Téma: Labdarúgás

offtopic
_Enzooka_ 2011 márc. 28. - 20:41:42
(2043/4643)
nah, a jó öreg kioktatós hangnem, és mint a svájci vonatok , pont olyan pontosan helybe is jössz a lófaszért. Nyilván te sem voltál ott a Dózsa féle parasztlázadáson, de ettõl még tudsz róla. Nah ez is ilyen. Tudod..olvas az ember, (rajtad kívül persze) nem csak "ír" össze vissza. De ha sikerült némi promót intéznem a témához, akkor nyilván utána fogsz járni, mikortól van foci az olimpiákon. Persze elnézést nem fogsz kérni, mert ahhoz nincs meg a jellemed.
sanjust 2011 márc. 28. - 20:19:20
(2042/4643)
Torghellén kívül más focista nevét nemigen tudhatod,azt gondolod hogy ez egy aduász a vitában.Nos Torghelle a jelenlegi magyar játékos állományra építhetõ optimális válogatottban sokkal hasznosabb csavar volt ,mint pl a bohóc Gera és az egész röhejes egervári csapat. 4 gombóc egy edzõmeccsen(ami az intezitást illeti) egy tarcsi és lefékezett holland csapat ellen:nahát ennél nincs hatásosabb érv ,mert ezt nehéz lenne még neked is alulmúlni vagy akárkinek akit behívnak az utcáról járókelõt.
-csengõzoli- 2011 márc. 28. - 10:41:01
(2041/4643)
Mondjuk a zászlók eddig is megvoltak :)
Névtelen légiósról meg egyrõl tudtam,õ volt Torghelle! :)
A többiek kint is megbecsültek.
sanjust 2011 márc. 28. - 10:36:56
(2040/4643)
És ami a lényeg ,hogy ilyen magyar NB1 csak ilyen vérszegény légiósokat termel ki ,akik hiába játszanak kinnt ,mert ott nem fõszereplõk ,hanem örülnek ha csereként néha szóhoz jutnak.
Másrészt ennyire szánalmas felhajtást csapni ,hogy dícsérgetik a semmit, a Köztvben lobognak a zászlók hetekig eltoszva a filmek hangulatát, képi világát(Utolsó kínai császár pl).Mintha ebbõl az aspektusból is visszajött volna a Rákosi rendszer,csak azoknak volt mire kampányolni ,most meg nincs ,így még átlátszóbb a dolog.
Erre focira sok milliárdot feccölni ,új stadion a Lokinak stb,annak apárszáz nézõnek :röhej.
-csengõzoli- 2011 márc. 28. - 01:11:28
(2039/4643)
Abban kivételesen egyetértek,hogy ezt a sok õs komcsi fejet ki kéne már paterolni a labdarúgás környékérõl!
Mészöly K.-al kezdeném,bár szerencsére mostanság nemigen látom.
A legfontosabb azonban az,hogy csak és kizárólag akkor lesz jó a magyar válogatott,ha feljön a magyar bajnokság!
Nem lehet csak a kint játszókra alapozni!
Ilyen nincs! Csodák nincsenek!
Lehet egy-egy meccsen jól jön ki a lépés és elviszik a hátukon a csapatot,de összességében jobb nem lesz!
Amíg a bohóc ligában nevetséges, nézhetetlen meccseket játszanak, addig ne várjunk csodát,nem lesz!
Soha! Ha így marad,soha! Se 4,se 8,se 10,de 50év múlva sem!
Az az alap. Amíg egy játékos az év 90%-át félgõzös focival, taktika nélküli tötyilötyivel tölti (mondván a bömös dzsip így is megvan) addig ezen a szinten maradunk,akárki is lesz a kapitány!
Elek nyilatkozata is sokat mondó: "Elek Ákos a Hollandia ellen 4-0-ra elveszített mérkõzés után többek között azt mondta: élete talán legnehezebb 90 percén van túl, pusztán az elsõ félidõben kétszer annyit futott, mint az NB I-ben két teljes találkozó alatt - így a penzum a normál adag négyszerese volt. Középpályásunk szerint felõrölte õket, hogy a meccs nagy részében a labdát kellett keresniük, és azt gondolja, ha a második félidõben beállunk védekezni, maradhatott volna a 0-2, de akkor esélyünk sem lett volna a gólszerzésre."
A másik meg,hogy a külföldi edzõket ( Koeman, Matthaus) csak és kizárólag pénzmosási céllal foglalkoztatják, ilyen-olyan cégeken keresztül.
Amit ezek az emberek mûveltek az szégyen!
Szégyen,hogy meg lehetett nálunk tenni! Fõleg Matthausra gondolok,aki szerintem a mai napig meséli barátainak,hogy mi folyik ebben az országban,mindenesetre õ kellõen megszedte magát abból,hogy félévente idelátogatott...
sanjust 2011 márc. 26. - 10:32:11
(2038/4643)
Elõször is ki kell végre söpörni ezt a korhadt rothadó labdarúgás haszonélvezõit Puhl Sanyistól mindenestõl,aztán nem kell politikai célokra felhasználni,és végül hagyni kell egy garantáltan hozzáértõ stábot dolgozni.Olyat ,amelyik fel tud mutatni valamit,nem annyit mint pl Egervári 40 év alatt.Amíg ez nem történik meg jöhet ide Jenei,Bölöni és igen Koeman is elkezdett egy utat,a hiénák úgyis megfúrják és a havert helyezik pozicióba.
Szánalmas ,hogy egy kormányváltás átrendezi az erõviszonyokat a labdarúgásban is.Erre csak azt tudom idézni ,amit Koeman mondott ,amikor pl egy röhejes véleményt fogalmazott meg Orbán("Úgy kéne játszani a válogatottnak mint a Lokinak"): "Én szakember vagyok nem politikus" .
Shanks 2011 márc. 26. - 09:30:53
(2037/4643)
Nálam a hollandok nyertek tavaly. :)
Shanks 2011 márc. 26. - 09:28:44
(2036/4643)
Akkor mi legyen?

