Téma: Labdarúgás

offtopic
ondok 2010 febr. 26. - 00:10:18 Előzmény damienisback
(1563/4643)
Ez abaj veled ,hogy a saját véleményedet axiómának állítod be.mert nézzük konkrétan:két meccs alapján sem a Barca érdemelt volna továbbjutást ,ráadásul afoci nem érdemeltség kérdése ,hanem apillanatnyi teljesítmény alapján gyõzzön a jobb,Ez afoci varázsa ,különben le sekéne játszani a meccseket.
második:Attól még ,hogy nem tiltják el Övreböt,hanem kap feladatot ,az semmit nem jelent,nem bizonyítja az alkalmasságát ,hanem pl az illetékesek hozzánemértését jó esetben ,netán korrupcióját.Tehát ne tiszteld mindenek fellett ahatalmat és fõleg ne hivatkozz rá az igazság ellenében is.
harmadik:felhívnám afigyelmedet ,hogy az a fogalom a kommenizmus bukása óta nem létezik ,hogy "disszidens".Az még visszamenõleg sem bûn ,pláne ha valakit úgy kényszerítettek a hazaárulók hazája elhagyására mint Puskást akkor .Ha nem ahülyeségeket bifláznád a youtube-on vagy nem a külföldi csapatok focistatisztikáit majmolnád ,akkor nem írnál magyar létedre (állítólag)ilyen fals dolgot.Mert ez még Thürmer gyulától is baromság lenne.Ess hasra egy kis pöcstõl ,és fikázd aleghíresebb magyart.téged minõsít.
egyenlõre ennyi a "pár gondolat " c. esszédhez:)
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 25. - 22:29:55 1/10
(1562/4643)
de az erkölcsi gyõzelem is valami... :P
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 25. - 21:12:11 1/10
(1561/4643)
európa liga eddigi továbbjutók:

benfica, anderlecht, marseille, panathinaikos, Atletico Madrid, hamburg, fulham, Liverpool.

kiesett pl a róma(hazai pályán is lecumizták a görögöket), a psv(Dzsudzsák gólja is kevés volt a hamburg ellen) és a shakhtar is...
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 25. - 01:09:27 1/10
(1560/4643)
na akkor pár gondolat:

-már a cikk címe is sejteti, hogy elfogult az írója
-aha értem, akkor ezért tart ott az ország, ahol. kösz szépen...
-na már megint azt hiszed, hogy egy meccsen dõl el az, hogy ki jut a döntõbe. a két meccs alapján is a Barca érdemelte meg, hogy a döntõbe jusson, ha pedig az egész szezont tekintjük, akkor meg pláne. nem mellesleg a norvég is ember, szóval kifoghat egy rosszabb napot. továbbá ha annyira béna lenne, akkor eltiltanák és nem bl meccseket vezetne...
-nem értem, miért fáj neked, ha bizonyos emberekben valaki a disszidenst látja és nem az "istent"...
-mire is ment a labdakergetõ válogatott azzal a "hatalmas sikerrel"? nem mellesleg milyen edzõ az, aki az ifik közül a legjobbat nem hívja be a válogatottba? tegyük hozzá azt is, hogy így valószínûleg Koman az ukrán válogatottban fog játszani...
-a cselszkijnek már megint csak az erkölcsi gyõzelem jutott...
ondok 2010 febr. 25. - 00:35:28
(1559/4643)
Puskás öcsire gondolsz? vagy amai generáció egy reprezentánsára ,aki hazaárulónak tartja és aki szerint a magyar válogatott még akkor is "labdakergetõ" ,amikor gyõz Dánia ellen.Kicsit úgy hangzik ez nekem ,mint amikor szegény bûnözõ nehéz gyerekkorára hivatkozik ,hogy lám "ezt tették velem".Holott neki legalább akkora felelõssége van a kialakult helyzetben ,mint az elõdeinek.
offtopic
Endy88 2010 febr. 25. - 00:25:44
(1558/4643)
:-)
ondok 2010 febr. 25. - 00:13:23
(1557/4643)
Rá is keresnék ,ha pillanatnyi kétségem is lenne affelõl ,hogy Övebrö nem való bírónak.mellesleg az említett cikk címe ."Az elnorvégizált futball"Másrészt azt valóban elismerem ,hogy én már nem az a korosztály vagyok ,amelyik mindenért a Gogglehoz szaladgál meg a Youtubehoz,hogy mennyi pl 2+2?Nekünk még saját kútfõböl is voltak ismereteink ,és itélõképességünk ,meg "szemünk":)Tehát elég volt Örebröt pl egyszer látni ahhoz ,hogy kialakuljon róla a kép ,hogy alkalmatlan a feladatára.(vagy szándékosan hülye bizonyos anyagi stb elõnyökért ,mint mondjuk nálunk Saskõy volt vagy az olaszoknál egy sereg megvesztegetett bíró.)
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 24. - 21:51:48 1/10
(1556/4643)
akkor ezek szerint a két partjelzõ csak dísznek van a pálya szélén?

