Téma: Maricruz

4/10
suxel 2014 aug. 15. - 23:22:10 4/10
(1341/1561)
Patricio karaktere tenyleg nagyon jo volt es ott legalabb brandon megmutathatta mit is tud, hiszen csak az arcat hasznalhatta, hisz egy nyaktol lefele benult sracot jatszott a szerepe szerint. Es szerintem mar most sokkal jobb szinesz mint az apja volt ekkoron, s ezert nem is ertem ot, hogy nem talaljak meg a foszerepek?

Azt mondja már nekem meg meg valaki, hogy ki a szinkronhangja brandonnak es silvia manriqueznek, alias clementinanak? Elore is koszonom.
1/10
Bertina 2014 aug. 15. - 23:03:53 1/10
(1340/1561)
Én továbbra is azt mondom, h attól mert a szappanoperák a szerelmi szálra, romantikára helyezik a hangsúlyt, attól még oda lehetne figyelni magára a történetre is, például, h ne legyenek benne õrületes logikai hibák, vagy a szereplõk (nem a színészek tehetségét vitatom) ne legyenek már ennyire értelmi fogyatékosok a történetben, mert egyrészt engem ez annyira zavar, h megöli a romantikát is, amiért egyébként leülök megnézni egy ilyen sorozatot, másrészt úgy érzem, h a készítõk egyszerûn teljesen hülyének néznek, azt feltételezik, h a szappanoperák nézõi is ilyen értelmi szinten állnak. Nem arról van szó, h az ember tanulni akarna a szappanoperákból, csak egyszerûen fizikai fáj a szereplõk, a történet, a párbeszédek együgyûsége. Szóval a minõség az, amit hiányolok.
Milibindi 2014 aug. 15. - 21:46:33
(1339/1561)
Mennyi Inez Rodena történetet dolgozott fel! Na igen, majdnem 70 éves! Talán egy fiatalabb jobban modernizálna pl. telefon meg ilyenek. Lehetett pl. az, hogy O. elveszíti a mobilját , ezért nem tudja kideríteni a címet. Jó ez sem a logikusság bajnoka , de mégis modernebb lenne picit
malvinkicska 2014 aug. 15. - 21:36:02
(1338/1561)
Azt én is láttam az teljesen más volt, mert balesetet szenvedett és tolószékben ült, most meg egy férfi aki falja a nõi szépségeket, és szerintem jól hozza a formáját jól áll neki ez is, úgy látszik sok karaktert meg tud késõbb formálni, mivel fiatal 28 éves, szeretem a játékát.
10/10
Bözsemama 2014 aug. 15. - 21:23:17 10/10
(1337/1561)
A mai részben volt Brandonnak egy mosolya, ami eszembe juttatta apját, Arturo Peniche-t. Szerintem tehetséges fiatal színész, bár a Menekülés a szerelemben Priciójaként jobban tetszett, mint ebben az arrogáns szerepben.
Milibindi 2014 aug. 15. - 21:21:48
(1336/1561)
Én nagyon szeretem a telenovellákat! Ezeket nem úgy kell nézni, hogy na most tanulni fogok belõlük. Erre ott vannak a természet- és dokumentumfilmek! Ha épp valami butaságot látunk hát meg kell mosolyogni, vagy bosszankodni pár percet. Pl a vércsoportokkal nagyon nincsenek tisztába! Itt a romantikán és a történet mondani valóján van a lényeg. Vagyis, hogy nem az számít, hogy mennyi pénzed van, hanem hogy légy jó ember , meg tudj meg bocsájtani ( ezt idõnként túlzásba viszik) stb ilyenek. Octavio valóban nem egy szimpatikus pali , Sergio sem volt az és nyilván a regény/novella szereplõje sem az. Maricruz miért nem küldi el a fenébe? Hát ki tudja... Én nagy opera rajongó vagyok, de pl azt sem értem,hogy Gilda miért öleti meg magát a herceg helyett, egy oly van férfiért aki csak kihasználta és eldobta,mint egy használati tárgyat. Jó itt volt egy átok, és ez sújtott le Rigolettora, amiért kigúnyolt egy másik apát , akinek a lányával ugyanazt tette a herceg, mint Gildával.A romantikát akarják jobban kifejezni ezekkel. Logikátlanság,butaság van a való életben is bõven sajnos.

