Téma: Lovelace

7/10
ABERESQUE 2014 máj. 06. - 20:28:07 7/10
(5/5)
nem lett volna ez olyan rossz film, de elkövettem azt a hibát, hogy elõbb néztem meg a dokumentumfilmet és csak utána ezt... ráadásul a kettõ között maximum 1 óra ha eltelt... így gyengus, ugyanis a doku film az egyik legjobb amit valaha láttam, tele sokkoló tényekkel, humorral, politikával, társadalomrajzzal, életutakkal... nahh ezek azok a dolgok, amik a filmbõl jórészt kimaradtak...:S:S a lovelace szinte kizárólag a linda párkapcsolatára összpontosít, ami részint kicsit uncsi, részint pedig nem is feltétlenül igaz... (legalább is így jön le a dokumetumfilmbõl...) akinek tetszett a film, annak mindenképpen ajánlom a doq-ut az inside deep throat-ot (mélytorok mélyén), meg akinek nem tetszett, annak is... ami a fõszereplõ csajt illeti, akárhányszor vásznon láttam, bele szerettem...:):) nem volt túl jó olyan szerepben látni, amiben épp egy nagy brokival birkózik, meg géppé vereti magát valami lúzerrel...:S:)
6-7/10 attól függõen h éppen sikerül-e függetlenítenem magam a doq filmtõl...:)
5/10
dreamer1 2013 nov. 14. - 13:22:18 5/10
(4/5)
Tegnap láttam a filmet.Igazából tényleg inkább tévéfilm mint mozifilm.A fõszerplõ színésznõ leginkább riadt és kiszolgáltatott akit sodor az élet.Sharon Stone rideg anyja érdekes lehetne de egysíkú a szerepben.Akit komolyabban érdekel ez a jelenség mármint Lovelece a mélytorok az jobban jár ha megnézi a Mélytorok mélyen c.dokumentumfilmet.Hiteles korabeli interjúk, híradások illetve sok akkori szereplõ szólal meg a filnmben.Sok olyan életrajzi dolog is kimaradt ebbõl a filmbõl ami a dokumentumfilmben benne van.
5/10
efes 2013 okt. 19. - 16:18:40 5/10
(3/5)
Inkább tévéfilm
oimuka 2013 okt. 12. - 20:44:06 Előzmény _Freddy_
(2/5)
Egyetlen szavazat alapján 10/10-es, mit akarsz?:D
offtopic
_Freddy_ 2013 aug. 04. - 09:15:02
(1/5)
nem lehet valami nagy film :S