Téma: Marslakók

1/10
puszilva 2012 márc. 25. - 07:54:02 1/10
(257/677)
2milliárdot egy ilyen mocsokra!
Valaki már úgy felkapta a vizet hogy gondolatban már a kormány tagjait is kivégezték.
Tele van az internet átszinkronizált videókkal.
Valamelyik paraszt már a mélyen tisztelt miniszterelnök úr kivégzését is feltette az internetre.
http://www.youtube.com/watch?v=eRSh2s-qDCY
sznúp 2012 márc. 25. - 00:07:21 Előzmény puszilva
(256/677)
Az m1 biztosan megfogadja a tanácsod és leveszi ezt a "mocskot" a mûsorukról és az ifjú herkulest rakják a helyére egy külön üzenettel minden rész elején, neked ajánlva az épp aktuális epizódot kedves tévénézõ ..
1/10
djusco 2012 márc. 24. - 23:11:28 1/10
(255/677)
Ez annyira rossz, hogy már fáj. Az a baj, hogy nem annyira, hogy az ember kínjában röhögjön rajta.
1/10
puszilva 2012 márc. 24. - 21:06:27 1/10 Előzmény kendari_airport
(254/677)
Én se tudok végig nézni egy ilyent; nem rajongok se a jóbanroszbanjuk se a barátokköztjük se egyéb mocskukért sem.
A jelenbe játszódó cseppet sem kosztümös sorozatok kíméljék a nézõt.
Én a kosztümös és a sci-fi sorozatokért vagyok csak oda.
Nekem is rengeteg ötletem volt.
Írtam is az m1nek hogy lett volna az új magyar sorozat kosztümös történelmi témájú maximum 60 részes.
Lett volna például Attila a hunok királya(Bánki Vajk Emil címû könyve alapján)
Ha nem tudnak mást ismételtek volna pár jó sorozatot.:
Csillagkapu, Csillagkapu-Atlantisz,Hegylakó,Hegylakó-A holló, Herkules, Az ifjú Herkules kalandjai,Xena, Conan a barbár,Elveszett világ,Vadak ura, Bûbájos boszorkák és még sorolhatnám.
És folytathatta volna a koreai sorozatok vetítését mert valahogy egytõl egyig lekötöttek
Eddig A palota ékköve, A silla királyság ékköve, A királyi ház titkai mentek amiket egytõl egyig néztem.
Jelzem hogy mindegyik eredeti címe a fõszereplõ neve volt tehát Dae Jang Geum, Queen Seondeok, Dong Yi.
Írtam is ezzel kapcsolatba is hogy jobb lenne ha meghagynák az eredeti címet.
Az jó hír hogy nyáron újabb koreai sorozat indul de az rossz hogy több mint egy évet kell rá várni.
Szánalmas az is hogy így el tudják szórni a pénzt a semmire.
De emlékeztettem az m1et hogy valakinek 600csatornája van és ilyen szar mûsorok mellet hogy jutna eszébe az embernek odakapcsolni.
kendari_airport 2012 márc. 24. - 10:21:53
(253/677)
Nem jó az oldal Android-ra nem tudok válaszolni azon felebarátaimnak kik azt hiszik nekem tetszik ez a film (szarkazmus próbált lenni).
Kérem ez úgy néz ki hogy a saját nyaralós videóimon kívül a Baraka és egy két hasonló film pl Pityergõ teve tud számomra értéket nyújtani. Borzasztónak tartom hogy vannak olyan "emberek" a kik végig tudnak nézni egy ilyet.
kendari_airport 2012 márc. 24. - 10:10:09
(252/677)
NEEE!
1/10
puszilva 2012 márc. 24. - 07:59:18 1/10
(251/677)
Még ennél is vérlázítóbbat mondok a mocskos bûnözõkre egy év alatt több milliárdot szarnak el tíz év alatt ez már több 100milliárdot tesz.
Én már rég bevezettem volna a halálbüntetésen túl börtön helyett munkatábort.
De lehet azért nem merték mer biztos félnek ettõl a EU-tól de én be se léptem volna a helyükbe.
A távol keleten ez gond nélkül mûködik például a mocsárba kell utat csinálni stb.
Nem értem ezt az országot muszáj így szórni a mi pénzünket utána meg áremelés adók és még sorolhatnám.
Mondom érdekes hogy a normális ember nyomorban él és így elszórják a mi pénzünket a mocskos bûnözõkre.
punpun 2012 márc. 23. - 21:47:14 Előzmény kendari_airport
(250/677)
kedves kendári!
még el is hittem volna, hogy komolyan írtad, de a neved elárult. ezentúl minden este bekapcsolom neked és kötelezõen nézned kell, sõt az ismétlést is!
olahmiki1959 2012 márc. 23. - 21:33:47
(249/677)
Azt hiszem, ezzel most mellélõttél, ugyanis, ha jól tudom, a Marslakók stábja, vagy a producerei elismerték, hogy szándékosan adták ezt a címet a sorozatnak, amivel pontosan a könyvre, és a magyar tudósok tudományban és világpolitikában játszott szerepére céloztak. Állítólag annak idején, Los Alamosban szinte minden tudós magyar volt, és amikor õk egymás között magyarul beszéltek, amit természetesen senki nem értett körülöttük, akkor ragadt rájuk a Marslakók elnevezés, mert úgy nézett ki, mintha valahonnan a világûrbõl jöttek volna.
Hogy a mûsor készítõi honnan vették maguknak a bátorságot, és a logikát, hogy ugyanezt a nevet adják ennek a csapnivaló sorozatnak, az már egy egészen más kérdés.
topikos8 2012 márc. 23. - 20:41:21
(248/677)
A film címe tulajdonképpen lopás. Abból is a béna fajtából, Aki nem ismerné: http://www.libri.hu/konyv/az-ot-vilagformalo-marslako.html

