Téma: Labdarúgás

Meklód fia 2014 márc. 23. - 08:46:15
(3643/4643)
csak most jöttem rá hogy visszatértél :D
tegnap hatalmas csapást mért rá a Chelsea az Arsenalra, bomba erõsek lettek Mou-val
offtopic
Meklód fia 2014 márc. 23. - 08:42:54
(3642/4643)
kénytelen vagyok megtörni csendet, mert nem jött be az elképzelésem és a több hónapos hallgatásom nem volt elég megható ahhoz, hogy megkapjam azt a rangosabb tisztséget ami már járna itt nekem...
stenmore 2013 nov. 20. - 01:14:21
(3641/4643)
Kár hogy csak a francia ukrán VB meccset közvetítették ,bár jó kis meccs volt az is.viszont a svéd -portugál frenetikus lehetett.Ronaldo jól megválaszolt egy hármassal a szenilis Blatternak,aki fitymálta õt és Messi seggét nyalta hogy ötödszörre is megkapja az aranylabdát miközben minden létezõ góllövõlistát Ronaldo vezet, és egy ilyen sorsdöntõ meccsen bepakol egy hármast,Messi meg sehol nincs hazája válogatottjában pl.
Nagy valószínûséggel a csahosok majd Riberynek adják a labdát hogy így tegyenek eleget Blatter ellenszenvének ronaldo iránt.
offtopic
Meklód fia 2013 nov. 03. - 10:03:59 Előzmény Doc Holliday
(3640/4643)
az, hogy ennyi témában is otthon vagyok az engem dicsõít
offtopic
Meklód fia 2013 nov. 03. - 10:03:03 Előzmény -csengõzoli--
(3639/4643)
nekem a tiszteletbeli moderátor tagság kell! ne legyen kivételezés, ennyi év után megérdemlek ennyit, ha nem teljesítik a kérésem, akkor nem írok ide többé
Doc Holliday 2013 nov. 02. - 17:02:18
(3638/4643)
7 évig elviselték az emberek az akadémiai szintû hozzászólásaidat? Te ufo témában is nagyon otthon vagy ha jól emlékszem...
offtopic
-csengõzoli-- 2013 nov. 02. - 12:47:13
(3637/4643)
Javasolni fogom az UEFA-nál,hogy nézzenek utána a dolognak!
Nekik is jobb,ha elõre tudják az eredményeket.
Meklód fia 2013 nov. 02. - 09:47:22
(3636/4643)
7 év fórumozás után már nekem is kijárt volna ez a rang. Kezdem úgy érezni, hogy csak az idõmet pazaroltam a jóslataimmal, nem becsülnek meg eléggé
offtopic
-csengõzoli-- 2013 nov. 01. - 16:23:41 Előzmény Meklód fia
(3635/4643)
A jó meglátásaim miatt választottak tiszteletbeli moderátorrá.
Az igazgatóság szerint nekem "szemem van a focihoz" és kár lenne egy ilyen tehetséget elüldözni, így mindenható úr lettem itt a fórumon és úgy általában véve a futball világában.
A legmenõbb játékosok és klubok menedzserei is a kegyeimet keresik.
Ha szorgalmasan jósolgatsz talán neked is megadatik majd,hogy bekerülj ebbe az elite közösségbe.
Hajrá!
csabaga 2013 nov. 01. - 15:59:22
(3634/4643)
Husztinak igaza van,nem lehet Luxemburg,Kuwait ellen jó ellenfelekre felkészülni.Hiába vagyunk magasabb kalapban,mégis kijön az igazság.
A románok a negyedikben voltak,mégis pótselejtezõt játszanak.Az észtek az ötödik kalapból majdnem megverték a hollandokat.
Az elsõ kalap számít,a többi szinte mindegy.
Meklód fia 2013 okt. 24. - 14:19:52
(3633/4643)
hosszas kutatás után arra a következtetésre jutottam, hogy Csengõ a port.hu moderátora és nem tetszik neki, hogy annak a Unitednek szurkolsz, amelyik legyõzhette volna a barcát két BL döntõben is.
csak ezt tudom elképzelni, mivel semmi olyat nem írsz ami szabályellenes lenne
adamnagysweetmovie 2013 okt. 24. - 12:32:04 Előzmény stenmore
(3632/4643)
mélyenszánt a vitátok....
Veled, a nyilvánvaló rögeszméiddel (bocs) CSAK annyiban értek egyet, h. minden klubnak megvan a maga kultúrája, amit pl. az edzõ személye, az utánpótláshoz való hagyományos viszonya vagy a szurkolóinak az attitüdje befolyásol.

Nos, az Arsenal vagy a Roma (bár egyik se kedvencem) számomra szimpatikus hagyományokkal bír: viszonylag koncepciózus klubok, sok fiatal (saját nevelésû vagy máshol korán felfedezett és átemelt) focistával, nem annyira sztárigazolásokkal azonnal akarják a sikert, amit intoleráns szurkolóik is kizsarolnak (lásd a Lazio fasiszta ultráit..)