OFF
Tavaly történt itt a nálunk a Tesconál. Az összes bevásárlókocsi tárolót elõre vitték a bejárathoz. Apám megkérdezte , hogy a vásárlók egészsége érdekében csinálták -e? Közölték, hogy azért , mert sok bevásárlókocsit ellopnak. Na de könyörgöm! Ha Gipsz Jakab el akarja lopni ez mit akadályozza õt ebben? Beáll hátra a kocsijával és nem tolja vissza. Nem mindegy , hogy hátul is van-e tároló vagy az összes elõl??? Arról nem is beszélve csomóan egyszerûen ott hagyták hátul a következõ már hozzá kapcsolta , parkolóhelyet is foglaltak ezzel illetve plusz munka dolgozóknak. Kb. 2-3 hónapja már vissza is helyezték a tárolókat az eredeti helyükre.
Szóval én azt mondom bárcsak csak a sorozatokban lennének ilyen blõdségek...
malvinkicska 2014 aug. 15. - 19:36:12
(1335/1561)
Megírom neked az õszintét amiket írt régebben nem mondanak semmit mivel nem foglalkoztam. telenovella nézéssel, ezta mit most látok az semmi, Ana BC nagyon szép tehetséges színésznõ, de ez van neki írva ezt kell játszania, O-ról ismered a véleményem de lehet másban jobb lenne, a Macska nem hiányzik gyönyörû perzsa cicáink vannak ezt csak kis viccnek szántam, tehát nagyon kellene unatkoznom, hogy nézem, nem beszélve Laura Zapata lesz az anya, köszönöm nem kérem.
Maricruz 2014 aug. 15. - 18:03:13
(1334/1561)
Itt a hibás az író, hisz egy színésznek ha elfogadja a szerepet, azt kell eljátszania amit õ vagy a rendezõ mond. Nem nagyon szólhat bele, az õ feladata csak az, hogy eljátssza. Szerintem a lehetõségekhez képest elég jól alakít, bár ahhoz meg kellene néznem még más sorozatot is tõle, hogy átfogó képet kapjak milyen színész. De hogy én a Macskába nem kezdek bele az tuti. Nem is tudnék, annyira meg nem érdekel, hogy este ezt nézzem vissza. Plusz ugyanaz a szerepkör. Jó lenne valami más feladatban megnézni, mint pl a Jose Antoniot alakító színész a Macskában papot játszik ha jól tudom. Ez után a csaló J.A. után érdekes lenne úgy látni. De pl a Miguelt alakító színész is az Árva angyalban pozitív szereplõ volt, õ legalább játszik ezt is, azt is. Tetszett mindkét szerepben, de Miguelt nagyon jól hozta :D
Maricruz 2014 aug. 15. - 17:53:26 Előzmény napraforgó
(1333/1561)
Igazából a gimibõl ismerik egymást, azt pedig már járhatta Mexikóban Octavio. :)
4/10
suxel 2014 aug. 15. - 16:21:22 4/10
(1332/1561)
http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Carlos_Romero - ez a wikis oldal szepen osszeszedi, hogy mely sorozatokon is dolgozott ez a ferfi. Velemenyem szerint o már kioregedett, ideje lenne letenni a tollat.
4/10
suxel 2014 aug. 15. - 16:13:23 4/10
(1331/1561)
En csak azt tudom mondani, ha meglatjatok nathalie lartileux vagy carlos romero nevet valahol, akkor felve kezdjetek bele. Bar utobbi a forgatokonyviro es mast nem lattam eddig tole, de nem tudom azt elkepzelni, Hogy ha o megir egy jo forgatokonyvet, akkor azt a producerno egymagaban el tudna kurni. Igy tobb, mint valoszinu, hogy carlos is egy selejtes egYed.
malvinkicska 2014 aug. 15. - 14:28:59
(1330/1561)
Valahol nem csak Octavio hibás ezért a kialakult tudathasadásos szerepért aki megírta annak is annyi esze volt, mint egy zsák szárított lepkének, tollat sem szabadna a kezébe adni, nem , még hagyni forgatókönyvet írni, nekem ez a meglátásom. A témát minél többet boncolgatják annál rosszabb lesz, annyi semmit mondó dolgokkal toldták foldták, igazán fájdalmasan rossz lett a vége felé.
1/10
Bertina 2014 aug. 15. - 14:09:51 1/10
(1329/1561)
Ez igaz, az Árva angyalt nem láttam. De ettõl még a Maricruz nem lesz jobb, sõt, egyszerûen borzalmas. Értem én, h a szappanoperák a romantikára, a szerelmi szálra, a nyálra és a hibátlan megjelenésû, dekoratív szereplõkre, giccsre helyezik a hangsúlyt, de nem tudom elfogadni, h emellett miért nem lehet vmi logikát, valódi izgalmat belevinni a történetbe. Hiába a romantika (amire mi nõk úgy általában ki vagyunk éhezve), ha a hõsszerelemes, dekoratív férfi fõszereplõnek annyi esze sincs mint egy jól fejlett amõbának, és azáltal annyira szánalmas, h a romantikát is teljesen lerombolja. Nincs nõ, aki ilyen férfira vágyna. Kritikán aluli az egész.
malvinkicska 2014 aug. 15. - 07:21:07
(1328/1561)
A válaszod elfogadom igazad van én arra értettem õ lubickol ebben a neki szánt csábító szerepben, én már láttam másba is játszani Brandon Penichét, ott teljesen más karakter volt azt is jól alakította.
4/10
napraforgó 2014 aug. 15. - 04:40:28 4/10
(1327/1561)
Csak azért mondod, hogy nem láttál még rosszabb szappanoperát, mert nem láttad még az Árva Angyalt! Na az olyan bûn rossz, hogy a feléig sem birtam nézni, pedig amibe belekezdek, be szoktam fejezni.
1/10
Bertina 2014 aug. 15. - 02:17:26 1/10
(1326/1561)
Én sosem rajongtam õrülten a szappanoperákért, de azért kedvelem a mûfajt. Láttam már néhány sorozatot, jobbakat, rosszabbakat is, de a "Maricruz" minden általam eddig látott sorozatot messze alulmúl. A szappanoperák szereplõi úgy általában rendkívül alacsony értelmi szinttel rendelkeznek, gondolkodni nem igazán szeretnek, a történetek rendre nélkülözik a logika legkisebb foszlányát is, de nem is ezért szeretjük a mûfajt, hanem sokkal inkább a szerelmi szálért, a giccsért. Szappanoperáktól ne is várjunk logikát, izgalmas, kiszámíthatatlan, meglepõ fordulatokat, történetet, vagy az agyukat használni merõ szereplõket (sajnos). A Maricruz (fõ)szereplõinek végtelen értelmi fogyatékossága (a szereplõk kb. egy szál ropi értelmi szintjén vegetálnak), életképtelensége, illetve a történet totális logikátlansága és a szokásosnál is rosszabb "rétestészta" jellege viszont már egyszerûen fizikai fájdalmat okoz. Ez a legrosszabb szappanopera, amit valaha láttam, borzalmas!
christyna4 2014 aug. 15. - 01:54:33
(1325/1561)
nekem az elején bejött a festõ, még úgy ahogy a színész pasiként is, de mostanra iszonyatosan irritál, amit Maricruzzal csinál. Nagyon idegesítõ, hogy minden részben 10x akarja megfektetni a nõt, aki tizenegyedszerre is elmondja, hogy hagyja õt, mert nem érdekli, de a festõ csak nyomatja tovább... undorító... a való életben már rég be lehetne perelni zaklatásért, de legalább egy jó nagy pofon kíséretében jól felvilágosítani, hogy szálljon le róla, mert ha piros hó esik sem lesz köztük semmi.
a másik rossz dolog ez a nagy rosszindulatúság ezekben a sorozatokban... a festõ (de még az anyja is) csak színtiszta szemétségbõl nem mondták meg Maricruznak Octavio vezetéknevét, ahogy utána a férfinek sem Maricruzét. undorító!