egyébként pedig ha a logikai érzéked meghaladná egy döglött mosómedvéét, akkor tudnád, hogy pl a youtubeon simán rákereshetsz a meccs összefoglalójára...
ondok 2010 febr. 24. - 21:34:05 Előzmény damienisback
(1555/4643)
Ezt mondja nyilván Platini is mag a többiek ,akik örülnek a "tévedéseknek".Hiába hadoválsz, egy meccsen mindenért a vezetõbíró a felelõs sajnos .Ez meg állítólag akkora les volt ,hogy a pályán kívülrõl is látszott ,hacsak nem gyengénlátó Övebró ,de akkor miért nincs nála fehér bot?
ondok 2010 febr. 24. - 21:30:13
(1554/4643)
lehet még belõled egy fajkasházi,mert jó ahumorod,kár hogy a tényekhez semmi köze nincs ,de poénnak elmegy.Választanom kellett ,hogy kinek higyjek,nektek ,akik még reális megítélésetek soha nem volt ,vagy pedig egy szakírónak .Ráadásul láttam Övebrö "mûködését" ,amikor kiejtette a Chelseat a gyenge Barca ellen,úgyhogy gondolom ezek után logikus volt adöntésem.Mellesleg a szaksajtó zengett övebrö szidalmazásától ,annyira ártatlan volt szegény ,hogy még õ is bocsánatot kért:D
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 24. - 20:33:42 1/10
(1553/4643)
Fiorentina-Milan 1-2, a semmirekellõ Huntelaar és Pato lõtte a Milan góljait. ja és a béna Ronaldinho két gólpasszt adott...
norton15 2010 febr. 24. - 15:32:37 Előzmény ondok
(1552/4643)
Ember, te láttad azt a gólt egyáltalán? A bíró nem is volt a közelben, hogy láthassa, hogy les volt-e vagy nem les. A partjelzõ nem jelzett lest. Ha lenne videóbíró, máshogy lett volna.

Mellesleg megint sumákolsz. A Bayern legalább végig hajtott a meccsen, a Fiorentina beállt 11 emberrel védekezni. Megérdemelték a vereséget, támadniuk kellett volna. Kész.
norton15 2010 febr. 24. - 15:30:27 Előzmény ondok
(1551/4643)
Nem is volt még a meccs...
fredi60 2010 febr. 24. - 14:50:50
(1550/4643)
Liverpoolban összekeverték Budapestet Bukaresttel
A Liverpool honlapján azonban elõször úgy jelent meg a hír, hogy a mérkõzés helyszíne Budapest lesz, az ellenfél pedig az Unirea Urizicini - azaz nem csak a helyszínt nem találták el az angolok, de az ellenfél nevét sem tudták helyesen leírni.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100224-liverpoolban-osszekevertek-budapestet-bukaresttel.html
fredi60 2010 febr. 24. - 13:29:34
(1549/4643)
Röhej az egész magyar futball-maffia.

Short mégsem ülhet le a Fradi-kispadra
Az MLSZ honlapján közölt információ értelmében a Ferencváros egyik szakvezetõje sem rendelkezik a magyar szövetség által az élvonalbeli edzõsködés feltételéül megjelölt pro-licenccel, sõt egyikük sem iratkozott be a szóban forgó bizonyítványt nyújtó tanfolyamra. Ebben az esetben viszont sem Short, sem Ron Reid nem szerepelhet a szombaton 15 órakor kezdõdõ, Haladás elleni hazai bajnoki mérkõzésen a zöld-fehérek vezetõedzõjeként.

Felhívtuk Craig Shortot, a Ferencváros vezetõedzõjét, aki némiképp értetlenül áll a történések elõtt. "Nem értem, mire ez a nagy felhajtás, miért most közlik a reveláció erejével a tényt, hogy nincs pro-licencem s hogy nem is iratkoztam be a tanfolyamra. Ez egész télen közismert volt, soha, senkinek nem is állítottam, hogy beiratkoztam volna. Végigcsináltuk a felkészülést, készen állunk a tavaszi rajtra, nem tudom, mi az, amit egy edzõnek ezen felül még meg kellene tennie. Fogalmam sincs, mi a következõ lépés, e pillanatban egy dolgot tehetek: összecsomagolom a cuccaimat, és felkészülök a hazatérésre."
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/komment/20100224-short-megsem-ulhet-le-a-fradikispadra.html
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 24. - 13:06:37 1/10
(1548/4643)
csak nehogy egy dögunalmas 0-0(max 0-1) legyen az a nagy inter-cselszkij meccs. errõl jut eszembe, hogy 2003-ban, amikor 3 olasz csapat volt a legjobb 4 között, az 5 meccsbõl 2 volt értékelhetõ, a Juve-rejál...
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 24. - 13:04:33 1/10
(1547/4643)
jóember, nem büntetõrõl volt szó vagy szögletrõl, ahol van ideje megfelelõen helyezkedni a játékvezetõnek. nyilván a játékosok háta mögül nem tudja megállapítani, hogy les volt-e vagy sem és ilyenkor a partjelzõre támaszkodik. továbbá míg egy játékvezetõ 10-12 km-t is fut egy meccs alatt, addig a partjelzõ kb hatot...
ondok 2010 febr. 24. - 11:10:13
(1546/4643)
Kurva Digisport mindent elharácsolt,ma mindkét meccset õ közvetíti ,míg tegnap a Tv2 csak egyet ,és az sem mérhetõ az Inter -Chelseahez .
ondok 2010 febr. 24. - 11:06:08
(1545/4643)
Igen ugyanúgy hibáztatom ,ahogy aszakújságíró is ,mert nem lehet mindent az asszisztensre kenni ,ugyanis neki is van szeme ,és ha annyira hülye ,hogy egy akkora lest nem lát ,akkor ne legyen bíró.
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 24. - 02:00:06 1/10
(1544/4643)
ennek ellenére mégis õt hibáztatod, amiért megadott egy szabálytalan gólt a bayernnek...