Téma: Magic Boys

Vajaskenyér 2013 dec. 15. - 11:27:58 Előzmény csalfa romeo
(39/59)
Azért volt annál jobb is pl az Üveg Tigris1-2.
De tény a 95% a magyar filmeknek csak arról szól, hogy az a polgárok azaz a mi pénzünket úgy tudják "mûvészetre" költeni, hogy minnél több maardjon a zsebbükben a "kedves filmgyártóknak".
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 14. - 13:47:58
(38/59)
Hát a kritikád is legalább olyan szörnyû,mint a film.
Bár igaz,hogy csak a feléig bírtam meghallgatni,elaludtam.
csalfa romeo 2013 dec. 14. - 13:11:45
(37/59)
Hát...hogy finoman fejezzem ki magam, ez egy okádék volt. Megint abba a hibába estem, hogy naivan reménykedtem, hogy "na, ez majd talán jó lesz", de nem...Botrányos, ócska, vacak, tipikus magyar film, az egyetlen kivétel a Miniszter félrelép, az marha jól sikerült. Michael Madsen, Tamer Hassan, Vinnie Jones és Jamelia amúgy királyok voltak, de ehhez a gagyihoz kár volt a nevüket adniuk.
1/10
pecabot1 2013 aug. 03. - 20:56:05 1/10
(35/59)
Erõltetett, a "nagyokat" utánzó, hatásvadász sz*r. Azt hiszik, ha telenyomják angol szöveggel, akkor majd külföldön is papizni fogják? Meg nem fog senkinek sem feltûnni, hogy azt az operaénekesnõs jelenetet Az ötödik elembõl lopták?
JohnnyCash 2013 ápr. 07. - 01:49:03
(34/59)
Szerintem úgy vélekedett, hogy Tarantinos, mert megvette a Michael Madsent, meg Guy Ritchie-s mert megvette a Vinnie Jonest. A többi már lényegtelen. :DXD
5/10
hepinyo 2013 jan. 23. - 13:50:17 5/10
(33/59)
Én igyekeztem pozitívan állni ehhez a filmhez, de elég nehéz. Nagyon sajnálom, de ez Koltai Róbert talán leggyengébb filmje... Pénzkidobás volt ennyi milliót rákölteni.
Pikacsu 2012 dec. 10. - 18:25:06 Előzmény Dius
(32/59)
Én azért nem mentem el erre a filmre, mert már sok szart láttam, és nem gyõzött meg, hogy ez nem lesz az.

A címe szar, miért van olyan címe, hogy a homoszex jut eszembe...

Miért van két olyan segg benne, ami nem fõprodukciónak való katarzis helyett?

Miért szerepel benne Koltai Róbert.

Miért szerepel benne olyan külföldi színész (Michael Madsen), aki A kategóriás filmekben játszik, egy B kategóriás filmben? Teljesen bezavar egy magyar nézõ számára.

400 milliót lehetetlen kitermelni, 150 milliónál nem számíthattak többre, mivel sokkal jobb filmek se hoznak többet.
Külföldre meg ezzel utat törni, ez lejáratásra elég, független attól, hogy jó tv-film.

A bemutató legnagyobb hibája, hogy néha biszex hatású. + két egymáshoz kapcsolódó szál nincs benne. Amitõl végképp leszûrhetetlen, hogy lényegében mi körül bontakozik ki a film. És mivel túl sok magyar film nincs is, ezért is nehéz megállapítani, hogy mi következne moziba. Mert nyilván nem Hollywood.

A kép ugráltatás jó effektekkel és magas színvonalon lehet jó, de olcsón lecopyntani. Van amit sok pénzbõl jól meglehet oldani, és kevésbõl nem. Itt gondolok pl a hangokra, és magasan kidolgozott képi jelenetekre rövid idõ alatt. Ellentétben a görnyedt háttal, és löttyett seggel.

Már meglehetett volna duplázni a bevételt két jó nõvel, és Magic Girls címmel.
ixlailevi 2012 dec. 05. - 17:25:26
(31/59)
ezek a kommentek után meg se merem nézni ..
David Karúszó 2012 nov. 11. - 15:41:51
(30/59)
Lyanos 2012 nov. 03. - 19:30:43
(29/59)
Egy sokadik film a lúzerekrõl a züvegtigris, ap apírkutyák meg a többi után. Tényleg nincs más téma a magyar filmesek számára???
2/10
litvan 2012 nov. 02. - 22:27:17 2/10 Előzmény fakohaj
(28/59)
Teljesen egyet értek. A moziból kijövet azon gondolkodtam, hogy vajon egy másfél órás filmben, miért kell fél órát várni az elsõ eseményre, ráadásul arra az eseményre, amelyre az egész "sztori" épül(ne). Majd amikor ezen túllépne a szerencsétlen, aki hozzám hasonlóan beült a filmre és vállalta a vállalhatatlant (azaz a film végigszenvedését), rájön, hogy a történet teljesen kusza, követhetetlen.

