tetro 2006 aug. 29. - 15:46:37 Előzmény Redfield
(3/63)
nem is a lopás... mert ha valaki jobban tud csinálni valamit, hát szedje szét és rakja össze egész máshogy. De nekem az egész olyan mintha Gothár csak egy turmixba rakta volna az Amerikai szépséget aztán a trutyit pedig ránk borítaná. Nem is értem az egész rendezést. Nem volt ott a forgatáson, hogy szóljon a színészeknek mit hogy kellene? És valahogy az egész nem is áll össze. A párbeszédek pedig annyira siralmasak, hogy nem csodálnám ha valamelyik nagysikerû hazai szappanopera forgatókönyvírója kontárkodta volna össze. A zenék viszont jók, de azért nem kéne moziba menni...
Redfield 2006 máj. 24. - 11:08:08
(2/63)
Na jó. Nem láttam, de amit hallottam róla: ennél pofátlanabb és nyílvánvalóbb, és bénább lopást nehezen találni a Magyar filmtörténelemben. Egyáltalán hogy lehet az, hogy az Amerikai Szépség után, egy ugyanolyan sztorijú, ugyanolyan mondanivalójú filmet, aminek még a címe is szinte ugyanaz, díjaznak? Ez kb: az, amikor az Amcsik a Taxi-t és Rózsaszín Párducot vették át a Franciáktól, és égetik õket-magukat egyaránt. De hogy még mi is...
driganb 2006 máj. 24. - 10:46:30
(1/63)
tanulságo!!!!!