni". Kár volt.
susmuruss 2008 júl. 29. - 17:24:48
(3/66)
hat na.Eleg erdekes szaga van a filmnek.Aki Sandler-es filmre vagyik az ne nezze meg, bar amikor Hawaii on az agyban becezgettek egymast a novel az eleg vicces volt.
Sandler egy olyan idegesito tesze-tosza figurat alakit akit legszivesebben jol elagyabugylana az embert hogy eszhezterjen.A film a sajat hatan vonszolja a nezo hangulatat is , sok benne az ures resz amikor senki nem beszel es meg zenei alafestes sincs. Az ember a sajat kozbeavatkozasaval torne meg a maganyos csendet.Egyetertek azzal akinek tetszett a film mert tenyleg mas ize ill szaga volt mint a tobbi AS-es filmenek, de ha lehet azt mondani akkor mint barmely filmnek amit eddig lattam. Tenyleg, egyszer megnezve azt kell hogy mondjam hogy jo a film.
7/10
Obránszky Ármin 2008 márc. 29. - 23:54:07 7/10
(2/66)
A menekülés az tényleg haláli! :-D
7/10
Obránszky Ármin 2008 márc. 17. - 01:33:17 7/10
(1/66)
Azért volt pár jelenet, amin elég hangosan röhögtünk. :-)
Bevallom, PTAndersonhoz köthetõ eddigi filmélményeim készettek arra, h megnézzem a filmet és bár azok mögött messze elmarad, közel sem egy Vérzõ olaj kaliberû mestermû, de egyszer meg lehet nézni.
Nem mondom voltak fenntartásaim a filmmel szemben, fõleg a fõszereplõ miatt, de ezúttal Sandler is legalább 4esre vizsgázott. Emily Watson nagyon aranyos itt is, bár nem kellett akkorát alakítania, mint pl. a Hullámtörésben. Még ha egy valamire fel kellene hívnom a figyelmet az a zene lenne, nagyon komoly. Volt, h szabályos felnevettem, amikor meghallottam, de összességében nagyon megnyomta a film hangulatát.
PTAnderson klasszisához nem férhet kétség és itt is meglátszik a keze nyoma, de ezzel együtt sem feledhetetlen a végeredmény. Ha elég pihent vagy, akkor ajánlom! :-)