Téma: Marslakók

offtopic
robicsek2 2012 márc. 06. - 21:59:36
(97/677)
Ja telik majd neki az álla teljes átszabására :) (Még ha kockázatos is :))))))))
Ez a rész is lapos volt.
1/10
feeco 2012 márc. 06. - 21:52:50 1/10
(96/677)
na, megint kiderült: mindig van lejjebb..
kösz jáksó..
a fõ, hogy te jól vagy..
1/10
greghouse 2012 márc. 06. - 20:37:34 1/10
(95/677)
Réges régen, danában hajdanában, az volt a szitok és átok Pesten, hogy "rajzoljon téged körül a Doszpot Péter!".
Most meg az a szitokszó és átok, hogy "Legyél te szereplõ a Márslákókban!"
1/10
hekkevo67 2012 márc. 06. - 20:05:43 1/10
(94/677)
Sajnos nagyon úgy tûnik, hogy az a sorozatnak csak egy célja volt, az adófizetõk pénzének szétosztása haveri köröknek. Hogy ennek mikor lesz vége ?
1/10
Értetlenke 2012 márc. 06. - 19:18:25 1/10 Előzmény robicsek2
(93/677)
Robicsek2 kár reménykedned... Ugyanis amikor elkezdék szétszedni a köpszmédiát akkor az MTV-nek a bulváros jellegû átalakítását tervezték. Vagyis ezen csatorna is teljesen hasonló lesz mint az rtl és tv2. Ugyhogy ha csak a három legszemetebb csatornád van akkor nyugodtan ki is kapcsolhatod a tvt. Egyébként miért nem nézel inkább dokumentummûsorokat?
makailaci25 2012 márc. 06. - 18:38:49
(92/677)
Szerintem ez hasonló ízlésszintet képvisel, mint a Megaszar, a VV. a Gyõzike, a Balázs- és Mónika-show, meg még egynéhány "tudományos" mûsor. Remélem, a közszolgálat nem süllyed le a kereskedelmi csatornák ízlésszintjére, bár ez a bulvár jellegû gyalázat ezt a tendenciát vetíti elõre. Erre utal az is, hogy egyre gyakrabban napokkal elõre bekúrják az egyes érdektelennek látszó mûsorok címét a bal felsõ sarokba, ami engem kib....ttul zavar.Jáksóék úgyse fogják felfogni, hogy milyen színvonalat képviselnek, mint ahogyan a bunkó se tudja, hogy õ bunkó, mert ha tudná, nem volna az.
olahmiki1959 2012 márc. 06. - 17:45:11
(91/677)
Mindenhol azt olvasom, és ma délután már a rádióban, a hírekben is bemondták, hogy a Marslakók hihetetlenül alacsony nézettségi adatokat produkál. Kíváncsi vagyok, hogy Jáksó és stábja felfigyel-e ezekre az észrevételekre, és ha igen, változtatnak-e a sorozaton olyan szinten, hogy a nézõk visszapártoljanak hozzá.
Az biztos, hogy baromi nagy meló lesz, és nem vagyok meggyõzõdve arról, hogy sikerülni fog.
1/10
greghouse 2012 márc. 06. - 10:17:31 1/10
(90/677)
Pontosan. Ennyi pénzbõl ma kb. tíz évre elég Flintstone családot vagy Foxi Maxit lehetne megvenni. És mennyivel jobb lenne!!!
napraforgó 2012 márc. 06. - 09:04:34
(89/677)
Tényleg erre szórtak el 2 milliárdot???
Miért nem etetik belõle a hajléktalanokat?
1/10
leonid 2012 márc. 06. - 08:27:35 1/10
(88/677)
Jónéhény tévéfilm, tévéjáték készülhetne kétmilliárd forintból.
pneklara 2012 márc. 06. - 07:26:43
(87/677)
Most már én is visszakozom, hogy lehet várni ettõl a sorozattól valamit is. Nem is emlékszem vissza semmi lényegesre.
A néninek már megint voltak rémálmai, aztán az állvánnyal kicsoszogott pisilni, hosszan kezet mosott, Péter énekelt és gitározott. Volt még valami?Ja, kirúgták a kis vöröst. Majd visszaveszik.
tanhu 2012 márc. 05. - 23:02:53 Előzmény fogjunkössze
(86/677)
Az elsõ részt nehezen legyûrtem.A bulvár semmilyen értelemben nem érdekel, nemhogy még sorozatban.Vártam hogy lesz valami, ám a záróképes muzsikatévét,és fásy ádámot idézõ szintû videoklip meggyõzött arról, hogy ez egyáltalán nem az én világom,noha végignéztem.Amikor elkezdõdött a folytatás a kórházas jelenet után ellõttem máshova...jáksótól nem sok jót vártam.Mindenesetre lesznek akik ráharapnak,hisz blikket is falnak elegen.A szereplõk közül senki nem hagyott semmiféle nyomot, ami gáz.Szerény véleményem szerint ezt a ráfordított összeget inkább a Hacktionbe kellett volna kérdés nélkül beletenni!Aminek mai része is nagyon izgalmas volt(ez a Haktionre értendõ kizárólagosan.Annak kellene naponta menni nem ennek; Marslakók bár lehet akad olyan is akinek ez tetszik...
Darth Plagueis 2012 márc. 05. - 22:43:39
(85/677)
" S mindezt az én adómból ! "
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 21:20:24
(84/677)
Igen jól gitározik és énekel de ezt eddig is tudtuk, de közben eléggé idegesítõnek állították be.
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 21:16:41
(83/677)
Vagy vissza hozhatnák a Régi Disney mozi matinékat, meg a Disney sorozatok vetítését. ( De nem azokat az új ratyi Disney sorozatokat és filmeket, Hanem a régieket.
Én egy dolgot nem értek, az MTV most nagyon elszállt magától. Mivel sok ember megunta az RTL-t és a TV2 öt és ezért átváltott az MTV1 re. Lehet hogy félre értették az embereket. Mert sajnos egyre inkább az látszik hogy a két másik trágya csatornára akar hasonlítani. Ez a sok új mûsor már túlzás többsége amúgy kalap kaki. Az ausztrál szoroztok jók, de ha azt a most indult gagyi szappanopera szerû akció sorozatot le vennék több idõ lenne az MM re , nem lenne ennyire kapkodós. A Család csak egy van mindenképp maradjon. Magyarország szeretlek kell a bánatnak. Csiszártól már a hideg kiráz, OKé hogy az új fõnökkel biztos puszi pajtások, de attól még kitalálhatna neki valami más olyan munkát is ahol nincs szem elõtt. Manapság az MTV is reklámozza a mûsorait a hírekben, és ez nem jó! A Híradó a fontos híreknek van, és nem ön reklámozásra. Ha továbbra is RTL , és a TV2 lesz nekik a példa szerintem teljesen kikapcsolom a tv-t