amúgy a normál életben ennyi szenvedés után, ha végre találkozna M+O, akkor nem bohóckodnának meg bíbelõdnének ott tovább a fogyatékos festõvel, Doris-szal, anyával, kutyával stb. senkivel, hanem kézen fognák egymást, összeházasodnának és jó messzire elkerülnék ezeket a rossz embereket. nem még szenvedni 20 részen keresztül.

Visszatérve a telefon dologra: emlékeztek, h Simona a mûtét elõtt hazatelefonált, hogy mikor és hogyan fogják operálni!? Miguel beszélt vele, mert Octavio épp akkor hozta oda Maricruzt... aztán szegény Simona a mûtéttel elfelejtette, hogy létezik a telefon és ezért táviratoznia kellett... :D

a partis részrõl, ahol 1 méteren belül nem látták meg egymást, meg csak annyit... áááá, inkább szóra sem méltatom!
malvinkicska 2014 aug. 14. - 17:48:21
(1324/1561)
Alfonsót az az a festõt alakító színész vitt egy kis életet ebbe a részekben, jól hozza a nõcsábászt.
4/10
napraforgó 2014 aug. 14. - 17:31:01 4/10
(1323/1561)
A jó doktor úgy tûnik a gonoszságot is kioperálta Simona fejébõl. A nõ, aki pár csõ kukoricát is sajnált a szegény gyerekektõl, aki nem adott semmit a relengóiaknak, most hirtelen kórházat épít a szegényeknek.

Octaviot is megszállta a jóság és az aggódás. Jajj szegény Maricruz, lehet, hogy nélkülöz valahol - azelõtt meg le se sz@rta, hogy nélkülöz-e vagy se.
Maricruz 2014 aug. 14. - 17:08:19
(1322/1561)
Octavio ha jol emlekszem egyszer mar elmeselte Alfonsonak a sztorijat Dorisszal ekkor ajanlotta fel a segitseget Alfonso, hogy ujra pilota lehessen Octavio. Erre most kozli O. hogy jajj ez egy hosszu tortenet majd elmeselem. De Alfonsonak se esik le, hogy mar egyszer hallotta. :D