Téma: Lőpor turmix

2/10
UncleSam 2023 szept. 14. - 21:41:11 2/10
(12/12)
Amikor az akciójeleneteket verekedni nem tudó nőkre írják. Sajnos a John Wick sem különb...
6/10
nefefe 2023 febr. 07. - 17:16:37 6/10
(11/12)
Akár még nagyon jó is lehetett volna ez a film… Ha nem rakták volna tele hatásvadász jelenetekkel és feleslegesen macsó dumával. A történetet nem új, biztos láttam már hasonló filmet, nem is egyet. Ez az anyáskodó bérgyilkos-módi nem igazán jön be. A szereplők sem tettek rám különösebb hatást. Úgy mondanám, tucatfilm, enyhe feminista beütéssel. Nők a férfiak ellen… Mert ugye egyik csapatban sem volt a másik nemből… Mindezek ellenére – furcsa módon és valamilyen indokolhatatlan okból és valamilyen szinten – tetszett. A végére már tiszta Tarantino-s volt a mozi. Egyszer meg lehet nézni.
1/10
3,14159 2023 jan. 24. - 16:44:06 1/10
(10/12)
Nagyon hiánypótló szarkupac!
Mert még túl kevés ilyen szarkupac van, amiben a férfiak a megtestesült ördögök, és egy nő halomra mészárolja őket....
3/10
rajdi 2022 dec. 21. - 22:18:31 3/10
(9/12)
Írta és rendezte Peter Griffin. Áhh, az még jobb is lenne...
3/10
Fertility 2022 júl. 02. - 18:50:13 3/10
(8/12)
Ez feminista gengszterromantikus Született gyilkosok adaptáció... ebből a műfajból pont sok volt A ragadozó madarak is.. csak azért adtam hármast mert a képi világ tetszett, egyébként borzalmas de az idő telik vele.. Karen Gillian külön fájdalmas benne, talán ha minden jeleneténél levenném a hangot...
1/10
gazi1 2022 jún. 13. - 20:37:28 1/10
(7/12)
Megnéztem....kár volt.....Mea culpa mea maxima culpa, ez is olyan jenki csoda film, mindenki hülye és mellé lő, míg a hős a 50 kilójával halomra veri-öli a 90-100 kilós férfiakat..........
3/10
sexykex 2022 máj. 20. - 10:20:02 3/10
(6/12)
Először azt hittem, hogy ez is egy ostoba képregény alapján született. Azután azt, hogy valami feminista mozgalom csajosítani próbálja a John Wicket. Ez a bérgyilkos szabályrendszer a díszletszerű helyszínekkel valami paródia félét sejtetett, de hiába vártam a bő vérre eresztett fekete humort csak slamposra koreografált, színpadias bunyófélét kaptam. És azt sem tudtam szipákoljak-e a torzonborz kicsi lány miatt vagy majd kiheveri, mint én.
offtopic
KeyAccountManagerkovács 2022 máj. 01. - 16:51:49 Előzmény r0b33
(5/12)
Jó példa még erre a Doctor Who, ahol először a főgonoszból csináltak nőt, aztán a főszereplőből is. Mostanra már csak az elmebetegek tartanak ki a sorozat mellett... Egyébként nagyon igaz, amit írtál: "A mai filmek néhány kivételtől eltekintve, meg sem próbálnak szórakoztatni, szimplán csak az elvárásoknak megfelelni." - Ez a lényeg. Nem akarnak szórakoztatni. Azt akarják, hogy fizess a jegyért vagy a letöltésért, aztán csinálj, amit akarsz. És közben politikai üzenetekkel bombáznak minket...
3/10
The Cortez 2022 máj. 01. - 01:53:35 3/10
(4/12)
Feminista, girl powerkedős, bérgyilkosos akciómozi. Erősen tiszteleg a harcművészfilmek, a japán animék és a Kill Bill előtt. A rendezés rossz, a sztorivezetés unalmas, a dialógusok szarok, a karakterek pedig úgyszintén. Teljesen érdektelen az egész, kizárólag a látvány működik benne, mivel a fényképezés + a színhasználat stílusosnak mondható, az akciók meg őrültek, egyben kreatívak. Az alkotók a fináléban elengedik a tarantinóskodást, helyette snyderkedésbe csapnak át, mert egy hosszú, belassított, a 300 harcjeleneteit idéző tömeglövöldözést mutatnak nekünk. A sem a vérrel, sem a lőszerekkel nem spóroló alkotás legundorítóbb pontja az erőltetett, izzadtságszagú üzenete.
1/10
Kukutyimba 2022 febr. 27. - 20:50:42 1/10
(3/12)
Egy rakás szadista, pszichopata nő halomra gyilkolja az alulképzett férfiakat. Közben elvárnák, hogy élvezzük. HP film a javából!
4/10
r0b33 2021 aug. 23. - 19:54:28 4/10 Előzmény nyóc
(2/12)
Jah valami olyasmi szeretne lenni, de kb a csajos Goszt(el)b*sztersz színvonalán.

Kicsit off, de a témához tartozik:
Bocs csajok, hölgyek, nők, lányok, de az a helyzet hogy ez lesz abból, ha egy sztorit, amit eleve pasi(k)ra írtak, a PC jegyében mindenképpen át akarnak ültetni a "gyengébbik" nem képviselőire.

Nem fog működni.

Ugyanez történt a Csaló csajokkal (eredetileg A Riviéra vadorzói), vagy az Ocean's sorozat női szekciójával. Kiváncsi leszek még majd Jane Bondra aki ha hozni akarja a karaktert egy 40-es, alkoholista, minden pasival ágyra menő didkós ügynöknek kéne lennie... brrrr...
Nehogy nőgyűlölőnek bélyegezzetek, a Nikita-t például el sem tudnám képzelni pasival. Nem értem, ami jó (vagy közel az), azt miért kell elrontani csak azért, hogy a kor néhány, a ló túloldalára átesett, elvárásának megfeleljen?
A mai filmek néhány kivételtől eltekintve, meg sem próbálnak szórakoztatni, szimplán csak az elvárásoknak megfelelni.

Ha már Wick remake akkor sokkal inkább ajánlom a Senki-t.

Off [OFF]
6/10
nyóc 2021 aug. 20. - 13:22:34 6/10
(1/12)
Inkább Johanna Wick és társai! Ja, és már megint az oroszok... a spájzból.