Annak viszont õrültem hogy nemrég elkezdtek leadni régi filmeket régi szinkronnal, de most mintha megint leálltak volna. De ilyen szarokra nem kéne többet költeni. Ez csak pazarlás.
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 21:04:43
(82/677)
Kálloy Molnár gitárakkordjai jók voltak. Elég szomorú, hogy már ennek is örülni kell...
2/10
Kovács kolléga 2012 márc. 05. - 20:59:38 2/10
(81/677)
A mai részt már teljes mértékben kihagytam, de az az érzésem, hogy semmit nem vesztettem.

Hatalmas baklövés volt ennek az egésznek az elindítása. A napi sorozatok terén annyira telített a kicsiny magyar médiapiac, hogy akkor is reménytelen vállalkozás lenne a Tv2 és az RTL Klub dinoszauruszai elleni harc, ha itt egy tehetséges csapat állt volna össze. De nem ez történt.
Gerifield 2012 márc. 05. - 20:51:51
(80/677)
Kíváncsiságból bele néztem, nem kellett volna....
Még egy ilyen kritikán aluli sz*rt rég láttam.
Gagyi az egész, az úgymond "színészektõl" kezdve a megvalósításon át a történetig. Egy amatõr csapat is jobbat tudna készíteni egy kínai sz*r kamerával....

Szánalmas, hogy évekre ezzel leszerzõdött a televízió, ebbõl a pénzbõl jobb lett volna mondjuk végre a tényleges dolgozók (nem az irodisták és a fõnökség milliós) fizetését emelni, vagy nem elvenni legalább tõlük...
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 20:51:41
(79/677)
Az a vicces hogy komplett jeleneteket hagynak ki. Múltkor még ott tartottunk hogy felborultak, Ma meg már ott hogy az egyik a kórházban a másik meg otthon ébredt. A másik csak úgy hazament ? Szerintem neki is meg kellet volna sérülnie. AM a másik dolog hogy ajánlóban vagy riportban vagy hol láttam olyan részt ahol épp akkor vették fel õket mikor fejel lefelé voltak a kocsiban. minek vették fel ha be se került ? Összecsapott, kapkodós, semmitmondó "Sorozat" eddig.
A Celebeket mind hülyének mutatják be. (Jó ez többségüknél igaz is:)(Rühellem õket) Azért szerintem Kálloy molnár Péter nem ilyen.
zs9302 2012 márc. 05. - 20:38:01
(78/677)
Ebben a részben semmi nem történt...