Téma: Marslakók

Ezüstliliom 2012 ápr. 20. - 01:07:09 Előzmény greghouse
(377/677)
Ez már hihetõbb. Köszi.:)
Ezüstliliom 2012 ápr. 20. - 01:05:03 Előzmény Koczina Judit
(376/677)
Köszi.:) De ha jól tudom, ez a sorozat újságírókról szól, nem tudósokról.
mulao 2012 ápr. 19. - 23:05:37
(375/677)
Nem tudok rájönni, hogy tényleg azért szólja le mindenki, mert tényleg olyan szr lenne, vagy csupáncsak mert magyar és azt már alapból le kell szólni. De ez is egy hülye kérdés, mert senki nem válaszolna õszintén, csak rávágná azt, hogy mert olyan szr. Amúgy meg lehetne bármilyen jó, készülhetne bármennyi pénzbõl és lehetne bárki a producere, mindenki leszólná, mert magyar. Lehet, hogy a Társas játékot is csak azért imádta mindenki, mert ott lehetett mondani, hogy nem is magyar, mert ott a készítõk még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy maguk találják ki a történetet, csak lemásoltak egy külföldön már sikeres sorozatot. Persze ez ma már így van minden tv-mûsornál, (tehetségkutatóknál, valóságshow-knál, kvízmûsoroknál stb), de még a színpadi musicaleknél is a külföldön beváltat veszik át, és úgy baromi könnyû sikert elérni.
1/10
Értetlenke 2012 ápr. 19. - 22:42:01 1/10
(374/677)
Teljes mértékben egyet értek veled! Én is jobban örülnék ha végre elkezdenék megint leadni a csillagkaput mert én pl még sosem láttam csak az atlantiszt de az nagyon tetszett! Ja és nem bánám ha végre az utolsó részig leadnák mert én azt halottam , hogy ahányszor elkezdék sosem bírták leadni végig. Egyetlen csatornán sem. Na meg persze ha jól emlékszem folyton késõ éjjel adták. Bezzeg a sok idióta huszadrangú szappanoperát mindig képesek délutáni idõpontokban adni...
1/10
puszilva 2012 ápr. 19. - 19:39:04 1/10
(373/677)
www.youtube.com/watch?v=omeVDOVK60U

