Téma: Luz Maria

Luna34 2019 ápr. 26. - 14:11:18 Előzmény Csalarozsika
(1654/2794)
igazad van abban, hogy nem utazhat egyedül. de ez olyan dolog hogy például kimozdulhatna Modestával is. kicsit talán jobban lenne. végülis abban Napraforgónak igaza van hogy Modestának sem lenne muszáj dolgozni, mert támogathatná őt is anyagilag.csak annyit legalább hogy kocsikázni egy kicsit, újra lemenni a tengerpartra stb. ez is ki tudja kapcsolni az embert nem csak a munka.
Csalarozsika 2019 ápr. 26. - 13:58:58 Előzmény napraforgó
(1653/2794)
Szerintem itt és most nem arról van szó, hogy "imád szenvedni"!
A férje, de legfőképp a gyermeke elvesztése nem elég szenvedés?!!!
Az a véleményem, hogy egy fiatal anyát nem érhet nagyobb fájdalom annál, mint, hogy elragadják tőle az újszülött gyermekét!
Gustavo elvesztése pont elég lett volna!
Akkor legalább a gyermekéből vigaszt tudott volna meríteni, az mindenképp erőt adott volna neki!

Azon sem lehetett volna csodálkozni, ha teljesen összeroppan, hisz még nemrég szült, nem erősödött meg kellőképpen!
De: A lényeg, hogy nem omlik össze és nem adja fel!!!
Csalarozsika 2019 ápr. 26. - 13:53:07 Előzmény Luna34
(1652/2794)
Szia!

Lucecita aligha szokott hozzá az ilyen léha szórakozásokhoz, és egy cseppet sem csodálom, hogy nincs hozzá hangulata sem!
Az "utazgatás" terve eleve nonszensz!
Mégis hová ment volna, és ami ennél is fontosabb: KIVEL?
Ne felejtsük el, hogy 1895-ben járunk!
Abban az időben az úri hölgyek nem utazgathattak "csak úgy"!
"Gardedám", mondjuk egy özvegy vagy hajadon nagynéni, vagy az édesanyjuk kísérte el őket az utazásra, a férjes asszonyokat pedig természetesen a férjük!
Lucecita esetében egyik verzió sem adott!

A többi, általad felvázolt lehetőség közül még a tanulás lehetne az, amivel talán leköthetné magát, a vásárolgatás és egyéb léhaságok aligha alkalmasak, hogy elfeledtessenek egy olyan veszteséget, ami őt érte!
Csalarozsika 2019 ápr. 26. - 13:43:50 Előzmény napraforgó
(1651/2794)
Nyugalom, amint Lucecitának hozzáférése lesz a pénzhez, mindenkiről gondoskodik majd anyagilag, mindenkit támogat!
(Többek között Sergio orvosi tanulmányaiban is anyagi segítséget nyújt majd!)

Az pedig, hogy munkát akar vállalni?
Valószínűleg azért, hogy ne gondolkodjon, s elterelje a figyelmét!
Ne felejtsük el, ő még nemrég cseppent bele a jólétbe, nem csoda, ha nem tudja, hirtelen mihez is kezdhetne!
Egyébként sem feltétlen cselékedésről beszélt!

Ráadásul kell valaki, aki segít eljárni az anyagi ügyekben, mert lehet, hogy elvileg gazdag, de a hivatalos papírokat mindenképp el kell intézni! (örökösödés, Gustavo ügyei, stb.)

