Téma: Magnólia

10/10
csoszogi 2007 jún. 26. - 11:13:06 10/10
(20/60)
Vannak olyan "elméletek", amiken nem sokat kell gondolkodni, hanem maguktól jönnek.
10/10
csoszogi 2007 ápr. 07. - 18:47:58 10/10 Előzmény Meauw
(19/60)
Csatlakozom véleményileg Meauw-hoz.

Az eleje az kicsit unalmas volt, de a vége békástul mindenestul nagyon jó.

Amerikai szépség-összehasonlításról meg annyit, hogy ott olyan fura volt a fõszereplõ megváltozása. Mintha lefeküdt volna így, és fölkelt volna úgy.

Ha választani kéne legjobbat a témában, akkor a Titkok és Hazugságok (akit esetleg érdekelne, holnap április8.án lesz a TVben), és a Magnólia között nehezen választanék.
jeffero 2007 márc. 05. - 11:29:19 Előzmény fáklyás menet
(18/60)
A tv2 teletextben kell nézni a mûsoridõket, az általában jó adatokat mutat. Van amikor helyesbítik is idõközben, így este is érdemes ránézni, vagy a mûsor elõtt 1-2 órával.

Én nagyjából kihagytam a reklámokat, mert volt dolgom a sz.gépen, ment a háttérben a tévé, de jobban az elejét néztem, az kicsit durvának tûnt, majd megnézem a héten valamelyik nap végig. Aki meg lemaradt róla, reménykedjen, hogy kiadják újra dvdn, vagy pedig így kellett lennie.

Egyébként saját tapasztalat, hogy ami jó film, vagy amit feltétlenül meg kellett néznem tévében, arról sosem maradtam le (volt, hogy csak úgy felébredtem elõtte, vagy utolsó pillanatban láttam meg a mûsorújságban), vagy ha mégis kimaradt, akkor késõbb más módon eljutott hozzám, vagy az ismétlést sikerült elcsípnem.
Meauw 2007 márc. 02. - 12:52:37
(17/60)
Sziasztok! Kár hogy elhuzták fél 4ig, de nagyon tetszett, Igaz nagyon tõmény volt, és napokig lehet rajta elnyamogni, mirõl is szólt. Volt benne tragikomikus, abszurd, megható, felemelõ és elgondolkodtató is. A béka esõ nekem nagyon morbidnak tünt, abszolult groteszk. Szép napot Nektek!
fáklyás menet 2007 márc. 02. - 12:37:59
(16/60)
Akkor ezek szerint nem a tv2 a vétkes, na már mindegy.
fáklyás menet 2007 márc. 02. - 12:36:17
(15/60)
Na most ki a hibás a téves hossz megadásában? A port.hu, a tv2, vagy én, hogy nem elõbb olvastam a hozzászólásokat idõben. Az éjszaka (reklámokat beleszámolva, plusz még ráahagyással) rögzítettem - én is átugrani szeretem a reklámblokkokat, meg emberi idõben megnézni a mûsort-, az elõbb elkezdtem megnézni, de közben itt olvastam, hogy a reklám nélkül több mint három órásat adták le. A végére ugorva rájöttem, hogy tényleg úgy vette fel, hogy nincs befejezése (semmi békaesõ), ekkor inkább kitöröltem gyorsan. Az elsõ félóra érdekes volt, bár kicsit zavart a néger assyony hisztériája.
jeffero 2007 márc. 01. - 23:12:42
(14/60)
Hibásan van a port.hu-n a film hossza, a TV2 teletext-ben a filmet követõ Aktív 3:30-ra van írva, tehát valószínûleg 186 perces lesz (mint a dvd).
perry 2007 márc. 01. - 18:42:47
(13/60)
Unitedhez csatlakozom ez egy jó amerikai film ,és ilyen is van.
A békák "olvasatomban" -és talán nem vagyok egyedül ezzel a vélekdéssel- feloldása a film szomorú hangulatának. Bizonyára sokkal tragikuasbb lenne ha cigánygyerekek potyognának. Már mint a befejezés
Marcellus 2007 febr. 11. - 21:44:06 Előzmény Newcastle United
(12/60)
Ha Newcastle United-nak tetszett, akkor meg kell nézni!
Newcastle United 2006 szept. 06. - 11:02:11
(11/60)
Nekem is nagyon tetszett ez a film.
mollo888 2006 szept. 05. - 18:16:12
(10/60)
végigolvasva a hozzászólásokat, alig szól valamelyik a filmrõl, amelyik meg mégis megemlíti, (kivéve amatõr) attól nem kap túl jó kritikát. pedig nekem nagyon nagyon tetszett!!! az Amerikai szépség topicjában valaki ehhez a filmehz hasonlította azt, persze vannak közös tulajdonságaik, nem is kevés, de nekem mégis teljesen mást mondott a két alkotás. (a szépség azért valóban jobb...) Sztem ez a 3h pont megfelelõ, nem kell ezt lerövidíteni. (sem azért mert unalmas, sem azért mert így jobban megéri a kereskedelmi adóknak) nekem egyszer sem lankadt a figyelmem ezalatt az idõ alatt, minden jelenet nagyon is számít. a "konkurens" film, amit fentebb említettem, színészei miatt is nagyon jelentõs mû, míg ez ennél nem mondható el. (legalábbis messze nem olyan színvonalúak az alakítások, mint a másikban) és bár ki nem állhatom Tom Cruise-t, be kell vallanom, hogy most kivételesen nem hozta szokásos gyenge formáját. Julianne Moore szintén nem egy szívemhez közelállõ személy, és ezzel az alakításával sem került közelebb hozzám. a többi ismert arc viszont beleillik a szerepébe. (nem emléxem mindenkire pontosan, már nem most láttam a filmet) a végén a békás cuccon elõször nagyon meglepõdtem, kár elcseszni egy ilyen jó filmet ilyen nevetséges befejezéssel, gondoltam, de most már máshogy látom ezt, és bár talán még mindig kicsit erõsnek érzem ezt a szcénát, már könnyebben el tudom fogadni.
amatõõr 2006 jún. 10. - 12:56:03
(9/60)
Nekem nagyon tetszett, és nem untam.
A dalbetét volt benne a legjobb, szuper lett.
x-tro 2006 jan. 30. - 12:30:11
(8/60)
:D Köszi a tényfeltárásért!! Riszpekt!
Halaszkiraly 2006 jan. 30. - 09:41:31
(7/60)
Kicsit késõn, de feledve nem: a moziban sem jársz jól. Jómagam is dolgoztam mozigépészként. Simán kivágnak néhány percet a filmekbõl, fõleg az éjszakai elõadásoknál. Ha nincs kocsija a gépésznek és BKV-val kell haza mennie, akkor 5-6, idõnként 10-12 percet is lecsippent a filmbõl, hogy elérje az utolsó metrót.... Ezt fõleg a filmkluboknál lehet kiszúrni. Ott olcsóbb a jegy, ezért bátrabban "vagdalkoznak"
x-tro 2006 jan. 26. - 10:53:40
(6/60)
Én bealudtam...:)))))
x-tro 2006 jan. 26. - 10:49:57
(5/60)
hát én ha netalántán a mosóporos tévék adnak olyan filmet, ami érdekel, akkor inkább feléveszem videóra, mert ott át tudom tekerni az olykor több mint 10 perces reklámblokkokat. de ha jó filmet akarsz nyugodtan nézni, akkor marad az m1 m2 duna trió+pénzért esetleg az éjcsbio. vagy a dvd, vagy a mozi.