Az elõzõ hozzászólások egyikében jelzett Tarantinós hasonlóság pedig az, hogy - az általam egyébként tisztelt - Koltai Róbert rendezõként betette magát a filmbe. Nos, nem kellett volna...
10/10
pks00 2012 okt. 31. - 20:27:21 10/10 Előzmény Petrapetrus
(27/59)
-közben sikerült feltörni az eredetimet - szóval 10-es (jóllehet nekem az összes rendezése 10-es...) És a kipontozott hozzászólást pedig nem bírtam szó nélkül hagyni :) A garancia az már csak garancia ugye :) (egyébként rettenetesen féltem a filmtõl a témája és a szereplõk miatt is - de megérte megnézni... többször is... nem katarzist és napokig gondolkozást adott, de hatalmasakat nevettem rajta, és azt hiszem, ez volt a célja... :)
Dius 2012 okt. 25. - 08:10:46
(26/59)
Lehet, hogy félreérthetõ, amit írtam, - de a Valami Amerika, Üvegtigris, stb. filmek adták vissza anno a reményt, melyet a magyar filmgyártásba vethettem. (Tehát nem leszóltam õket, épp ellenkezõleg..!)
Egyébként az a véleményem, hogy ez ugyan csak egy film, amely nem túl eredeti, nem túl sikeres, hát istenem, lehetett volna másra is költeni ennyit - ezt azonban nem lehet csupán ennyivel befejezni. Ugyanis ennyi pénzbõl, energiából, színészgárdából igenis lehetett volna jobbat is gyártani.
A materiális dolgokon túllépve, igenis a bizalom újból elvesztegetése az, ami rosszabb, mert lehet, hogy a következõ magyar film tök jó lesz, de már nem ülök be rá - eszembe jut eme alkotás, és elmegy a kedvem az egésztõl - és akkor jöhet a fanyalgás, hogy a magyarok nem értékelik saját tehetésgeit, és nem áldoznak pénzt a kultúrára...
Számomra ez az igazi veszteség.
Dius 2012 okt. 24. - 14:43:57
(25/59)
A kérdéseidre - miszerint hogy jönnek a jónevû rendezõk a képbe - talán csak annyi lehet a válasz, hogy a két meghatározó gengszter alapján. Mármint, hogy õk játszottak a rendezõkkel, és itt is gengsztert kellett játszani, mint náluk...de mást nem igazán tudok elképzelni. Ja, nem, a film végén A becstelen brigantyk lopott mozijelenet is idevághat...
Biztos vagyok benne, hogy már ezerszer megbánták, hogy valaha erre a filmre rábólintottak, mert szerintem még pelenkás korukban is színvonalasabb filmekben szerepelhettek... ez maga a szánalom. Az az össze-visszaság, mindent bele, hadd szóljon-szerû káosz, amit összehoztak, -katasztrófa.
Hiába a Valami Amerika majdnem teljesen átemelt színészgárdája, a semmibõl õk sem tudnak varázsolni... (és most komolyan, Pindroch Csaba, akibe Jamelie - az egyébként milliárdos bombanõ - azonnal beleesik? Ez komoly? Na igen, ennyire életszerû a film).
Nem (csak) az elveszített 1500 ft, és a másfél óra kínlódás bánt, -hanem az, hogy az Üvegtigris, a magyar HBO-s sorozatok, Valami Amerika alapján felépített, magyar filmekbe vetett hitem újbóli megingását érzem. Tényleg, ennyit tudunk? Pöffeszkedõ Andy Wajnával az élen? Mert ez siralmas, inkább fejezzük be. :(((((((((((
yelloww 2012 okt. 24. - 11:30:18
(24/59)
Hihetetlen gagyi film, 0 történet, 0 poén. Nagyon gáz.
Petrapetrus 2012 okt. 24. - 08:10:53 Előzmény pks00
(23/59)
Ha úgy van, miért 10-est adtál rá? :P
2/10
fakohaj 2012 okt. 22. - 20:42:47 2/10
(22/59)
Hát ez elég rossz volt. Az elsõ 30 perc dögunalom, aztán jön 10 percnyi jó rész, aztán megint unalmas. A színészek jók, az alaptörténetben sok a lehetõség, de a forgatókönyv és a rendezés uncsi. A karakterek kidolgozatlanok, sok az elvarratlan szál, se eleje se vége, se poénja. Az egész olyan mintha egy középiskolás vagdosta volna össze más filmekbõl :( 10-bõl 2 pont. Az a kettõ a két fõszereplõ táncbemutatójára jár.
tengo70@freemail.hu 2012 okt. 22. - 20:08:29
(21/59)
A legrosszabb magyar film díjára simán pályázhatna,borzasztó!!!!!
2/10
Horus 2012 okt. 22. - 12:09:28 2/10
(20/59)
Michael Madsen játékát nagyon élveztem, kár, hogy ebbe a filmbe vágták bele véletlenül. Vinnie Jones is talán megbánhatta már, hogy a Bacardi helyett egy kicsit a pezsgõbizniszre váltott át. A moziterembõl kifelé jövet, mögöttem egy beszélgetés foszlánya ütötte meg a fülemet; "nem értem, hogy mi volt a koncepció?". Na, azt nagyon nem sikerült megtalálni az alkotóknak, de azért látszott, hogy a szereplõknek KÜLÖN-KÜLÖN azért van egy-egy ilyen; mindenkinek egy másik filmbõl. A londoni és szegedi képek közötti erõs kontraszt sem tett nagyon boldoggá, való világot feledtetõ, fergeteges komédia-varázslat helyett inkább kirángatta a lelkemet a moziterembõl és odacsapta a "pusztulat Hungary feeling" kemény aszfaltjára. BLACK Magic Boys... A Rendõrakadémia I. "Kék Osztriga (itt MILL) Bár" bohókás poénjának remake-je helyett, itt inkább A tetovált lány pszichothriller érzete jött át a vonatkozó "helyzetkomikum" kapcsán, az eredeti szándékkal szerintem teljesen ellentétesen. Talán az volt a baj, hogy a két említett film közül az elõbbit láttam sokkal-sokkal régebben, lehet, más nem így érzi. A ne röhögj a fõnök elõtt c. fejezet (ld. Egy bolond százat csinál-ból "orkánkabát-scene") sem tûnt olyannak, mintha a "kultúrák olvasztótégelye" elv jól mûködne a filmben. Stb, stb, stb... Talán legközelebb. Én szurkolok, mert a gárdát különben szeretem. Ennek okán a fentiekért "Bocs!"