Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 02:20:28 4/10
(961/1561)
Ezek is pont olyan logikátlanságok, mint a többi. Octavio hol azon töri a fejét, hogy elveszi a lányát az anyjától, hol meg úgy dönt, hogy minden jogáról lemond, még a láthatásról is.
Valaki itt nem normális. Vagy ez a hülye Octavio, vagy a forgatókönyvíró, aki ilyen slendriánul írta meg a sztoriját.
10/10
kazsagx 2014 jún. 05. - 23:49:28 10/10
(960/1561)
Igen kell neki mindig egy nõ,aki mellette van, de sose jó egyik se számára....ez már a papucsságot is kimeríti... egy idióta! :)
Maricruz 2014 jún. 05. - 23:34:27
(959/1561)
Nekem az a jelenet kimaradt, hogy búcsúzkodás elõtt Octavio még azt fontolgatta h el akarja venni a babát. Hogy volt ez?

Azt se értem, hogy képes lemondani M.A. a kaszinóról, ha egyszer ennyire szerette, miért kell eladni.. Megbízhatna a vezetésével valakit, pl Raizat. Attól mert nem tud ott lenni életvitelszerûen a hajón, még maradhatna az övé. Mint ahogy az apja se lakott Isla Doradan.

A másik homály, h miért mondja többször is h soha nem fogja az apját látni Lupita mikor pontosan tudja, hogy nemsokára utánuk megy, hisz már mikor megvette a birtokot..
Mizsitimi 2014 jún. 05. - 21:04:24
(958/1561)
Nekem is tetszik nagyon a Szerelem zálogba, a Rulli-Boyer páros nekem nagyon bejön. Most 4 sorit nézek párhuzamosan, Az örökséget, A szerelem zálogba-t, Maricruz-t, A gonosz álarcát. Hiába ilyen bugyuta mód van megcsinálva a MC, le tud ültetni mindennap, jó bambulni rajta :) Egy 4 hónapos pusztítja mindennap az agysejtjeimet, jólesik néha csak lesni ki a fejembõl, és bámulni a nagyobbnál nagyobb blõdségeket! :)
4/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 19:48:11 4/10
(957/1561)
A suba subával, guba gubával mondás elég közismert, de az üres kalász fennhordja a fejét szólást nem ismertem. Nekem is nagyon tetszik. Nagyon jellemzõ az üresfejû, ostoba emberre.
Egy jót én is tudok:
Okos ember hülyéskedik, a hülye meg okoskodik.

A mai rész, de még a tegnapi is eléggé üresjárat volt, nem nagyon történt semmi. Doris visítozott, szokása szerint, Octavio szerencsétlenkedett, nem tudja magát elhatározni se pro, se kontra, Maricruz meg már ezer éve készül hazamenni a birtokra.
4/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 19:43:07 4/10
(956/1561)
Be van osztva neki, páratlan napokon szereti Maricruzt, párosakon meg nem. Sose tudja, mit akar, igazi ostoba papucsférjnek való. kell neki egy nõ, aki megmondja, hogy mit is akarjon.
malvinkicska 2014 jún. 05. - 19:16:34
(955/1561)
Suxel az én idõmbe nem volt való világ éjjel nappal Budapest, estenként fontak csepût csavartak és hallgattuk a különbözõ nép szokásokat az Úr Jézusról szóló legendákat. Késõbb az élet sûrûjében kerültem sok emberrel volt dolgom. és egy doki barátom arany köpéseknek nevezte jó párat le íratott velem, szóval innen csak az a baj már sokszor vissza fogom magam.
4/10
suxel 2014 jún. 05. - 18:41:10 4/10
(954/1561)
Kedves Malvin!