Hívjuk vissza Torghellét?
sanjust 2011 márc. 25. - 22:56:35
(2035/4643)
És még valami: a holland csapat sosem volt világbajnok.Alapvetõ ismerethiányodat pótolni kéne nagyobb szerénységgel.
sanjust 2011 márc. 25. - 22:51:17
(2034/4643)
Tudom ,hogy neked az komplikált ,de általában annak alapján ítélkezik a normális ember ,amit lát.Én pedig nem vártam gyõzelmet ,de ilyen szégyenteljes játékot sem és ilyen megalázó vereséget meg aztán pláne.Bár nem mondok igazat ,mert nem igazán bíztam én ebben a labdakergetõ egervári garnitúrában,éppen az elõzõ megnyert meccseinken mutatott játékunk alapján.De az ember mindig remél ,mert mégis csak magyar csapat játszik.Te egyszerû lélek vagy ,mert csak eredményben gondolkodsz.Nos ez a produktum ,akárhogy mosogatjuk egy fos volt .rosszabb mint amiért elkergették Csankot és Bicskeit anno.Semmilyen tekintetben a pozitívum egy szikrája nem volt látható .Lukas védelem ,nulla csatársor ,ötlettelenség a köbön.A hollandok hétközi edzésükön jobban megizzadtak,ráadásul a második csapatuk volt csaknem.Úgyhogy én abba is hagynám errõl a vitát ,mert nem blamálom veled magam:DD
Shanks 2011 márc. 25. - 22:42:24
(2033/4643)
xDDD

Épp ez az, hogy te vagy túl eszefogyott a focihoz, hiszen egy világbajnok csapat ellen azt vártad el, hogy nyerjünk. Holott mindenki tudta, hogy az lehetetlen..
-csengõzoli- 2011 márc. 25. - 22:37:37
(2032/4643)
Ó,dehogynem,majd meglátod!
Eleinte én is ezt hittem,de nem! Tök komolyan gondolja ezeket! :)
Shanks 2011 márc. 25. - 22:35:38
(2031/4643)
De.. :D szerintem csak viccel.

Nem hiszem el, hogy komolyan gondolja azt amit ír.
sanjust 2011 márc. 25. - 22:35:19
(2030/4643)
Én fordítva látom Qman alatt valami fejlõdés volt ,és most egervári bizonyítja azt ,amit korábban magyar edzõként is: egy nagy semmit.Te pedig annalfabéta vagy ehhez a játékhoz ,komoly szakember nem is vitatkozik veled .mert azért elég röhejes pl ,hogy egy ilyen meccs után dícséred Egervárit és a magyar csapat fejlõdését.:DD
Shanks 2011 márc. 25. - 22:31:58
(2029/4643)
Maga normális?

Qman egy tehetségtelen barom volt.
Olyan mint Torghelle.

Még szerencse, hogy visszament oda, ahonnan jött.

Egervári eddig messze a legjobb edzõ!
sanjust 2011 márc. 25. - 22:31:11
(2028/4643)
Mondom várjuk ki a végét ,lesz itt anyázás még a hollandokon kívül is ,mert ez a csapat egy nagy nulla .
sanjust 2011 márc. 25. - 22:30:13
(2027/4643)
Biztos Qman azért bízott inkább torghellében,mint gerában és dzsudzsákban ,mert elmentek nála otthonról.Vagy inkább talán értett hozzá és nem hitt az ilyen hülye dumáknak csak a szemének.
Shanks 2011 márc. 25. - 22:29:58
(2026/4643)
Jó, azt tudtuk, hogy a Hollandokat nem tudjuk megverni.

De a többi verhetõ.
És eddig elég jól vertük is õket.
sanjust 2011 márc. 25. - 22:27:02
(2025/4643)
Qman alatt végig nyitott volt a továbbjutásunk és Albániát vertük kétszer, akiket nem sikerült sem a portugáloknak sem a svédeknek,és a svédek ellen a JÁTÉK KÉPE alapján akár nyerhettünk is volna.Most kizárólag a meccsek sorrendisége miatt vagyunk másodikok,majd avégén nézzük meg hogy elérjük e azt a helyet mint a Qmannal a csoportban.A többi sóder.
-csengõzoli- 2011 márc. 25. - 22:26:16
(2024/4643)
Haggyadmá,persze az összes gólt Torghelle lõtte...
Olyan kétballábas focista,hogy párját ritkítja!
Dzsudzsákot meg, aki évek óta az egyik legjobb játékosa a holland bajnokságnak, folyamatosan szapulja az öreg :)
Elmentek már nála otthonról nagyon rég.
A mai meccsrõl meg annyit,hogy van,aki mást várt?
Múltkor egy hatost kaptunk tõlük,valaki azt hitte most nyerünk? :)