A legjobb mûsor a csillagkapu.
A marslakók helyett adták volna ezt.
mulao 2012 ápr. 19. - 15:09:22
(372/677)
Kíváncsi leszek mi lesz a mûhibaper megoldása. Lehet, hogy Erik mûtött? De, ha õ, akkor miért volt erre szükség? András meg szerintem nem beteg, csak leakarják a klinikán rántani pénzzel. És ki lesz Titi pasija? A színész vagy a "belgafranci"? Vagy más? És elrabolták Ottó lányát? Ha, igen, akkor Zöldi? Más felmerült kérdésre nem emlékszem. Habár nem tudom Antos meddig bírja, hogy ne döntse meg a mûtöskiscsajt. :)
1/10
greghouse 2012 ápr. 19. - 14:57:28 1/10 Előzmény puszilva
(371/677)
Igen, a koreai sorozatok "nagyon" közel állnak hozzánk (királyi többes), mivel borzasztóan hasonlít a kultúránk, mi is folyton fényes páncélokban üldögélünk, üvöltözünk, morgolódunk, királyok és császárok vagyunk, esetleg királylányok és királyfiak és varázslatos köveket keresünk...tényleg, ez OLYAN reális....
...Olyan piszok messze van "tõlünk" az egésznek a hangulatvilága, mintha a marslakók királyságáról csinálnának filmet...ki nem találkozik minden nap páncélos koreai lovagokkal...
1/10
greghouse 2012 ápr. 19. - 14:53:24 1/10
(370/677)
Bocs, de ez alig igaz. Tény, hogy megjelent amerikában a könyv, A marslakók köztünk élnek, amely az amerikai magyar származású tudósokról szólt. A könyv azzal a poénnal érvel, hogy "nem kell keresni a marslakókat, hisz rég köztünk élnek, õk találnak fel mindent, és olyan nyelven beszélnek amit rajtuk kívül senki sem ért, és magyaroknak hívják magukat." Ebben persze benne van Teller Ede is, de az E.T. nem az õ nevének a monogrammja, hanem Spielberg filmjének a címe, ahol az E.T. az "extra-terrestial", azaz földön kívüli, és semmi köze Tellerhez.
A sorozat címe - Jáksó szerint - az, hogy egy olyan internetes honlapot szerkesztenek a szereplõk (már most vagy szerkesztettek vagy fogják, én nem tudom), aminek "marslakok.hu" a címe, és bulvár, ezorterikus, ufókutató témákkal foglalkozik (a filmben). Nem kell ebbe Teller Edét belekeverni, mert akkor úgy elkezd forogni a sírjában, hogy áramot lehet vele fejleszteni.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 19. - 14:44:19 Előzmény puszilva
(369/677)
A Marslakókat meg nyomhatnák Koreában. Északon persze, ott hivatalból toleránsabbak a kultúrjunkkal szemben.
Bár mióta Plagi bá megfenyegette õket, sokat romlottak az egyébként barátinak mondható kapcsolataink. Hiba volt, már õ is látja.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 19. - 14:41:22
(368/677)
Így is lehet sorozatot készíteni:
http://puskinmozi.hu/hirek/gondnoksag-maraton-puskinban
Koczina Judit 2012 ápr. 19. - 13:08:35
(367/677)
Az Amerikában élõ magyar tudósokat nevezték marslakóknak, Teller Ede nevének kezdõbetûibõl kiindulva (ET - extraterrestres). Persze ez nem pontosan marslakókat jelent, hanem földön kívülieket, de így maradtak meg a köztudatban.
Ezüstliliom 2012 ápr. 19. - 12:58:05
(366/677)
Még mindig nem derült ki, miért Marslakók a címe?
1/10
puszilva 2012 ápr. 19. - 08:30:44 1/10
(365/677)
Nem csalódtunk többes volt.
Mi is úgy láttuk a koreai sorozatok rajongói fórumon is úgy látják.
A latinamerikai meg az isten faxa tudja milyen sorozatok se vége se hossza túlbonyolított szemét mind.
A koreai sorozatoknak van eleje van vége és általában 100rész alattiak.
Én még a sci-fi/fantasy sorozatokat kedvelem.
A távol keleti mûsorok meg legalább nincsenek túlbonyolítva és van külön zeneszerzõjük is aminek köszönhetõen még egyedibbek.
Viszont ürülnék ha a köztévé egy pár sci-fi sorozatot indítana.
Írtam is ez ügybe konkrétan annyit hogy ha több mint két milliárdot képesek voltatok egy olyan szemétre költeni amit nem is nézek feleannyiból képesek lesztek egy csomó fantasy sorozat közvetítési jogát megvenni.
Rengeteg pénz folyik ám itt ki a MacGyver közvetítési jogdíja is több mint 61millió volt azaz majdnem 100.
Azért is mondom 1milliárdból legalább 10valamire való sorozat közvetítési jogát megvehetnék 2milliárdból már 20valamire való közvetítési jogát vették volna meg.
1/10
greghouse 2012 ápr. 18. - 22:34:51 1/10
(364/677)
...ez a "nem csalódtunk" most királyi többes volt?
1/10
puszilva 2012 ápr. 18. - 18:43:57 1/10
(363/677)
Idén két koreai sorozat indul, egy jelenbe játszódó 20részes és egy kosztümös történelmi témájú ami 76részes.
Mindegyik fõszereplõje egy nõ, a kosztümösnél most nem Dongi-nak hanem Suni-nak hívják a fõhõst mondom legközelebb már Punci lesz.Mondom ezeket biztos nézni fogjuk mert eddig a távol keleti mûsorokba nem csalódtunk.

Az elõzetesek:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6-WBUsDLd9o
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CZ-Z_3_mUks
dantonb 2012 ápr. 18. - 10:41:35
(362/677)
mennyivel rosszabb ez mint pl a Familia KFT vagy a Szomszédok? Bezzeg ha Koltai Gábor vagy Eperjes lenne a producer a sok gügye ömlengene hogy milyen isteni a sorozat:)
1/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 13:15:52 1/10
(361/677)
o.k. (valószínûleg módosult a tudatom, mint Zalatnay Cinié...:-))
-csengõzoli-- 2012 ápr. 17. - 00:46:55
(360/677)
Azt mondta a marslakók sikeres, folyamatosan castingolnak, csak nem szereplõket,hanem nézõket keresnek! :)
1/10
greghouse 2012 ápr. 17. - 00:42:59 1/10
(359/677)
"..A Marslakók igenis sikeres, van saját kaszinónk is. Már csak nézõket kell találnunk." (Jáksó László)(!!)
"..Azt még nem tudjuk, hogy visznek-e embereket el a marslakók, de az biztos, hogy nem hoznak.." (Dombóvári)
Mindkettõ a mai "Roast" (égessük le Nagy Ferót)-ban.
mulao 2012 ápr. 16. - 18:38:44
(358/677)
Hajnali háromkor a Duna World-ön is ismételgetik, nem pedig leveszik az m1 mûsoráról és éjfél után rakják. Vagyis csak még többször lesz a tv-ben. :)