En nem tudom honnan jonnek toled ezek a mondasok, mint a szor a szorrel, suba a subaval, vagy a multkor az ures kalaszos. Nagyon elvezem oket, es nagyon talaloak. Megkernelek ra, ha meg vannak ilyen mondasok a tarsolyodban, es aktualis lesz a sorozathoz, ne fogd magad soha vissza, remek egyszeruen, megmosolygom oket mindig. :)
malvinkicska 2014 jún. 05. - 18:26:40
(953/1561)
Elõször a sógornõjét bosszantotta, most érdek házasságot fog kötni, ilyen van az igazi életben is szõr a szõrrel, suba a subával, miért futtatják velük a próba köröket végül egymásé lesznek. Lucia azt nyilatkozta, a férje otthon boszorkának szólította annyira átvette a szerepbeli énjét, igaz nagy fúria lelketlen nõ személy, hozza a formáját. Dorist mikor meglátom szinte rosszullét környékez, remélem nem sokáig csörög, mint a szarka ez a nõ nagyon el van szállva magától, túl sok kevesebb több lenne.
10/10
kazsagx 2014 jún. 05. - 17:47:50 10/10
(952/1561)
Octavio:"Nem vehetek el egy olyan nõt,akit nem szeretek." Miért Maricruzt szerette? Mekkora barom ez a pali...
1/10
nota19 2014 jún. 05. - 15:43:11 1/10
(951/1561)
A hozzászólások száma,vagy milyensége nem feltétlenül tükrözik az adott sorozat minõségét, de még a nézettségét sem. Mondok egy példát, igaz nem a telenovellák közül. A Trónok harca szerintem (és nem csak szerintem) a jelenleg futó sorozatok közül az (egyik) legzseniálisabb. De ha megnézed itt a port-on a fórumot azt láthatod, hogy napok óta nem volt bejegyzés, annak ellenére, hogy a hétfõi részben olyan szintû WTF élményben volt része a nézõknek, hogy én pl. csak kb. félórával a vége után tértem magamhoz. Vajon az, hogy ez a fórum valamiért nem pörög azt bizonyítja, hogy ez a széria nem jó? Nem hinném, a sorozatnak világszerte hatalmas rajongótábora van, és nagyon népszerû
malvinkicska 2014 jún. 05. - 15:22:53
(950/1561)
Szíved jogod melyiket nézed a Maricruz az egyik legnézettebb sorozat a Szulejmannal vetekedik, én is néztem de arra nem vagyok vevõ ordítottak veszekedtek nem jött be Szerelem zálogban a hozzászólások sem tükrözik azt a nagy jóságát.
Norcy_ 2014 jún. 05. - 15:03:26
(949/1561)
Én úgy vagyok vele, hogy az Rtl2-ön a Szerelem zálogba sokkal nézhetõbb sorozat, gyorsabb is, így Maricruzt inkább hanyagolom...:D
malvinkicska 2014 jún. 05. - 09:54:15
(948/1561)
Napraforgo gondoljunk bele neki ez van írva ezt kell mondania, szerintem annak lóg egy deszkája aki ilyen semmi, tudathasadásos dolgot ír, én nem vagyok odáig Octavio játékáért de sok függ attól is mit kell megformálni ha nem jól látom azért sem haragszom.
4/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 09:32:45 4/10
(947/1561)
Octavio hülye, mint mindig. Ahelyett, hogy örülne, hogy megszabadult Doristól, aki szerintem símán elmebeteg volt, most Simona iránt érdeklõdik. Bár ez még érthetõ, ha anyagi érdekek vezérlik.

A reptéren, ahol elbúcúzik Maricruztól, elõször arról elmélkedik, hogy elveszi a feleségétõl a gyereket - szegény kicsikém, nem fogod ismerni az anyádat, mondja, az az ember, akinek épp se állása, se birtoka, se jövedelme....
Aztán öt perc múlva lemond minden jogáról. (még arról is, ami ésszerû lenne, pl. az idõszakos láthatás joga) .
Hát erre mit lehet mondani? csak annyit, hogy a pasi nem százas.
4/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 09:09:59 4/10
(946/1561)
Malvinnak igaza van, nagyon szomorú, hogy a forgatókönyvírók semmi újat nem tudnak kitalálni. Az, hogy újra, meg újra a régi sémákat alkalmazzák, elég unalmas.
Ráadásul itt még állandóan ugyanazokat a jeleneteket ismételgetik, talán azok kedvéért, akik nem láttak minden részt.
De így meg nem halad a történet egy tapodtat sem. És én néha bizony sajnálom azt az értelmetlenül elvesztegetett órát, amelyet a sorozatra vesztegettem.

Jó lenne, ha azok, akik a sorozatokból válogatnak, kicsit jobban megnéznék, hogy miket is vesznek meg.
Én speciel nem várok egy szappanoperától csodákat...., de azért sorozatos baromságokat sem....
10/10
kazsagx 2014 jún. 04. - 23:56:17 10/10
(945/1561)
A mai részben is,(mint úgy általában) a kis Lupitát tudtam értékelni... :) Egyre jobba megzakkan mindenki ebben a történetben...
Eszter "bekeményít"... :D sokáig szenvednek még a kedves párjával?!
4/10
suxel 2014 jún. 04. - 21:34:53 4/10
(944/1561)
A nézettség diktál és az nagy úr! És ismét bejön a számításuk, mert már megint BOOM-adatok fognak érkezni, ez látszik az utóbbi napokból. Ugyanazon a felületes forgatókönyv kezelés, és ugyanazok a blõdségek jellemzik a sorozatot és kb. mérget vennék rá, ha vége lesz egyszer a Maricruznak, akkor azt a Macska fogja váltani. Ezt így látatlanban ki merem jelenteni.
malvinkicska 2014 jún. 04. - 20:50:48
(943/1561)
Suxel szomorú vagyok ,hogy akik írják ezeket a sorozatokat nincs valami új az agyába , csal állandóan egy lóról több bõrt lenyúzni nagy szegénységi bizonyítvány rájuk nézve.
4/10
suxel 2014 jún. 04. - 19:32:28 4/10 Előzmény malvinkicska
(942/1561)
Hát A macska mintha csak a Maricruz lenne pepitában, a karakterek ugyanazok szinte, csak más nevekkel és környezettel. Gazdag apa, akit bebörtönöztek. Szegény lány, aki a szeméttelepen él és a férfi fõhõs egy nyámnyila és az egész családja a Macska ellen van, aki meggazdagodik és bosszút áll minden sérelméért rajtuk, és ott is születtek gyerekek, csak ott egyenesen ikrek.