Mirta szépen "csöpögteti"...a dezinformációkat!
Igyekszik úgy alakítani a dolgokat, hogy Gustavo még csak véletlenül se emlékezzen vissza a feleségére!
A "szegény, megfáradt" Dona Mariát folyamatosan félrevezeti!
Arra törekszik majd, hogy Lucecita neve el se hangozzék!
A "szegény, megfáradt" öreg hölgynek még ez sem tűnik fel!
Hihetetlen, hogy még ezt sem találja majd furcsának!!!
Luna34 2019 ápr. 26. - 12:22:00 Előzmény Iri
(1650/2794)
ezt értem, de a munka mennyivel jobb? én is vesztettem már el persze… de az mennyivel jobb ha dolgozik mintha mondjuk kirándul?
Iri 2019 ápr. 26. - 12:16:43 Előzmény Luna34
(1649/2794)
Jaj kedves. Ezt biztos nem tennéd olyan bánattal a szívedben.
Mit. ? Babaruhákat. Férjnek ??? Azért gondoljátok végig mielőtt leírtok valamit. Hisz ezek annyira visszavezethető bárkire.
Mindenki veszit el valakit.
Luna34 2019 ápr. 26. - 10:42:39 Előzmény napraforgó
(1648/2794)
nem hogy örülne annak hogy nem kell dolgoznia végre.
Luna34 2019 ápr. 26. - 10:39:57 Előzmény napraforgó
(1647/2794)
én vásárolgatnék, sétálné, utaznék, tanulnék stb! rengeteg módon le lehet kötni magát egy embernek, nem csak munkával.
napraforgó 2019 ápr. 26. - 09:03:26
(1646/2794)
Bizony. Le tudná kötni magátmással is, nem csak mások kiszolgálásával. Millió helyen tudna jót tenni, segíteni, na de akkor ő nem lenne Lucecita, aki imád szenvedni.
Luna34 2019 ápr. 26. - 08:29:44 Előzmény napraforgó
(1645/2794)
szerintem csak amiatt megy dolgozni hogy lekösse magát és ne ezen gondolkodjon állandóan. mondjuk az biztos hogyha én volnék a helyében, akkor eszembe sem jutna más csicskájának lenni. elmennék kimozdulni valahova, tanulnék stb… de biztos nem ezt csinálnám.
napraforgó 2019 ápr. 26. - 07:21:04
(1644/2794)
Folytatódnak a butaságok.
Modesta számot vet azzal, hogy új helyet kell keressen magának, hisz a Mendoza ház üres, ott nem kell dolgozni semmit.
Nem mintha Lucecita, mint Mendoza örökös ne tudná a cselédeket továbbra is fizetni....
Na de ez hagyján, Modesta és a többi cseléd azt csinál, amit akar, de Lucecita miért akar elmenni cselédkedni????
Az egyik leggazdagabb perui férfi feleségeként, egy tehetős nemes ember lányaként, örököseként hogy találhat ki ilyen hülyeséget????
Szegény Gustavo meg töri a fejét, hogy sikerüljön visszaemlékeznie, de Mirta csak csöpögteti az információkat, nem mondja el neki, hogy mi történt, hogy történt.
malvinkicska 2019 ápr. 26. - 06:50:44 Előzmény Iri
(1643/2794)
Azért van 6 , mert még most forgatják , mikor le van nem soká felkerül Magyarul. A SILA is nagyon jó az is Mardinba játszódik, a főszereplő Cansu Dere és Mehmet Akif Alakurt.
Iri 2019 ápr. 26. - 01:58:11 Előzmény malvinkicska
(1642/2794)
Csak 6.
Mármegnéztem ma éjjel
Nagyon ott vannaa!!!!!!!
Remélem rakják a többit is
malvinkicska 2019 ápr. 25. - 20:49:39 Előzmény Iri
(1641/2794)
Az Árvácska , most fordított sztorik közt a legjobb, mivel olyan helyen játszódik, és a téma is érdekes. Szinkronosan nincs mivel nem régen kezdődött a sorozat törökben, és a fordítók rögtön elkezdték napra készen vannak, 6 Bölüm van lefordítva, az biztos nem egy nyálas semmi.
Iri 2019 ápr. 25. - 19:12:21 Előzmény malvinkicska
(1640/2794)
Naaaaaa én elkezdtem nézni Árvácskákat. 2 résznél járok igaz fekszem mert beteg vagyok..Még csak az egy kacifántos màr az elején. Kár hogy olvasni kell. Nem tudsz szinkronost???
Csak azt remélem nem leszek sorozat függő.....jáááj.!!!!
Luna34 2019 ápr. 25. - 19:05:06
(1639/2794)
én úgy vagyok vele, hogy bár sok benne a hülyeség engem nem idegesít. nem táplálok már erzelmeket a sorozat iránt csak nézem. véfig fogom nézni az összes hátralevő részt. mivel nem zaklat fel, nem zavar. :)
Luna34 2019 ápr. 25. - 19:01:41
(1638/2794)
először arról volt szó hogy kb nyolcvan részes lesz a sorozat. de mivel nagyon nagy volt a nézettsége, így folytatták a történetet az Aldama és a Mirtha szállal. ez nem volt betervezve, csak a nagy nézettségre való tekintettel nem fejezték be előbb.
malvinkicska 2019 ápr. 25. - 07:26:01 Előzmény Csalarozsika
(1637/2794)
Szia köszönöm szépen a megértésed, kár ezért a sztoriért ennyire elbaltázták , mert szinte Angelinának és Mirtának íródott, azok jól ki szemétkedik magukat, megy egy darabig de utána besokall az ember, és én most ezt csináltam, nem akarok senkit sem untatni de így vagyok a török sztorikkal is ha nem tetszik hagyom abba, vagy el sem kezdem, most ott indult egy nagyon érdekes sorozat Árvácskák cimmel, és olyan sikere van több millió ember kíváncsi rá olyan a téma helyszín színészek.
Csalarozsika 2019 ápr. 25. - 02:47:07
(1636/2794)
Válasz "Malvinnak"!

Tényleg sajnálom, hogy így döntöttél, de hosszabb távon lehet, hogy Neked van igazad!
(Sőt! Nemcsak lehet, hanem biztos!)
Ha valami, aminek szórakoztatni kellene, csak idegesít, akkor valóban jobb nem nézni!
Bevallom, engem is idegesít, sokkal jobban, mint annak idején, s attól tartok, fogadkozás ide vagy oda, végül én is feladom majd!

További szép hetet, szép csütörtöki napot kívánok! :-)
Csalarozsika 2019 ápr. 25. - 02:42:08
(1635/2794)
A "válasz" funkció továbbra sem működik, ezért kiírom:
Válasz "ccaty"-nak!!!

Így igaz, kb. most járunk a sorozat felénél! :-(
Igazság szerint nem veszítettél semmit azzal, hogy nem láttad ezeket a részeket!
Az ember türelmét próbára teszi a sok gonoszság, amit Mirta művel!
Sátánka hozzá képest valóságos angyalka volt, Graciela nemkülönben!
Ha már most idegesítenek a szereplők, akkor mi lesz később?

Még most következik a sokat emlegetett Aldama - szál, aminek az égvilágon semmi értelme nem volt, csupán annyi a "haszna", hogy kb. 40 résszel meghosszabbítja az amúgy is hosszúra nyúlt sorozatot.

Nagyon jól leírtad!
A történet egyre zűrzavarosabbá válik, s bár eddig is bőven volt benne felesleges epizód, ezután, ha lehet, még több ilyen lesz! :-(