de a kereskedelmi tévéken maximum butulni lehet, mást nem.
Juhuuu 2006 jan. 25. - 21:47:38
(4/60)
Gondoskodnak õk arról, hogy ne bámuljam õket állandóan, mert ritkán adnak jó filmet. Amikor meg adnak, akkor meg jó kis rövidített változatot... Különben szerintem a kereskedelmi tévék rendszeresen vagdalnak ki perceket, nem csak néhány képkockát.
x-tro 2006 jan. 25. - 09:46:35
(3/60)
és nem kell állandóan ezt a buta tévét bámulni...:P
x-tro 2006 jan. 25. - 09:45:29
(2/60)
szerintem a mûsorújságban van rosszul írva... egyszerûen nem hiszem el, hogy egy 188 perces filmbõl kivágnak a tévések önhatalmúlag egy órát!! ennek komoly jogi következményei lennének. az, hogy a reklámblokkok miatt néhány kocka kimarad az adásrendezõk figyelmetlensége vagy ügyetlensége miatt, az megszokott. de egy órát nem vágnak ki.
ELLENBEN könnyen lehet, hogy létezik a filmnek egy kétórás tévéváltozata is, hiszen ebben a mai, nézettségért élethalálharcot vívó mosóporostévévilágban egy usertõl se várható el, hogy több mint 3 órán át egy filmet nézzen....:P
sza az összefoglaló lesz a jó, csak nem félórás, hanem kettõ.... ez van, moziba kell járni, vagy ki(meg)venni dvdn....:))
Juhuuu 2006 jan. 24. - 22:04:29
(1/60)
Ez a film az imdb és az Allmovie szerint is 188 perc, a TV2-n meg 121 perc... Szerintem a tv szerkesztõi csak úgy kivágtak több mint egy órát. Ennyi erõvel egy félórás összefoglalót is adhatnának belõle.