Téma: Lee Jun Ki

werzsi9 2015 nov. 30. - 18:07:47
(89802/112922)
Remélem, ez minél hamarabb megtörténik.

Érdekes figura így szemre is az öreg király.
10/10
Milida 2015 nov. 30. - 17:54:16 10/10
(89801/112922)
Sziasztok!

Megnéztem tegnap a Sadot. Végleges véleményt majd csak akkor mondok, ha lesz hozzá valamilyen feliratom, de így elsõre azt mondhatom, hogy teljesen lenyûgözött. Fantasztikus volt a színészi játék, gyönyörûen volt fényképezve. A zene is a helyén volt.
Mivel nem volt feliratom füleltem nagyon. Az öreg király beszédébõl szinte semmit nem értettem, mert õ olyan rekedtes, furcsa hangon beszélt, de Yoo Ah In például gyönyörûen artikulált. Persze sekélyes koreai tudásommal csak apró részleteket értettem.
Várom nagyon a feliratot :)
Maryu 2015 nov. 30. - 17:36:12
(89800/112922)
Sajnos a 2. résszel tényleg van valami probléma. BSplayerrel nekem lejátszotta, csak a szöveg összevissza csúszkál rajta. Nagyon fura. Bocs. Megpróbálok keresni egy jó változatot.
werzsi9 2015 nov. 29. - 20:43:05
(89799/112922)
Sok jó színészt láthatunk fiatalabb kiadásban.
werzsi9 2015 nov. 29. - 20:41:48
(89798/112922)
Láthatjuk az idõsödõ nõt, aki nem kap férjet magának, a plátói szerelemben élõ idõsödõ családos férfit, a tini lányt, akinek nem viszonozzák a szerelmét. A második részben újabb sorsokat ismerhetünk meg.
werzsi9 2015 nov. 29. - 20:41:05
(89797/112922)
Megnéztem (volna) a Several Questions That Make Us Happy filmet Maryu fordításában. Sajnos, a 2. rész nem akar lejátszódni. A film egy vállalatnál dolgozó személyek kis történeteit tárja elénk. Az egyes karakterek sorsán keresztül megismerjük korunk társadalmának boldogtalanságát Az elsõ részben szerencsére a Kim Nam Gil által alakított fiatal alkalmazott életébõl láthatunk jeleneteket. Nem halad a karrierje, úgy tûnik, hogy a munkahelyén nem is ér el megfelelõ eredményeket. Tipikus szoknyabolond, de képtelen tartós kapcsolatot fenntartani.
10/10
Lili49 2015 nov. 29. - 20:32:30 10/10
(89796/112922)
A jövõre bevonulók listáját néztem. Szinte minden kedvenc elfog tûnni 2 évre.

Na de van, aki már ennek csak örülhet:)
10/10
Lili49 2015 nov. 29. - 20:27:38 10/10
(89795/112922)
Mindenki által szeretett dal szép feldolgozása.

Ailee és Wheesung

https://vid.me/r1sA
10/10
Lili49 2015 nov. 29. - 19:39:21 10/10
(89794/112922)
Milyen volt????
10/10
Lili49 2015 nov. 29. - 19:34:19 10/10
(89793/112922)
Sziasztok!

Ezen, ha igaz, akkor én inkább sírok.

De ti se lógtátok el a biológia órákat??
Maryu 2015 nov. 29. - 19:23:07
(89792/112922)
Ilyen szintû hülyeség létezhet egyáltalán?! Úgy értem, ennyire hülye lehet valami?
Aki lenyelte az óvszert ... na ott kezdtem gyanakodni.
Igaz, hogy az élet produkálja a legelképesztõbb dolgokat.
Pattika69 2015 nov. 29. - 18:23:50
(89791/112922)
Engem egy kissé (nem is!!!...inkább nagyon!!!!:)lefárasztott:))))

Sziasztok!!!:)
Szép advent elsõ vasárnapját mindenkinek!:)
10/10
Milida 2015 nov. 29. - 17:34:32 10/10
(89790/112922)
Koreához semmi köze a következõnek, de muszáj megosztanom veletek. Néha nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, mindenesetre jól szórakoztam:)))

http://velvet.hu/elet/2015/11/29/kerem_valaszoljon_kulonben_ongyilkos_leszek/
10/10
Milida 2015 nov. 29. - 17:21:10 10/10
(89789/112922)
Jöhet a Sado. Sajnos feliratot nem találtam hozzá.
10/10
Milida 2015 nov. 29. - 17:20:21 10/10
(89788/112922)
Sziasztok!

Befejeztem a Paradise Ranch-t. Aranyos kis történet volt, de semmi különös. Egyszer meg lehet nézni. A 16 rész kicsit sok volt, 13 elég lett volna, néha nagyon lelassult. Négyesre "osztályozom".
Pattika69 2015 nov. 28. - 21:54:08
(89787/112922)
Jaj, bocsáss meg Werzsi!!! Persze! Átjött a tiéd is..és nagyon szépen köszönöm!:)))
Elég bolond nap van mögöttem....de most megyek és nézek valamit!
werzsi9 2015 nov. 28. - 17:56:37
(89786/112922)
És amit én küldtem?
10/10
Lili49 2015 nov. 28. - 17:34:06 10/10 Előzmény andika44
(89785/112922)
Sziasztok!

Köszi lányok!
Jó volt::)))

https://www.youtube.com/watch?v=7DxC230vZBI

Jungival 18 perc a tv mûsorból, nagyon természetes és aranyos::))
Pattika69 2015 nov. 28. - 17:13:44 Előzmény k.sior
(89784/112922)
Én is a spamban találtam rá...de megjött és itt van és már csordogál is lefelé:))
andika44 2015 nov. 28. - 12:43:02
(89783/112922)
https://www.youtube.com/watch?v=QZP7PWRV-To

mai zene, Barbi fordította