Na õk voltak az igazi Marslakók.
Ter Miki 2012 márc. 23. - 20:17:06
(247/677)
Köszönöm a csillagot. Nem tudom, a tasztimon hol van.
Ter Miki 2012 márc. 23. - 20:15:57
(246/677)
Ez õrület! Ezt a lószart még ismétlik is. Patkányok.
adamnagysweetmovie 2012 márc. 23. - 19:00:36
(245/677)
Szombat, Talpnyalók 12-16 ism.
Lázban égek, izzítom a VHS-felvevõt.
2/10
Kulcskészítõ 2012 márc. 23. - 17:41:12 2/10
(244/677)
"Szerintem ez egy roppant igényes film ami abszolút leköti az embert a típusában egyedi darabbal állunk szemben, megtekintését kötelezõvé kellene tenni."

Kedves kendari airport! (Fiatalok vagyunk, de engedély nélkül nem tegezõdöm, szóval).
Õszintén remélem, hogy csak viccelt ezzel a hozzászólással. Ha pedig komolyan gondolja, akkor - már elnézést, de - sem igényes, sem egyedi filmhez nem volt még szerencséje. A kötelezõ megtekintést pedig ne emlegessük. Azt hiszem, elmúlt már az az idõ, amikor a VI.-ik Lenin síkreszelõ és kanyarfúrógyár négymûszakos brigdájai kötelezõ kulturális kiruccanásokon vettek részt dicsõ Pártunk és Kormányunk nevében.

Kívánok igazán igényes filmeket.
1/10
greghouse 2012 márc. 23. - 17:34:15 1/10 Előzmény kendari_airport
(243/677)
"...megtekintését kötelezõvé kéne tenni..."....
Igen. Mint a kerékbetörést, a nyaktilót, a karlevágást, a karóbahúzást és hasonló élvezeteket.
1/10
puszilva 2012 márc. 23. - 16:09:41 1/10
(242/677)
1/10
puszilva 2012 márc. 23. - 15:15:58 1/10
(241/677)
Tényleg nincs értelme az adósságcsökkentõ alapnak ha csak így 2milliárdot kiszórunk a moslék ripacsoknak akik amúgy is kacsalábon forgó palotában élnek.
Már 2009ben tervezték de mos kaptak rá pénzt úgy látom egyre több minden van a kormányunk rovásán.
Én csak az eredetre szavazok majd eljön még az az idõ amikor minden alávaló moslék férget a máglyán megégetnek.
Mindegy most már leírta magát teljesen az m1.
Csak a kábel tv-nek csinálnak most bizniszt.
Röpke 5 év alatt duplájára nõtt a kábel tv-t nézõk száma csatlakozok én is.
Átmegyek a mindig tv-hez ott az AXN csatornát is lehet fogni.
Ha tehetem akkor lefekszek hamar nem tudom miért kellet így szétverni a maradék nézõtáborát is az m1nek.
kendari_airport 2012 márc. 23. - 14:28:41
(240/677)
Kedves punpun! A szeretetet a vasárnapi egyházi mûsorokban találja. Szerintem ez egy roppant igényes film ami abszolút leköti az embert a típusában egyedi darabbal állunk szemben, megtekintését kötelezõvé kellene tenni.
punpun 2012 márc. 23. - 13:49:34
(239/677)
még egy közízlést romboló mûsor. nem tudom mit akar közvetíteni, de tény, hogy szinte mindenki flegma és foghegyrõl beszél ebben a filmben. érdekes koncepció. ahol szeretetnek kéne lenni (párkapcsolatok) egyikben sincs egy hangyányi se. szomorú, hogy tényleg ez kell az embereknek.
eddig a legtermészetesebb szereplõ az állatkert szóvivõje volt, teljesen kirítt a mûsorból :D
mulao 2012 márc. 22. - 20:42:07
(238/677)
Nagyon király mióta megalapították a lapot. Remélem nem fárad ki, hanem képes lesz továbbra is részrõl részre jobb lenni.