3/10
tombenko 2010 szept. 22. - 17:02:52 3/10
(8/8)
Áh, ne is mondd, rég nincs már ilyenekre pénzem. Az utolsó koncert, amit hallottam, a város másik végén volt, de az erkélyünkig elhallatszott. :(
Sátán_Követe 2010 szept. 22. - 00:10:00 Előzmény tombenko
(7/8)
Amúgy igazad van, Csihar a Rockmaratoni Mayhem koncerten dupla négykarú jézusos fordítottkereszttel a nyakában énekelt végig, elõször azt hittem, hogy egy megtermett szitakötõ lóg a nyakában, de aztán lett helyem az elsõ sorban és láttam, hogy az egy dupla fordított kereszt :) Nagyon frenetikusra sikeredett a koncert, ilyenben nincs minden nap része egy egyszerû halandónak :D Esetleg nem voltál kinn a koncerten?
3/10
tombenko 2009 nov. 11. - 20:22:31 3/10 Előzmény Sátán_Követe
(6/8)
Szerintem Csiharék még mindig hordják. :)
A film egyébként tényleg szánalmas, a zene meg egyszerûen a hulladék ujrahsznosításából megmaradt szemét legalja.
2/10
vitkovits 2009 aug. 26. - 20:51:09 2/10
(5/8)
Szó ami szó, ölég gyönge maga film, azaz a megvalósítás. A forgatókönyv alapötlete (kvázi a "librettó") viszont jó, érdemes volna "rendesen" is feldolgozni!
Sátán_Követe 2009 jún. 08. - 21:23:13 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(4/8)
Talán egy hónappal ezelött adták ezt a filmet ,amikor elöször megnéztem...csak azért gondoltam h megnézem mert felkeltette az érdeklõdésemet a sátánista antihõs. Szóval lényeg a lényeg, végignéztem,mert tetszett h beleraktak végre egy filmbe egy ilyen kinézetû fickót+ a téma h ott volt az együttese meg minden. Én más pontokon találtam hibákat. Amiket az elõttem szólók emlitettek azokkal egyet értek de nem csak ezek vannak. Egy "ilyen kinézetû" pasas nem játsszik ilyen nyálas-marilyn manson utánzat zenét...aki így néz ki az sátánista black metalt esetleg death-et játsszik. A szerelés ,smink és hosszú lógó forditott kereszt--->ilyet az Immortalék hordtak utoljára! Ez az ember kinézetre kõkemény sátánista blackesnek nézett ki,de az a szar amit énekelt az valami ócska marilyn manson utánzat volt...Szóval ha legalább ilyen szar a sztori,akkor az együttes meg a zene és a karakterek passzoljanak! Szerintem aki rendezte ezt a filmet annak fingja sem volt a mai rock és metál zenei mûfajokbeli külömbségekrõl és kultúráról...
Ja a végén tetszett amikor a fõszereplõ letépte a bazi nagy forditott kereszt nyakláncát és elkezdett istenhez imádkozni...mekkora szánalom...
AvatáR Gil Maerth 2009 ápr. 01. - 22:42:56
(3/8)
Az elsõ órát láttam.
De már akkor nagy hibák tömkelege volt:

1, Lehet észrevétlenül teletömni egy kifutópályát robbanószerrel?
2, minek hagyták életben a metál-zenészt? áldozatnak nem volt túl engedelmes.
3, minek hagytak ott neki kommunikációt, meg pengét?

és a végén hogy intézték el ezt a társaságot?
csucsok 2009 márc. 30. - 20:13:04
(2/8)
hehe, vihar van felhõk alatt repülnek FL 400-on, már itt sírok a röhögéstõl, fel le ugrál a gép és a kabinfények villognak vadul. lol idióta egy film amúgy.
Szuperhackerek kivételesen nem az idióta hálivúdi sablont követik.
1/10
georgia57 2009 márc. 29. - 23:10:17 1/10
(1/8)
nagy baromság.....szezont a fazonnal keverve