Ezek hosszútávon tesznek eredményessé és SZERETHETÕVÉ (nemcsak marketingduma, mint a magyarlabdánál) egy klubot, mégha vannak is hullámvölgyek, amit nem egynyári 100 milliós sztárbazárral oldanak meg.
Meklód fia 2013 okt. 24. - 08:27:46
(3631/4643)
köszi, 1-2 gólos tévedés még nem olyan drasztikus hiba, ennyit még egy látó is tévedhet
offtopic
-csengõzoli-- 2013 okt. 24. - 05:45:24
(3630/4643)
Határeset, én elfogadom :)
Meklód fia 2013 okt. 23. - 14:22:46
(3629/4643)
rendben, talán volt egy-két meccs amikor szándékosan mondtam rossz tippet, hogy félrevezessem a visszaélõket, de az tudatos volt
ha nem hiszed, akkor figyeld a Reál Madrid - Juventus meccs végeredményét, elõre szólok hogy nincs miért izgulni, 0-0 lesz, az eredmény engemet fog igazolni
-csengõzoli-- 2013 okt. 23. - 12:10:21
(3628/4643)
Igen,te már akkor láttad,hogy milyen jók,mikor jó szrok voltak :)
Persze egyeduralkodók lesznek,hogyne :D
Igen tudom a bírók is csaltak,meg a fû se volt jó meg még sokminden más külsõ körülmény okozta,hogy a Sahtar Doneck féle nevesincs csapatok 6-2 -re földbe döngölték õket úgy,hogy oda-vissza kikaptak.
Mondjuk örülhettek,hogy egyáltalán bejutottak a Bl-be mert ez sem volt jellemzõ.
Azt,hogy milyen vagyok,mikor alulmaradok egy vitában, te sosem fogod megtudni :)
Egy dologban tuti megelõzte a Roma a Barcát: egy meccsen is képesek voltak hetet kapni:
http://www.youtube.com/watch?v=nwO22dlDcnA

Ja és már most mondom,hogy a Barca a világ legjobb csapata, úgyhogy ha az elkövetkezendõ 20 évben jó szezonjuk lesz,akkor én azt elõre megmondtam! :D
Na csocsesz.
stenmore 2013 okt. 23. - 11:57:46
(3627/4643)
Köszi hogy így alátámasztasz igen én akkor is megláttam bennük afantáziát ,amikor több okból kifolyólag nem voltak nyerõk.ezért különbözök én a tefélédtõl ,aki mióta ide irogat Barca drukker:) Ha jól emlékszem már az elsõ írásodkor is egyöntetû volt a barca ajnározása ,és hibáinak eltagadása Pl: az indolens játékának, bírók cseszegetésének ,színészkedõ fetrengésének eliminálása.Osztán ,amikor egy hajtós német rakkolós csapat mint a Bayern megalázta õket,amelyik ráadásul egyáltalán nem bizonyította be hogy õ lenne a második futballegenda mintahogy némelyek a Barcáról sulykolták,akkor angyszerû Messi a négyszeres érdemtelen aranylabdás még a pályára sem mert kimenni ,sérülést hazudtak róla a visszavágó elött pl.
Egyébként pedig lassan beérik a Róma ,játéka már most is fényévekkel az unalmas Barcáé elött jár, és nemsokára nemzetközi szinten is egyeduralkodó lesz ez a középcsapat muhahahah.
stenmore 2013 okt. 23. - 11:47:23
(3626/4643)
Egyébként csak egy példa akülönleges szememrõl ,hogy miközben itt adilettánsok pl ájuldozutak Ronaldinho zsenialitásáról ,én megmondtam hogy pillanatok elett el fog tünnia süllyesztõben,és úgy is történt .Ezek az emberek olyanok a foci területén mint az egykori meteorológusok, hogy kinéznek az ablakon ,osztán ha esik vagy süt , akkor azt bemondják másnapra is .Csak pont a lényeget nem fogják meg ,azaz hogy mi lesz a jövõ a mai tények figyelembevételével.
stenmore 2013 okt. 23. - 11:41:41
(3625/4643)
Ja kérem,aki divatdrukker és mindig annak szurkol amelyik csapat éppen nyerésben van sokszor nem is a teljesítménye miatt hanem igenis a szemmel látható pl bírói támogatásnak köszönhetõen(Övrebo) ,az ne ossza az észt egy olyan sportról amihez neki fingja nincs pláne szeme hozzá.Igenis a Róma és az Arsenal az mindig egy különleges fajta focit játszik,még akkor is ha nem nyert anno,és pl Totti kb háromszor úgy megérdemelte volna az aranylabdát mint a kis Messi,akit sokszor érdemtelenül sztárolnak a szem nélküli un. fociszakemberek és kinevezett hozzáértõk.
-csengõzoli-- 2013 okt. 23. - 11:36:07
(3624/4643)
Kár,hogy ez abban az idõben volt,mikor mindenki kitömte a Rómát :)
A Bl-ben középcsapatok alázták.
De hát neki ugye szeme van a focihoz, a bírók meg mind csalnak. :)