Téma: Les

tetro 2010 okt. 17. - 21:23:02 Előzmény bigiron
(11/11)
kedves hülye hangmérnök :D én úgy tudom ebben a filmben semmilyen gázsi nem volt, mert barátságból forgott. biztos azért voltál olyan nyûgös, mert nyáron kevés a meló, és le kell engedni a napi százezres béredbõl :D
2/10
bigiron 2010 júl. 07. - 22:52:08 2/10
(10/11)
Ez a film a Magyar filmgyártás egyik katasztrófája!!
Ilyen hangminõséget még éjfélkor sem szabadott volna adásba engedni!!
Ez az eredménye, ha nincs semmiféle technikai követelmény egy fimel szemben. Volt idõ mikor volt!
Három recsegõ olykor kilátszó mikroport anyagilag gazdaságos, (megtakarítjuk a mikrofonos gázsiját, ha egyáltalán tudjátok mi az)egyszerûen botrány!!
Egy hangmérnök a H.A.E.-bõl
3/10
Megmondó 2010 júl. 06. - 17:08:21 3/10
(9/11)
Jókat nevettem a filmen, de sajnos kínomban. Annyira életszerûtlen, hogy az hihetetlen. Méghogy NB1-es meccsre robogóval menjen a spori, illetve 3/4-es gatyában és polóban? Hehehe.

Ellopják egymástól a sárga lapot, hogy kicsesszenek a másikkal? Ezen a szinten, ilyen nincs.

Túlsúlyos, illetve "elvarázsolt" partjelzõ az NB1-ben? Tréfarépát tetszett reggelizni?

Ha egy megye 2-es meccsre lett volna behelyezve a sztori, akkor még OK-s is lehetne, csakhát azt nem közvetíti a TV, és akkor oda a dramaturgia...
8/10
harkalyember 2010 júl. 06. - 12:49:30 8/10
(8/11)
A színdarabot nem láttam, de a film nagyon tetszett. Szerintem jók voltak a karakterek. Tetszettek nagyon a párbeszédek is, életszerûnek tûntek, meg jókat lehetett nevetni egyiken másikon. (a "szúrós tekintet"-es rész különösen tetszett :D ). Jó ötlet volt szerintem az mtv-tõl a világbajnokság idején leadni, fõleg, hogy magyar bírói hármas is van Dél-Afrikában. Szerintem, aki csak a focis téma miatt nézi meg a filmet az is jól szórakozhat. (Sõt õszintén szólva nekem inkább emiatt tetszett, mint a mögötte lévõ történet miatt.)
Összességében jó film, érdemes megnézni!
Gabriella54 2010 júl. 06. - 11:07:48
(7/11)
Daliamesa-nak: ha nem láttad, nem vesztettél vele semmit, színpadon milliószor jobb volt. Szerintem kár volt "kitágítani" a játékteret. Egyetlen pozitívuma az, hogy láthattuk a szerzõt :)

Littlebear-nek: nem tudom, aki ilyet ír, hol él vagy kikkel tart kapcsolatot, nagyon nem szeretem az általánosítást.

Caminante-nak: ha budapesti vagy, elvileg még láthatod (tíz éve adják a Tivoli-ban, töretlen sikerrel)
caminante 2010 júl. 06. - 00:50:54
(6/11)
Kár, hogy színházban nem láttam...
Littlebear 2010 júl. 05. - 20:30:00 Előzmény Gabriella54
(5/11)
szerintem is béna ez a nagyképûsködõs panelprolizás.
daliamesa 2010 júl. 05. - 14:33:25
(4/11)
színdarabnak valóban nagyon jó volt
minden pillanatát élveztem
de sajnos a filmet félek megnézni, még estig eldöntöm
és tényleg rossz hogy lecserélték a sóska sültkrumplit
offtopic
Gabriella54 2010 júl. 05. - 13:42:02
(3/11)
Bocs, de a "panelproli" kifejezést lakhelyre vagy gondolkodásmódra értetted? Mert panelban nem csak bunkók és hülyék élnek, illetve bunkó módon nem csak panelban élõk gondolkodnak.
Sebhelyesfarku 2010 júl. 05. - 11:34:27 Előzmény Gabriella54
(2/11)
Azért, hogy az egyszerû panelprolik azt gondolják, hogy futball "van" a filmben és többen megnézzék.
Gabriella54 2010 júl. 04. - 14:06:47
(1/11)
Miért kellett a remek "Sóska, sültkrumpli" címet "Les"-re változtatni?! Kíváncsi vagyok rá, mert smint színdarab nagyon tetszett!