9/10
technokrata 2012 nov. 03. - 21:30:40 9/10
(265/285)
Elsõre valahogy kevés volt nekem. Aztán megnéztem másodszor és rájöttem, hogy ez is marha jó lett. Igaz, az elsõ jobban tetszett, de ezt is imádom.
6/10
Szissssz 2012 okt. 14. - 23:29:18 6/10
(264/285)
Nagyon gyenge lett. Szerintem nevetni nem is nevettem rajta, max mosolyogtam egy-két dolgon. De, hogy ugyanazt a sztorit még egyszer, csak más helyszínen valósítják meg... Hát, ezt nem gondoltam volna!
Ötlettelen, humortlan lett sajnos. Pedig nagyon vártam!
horas 2012 okt. 11. - 12:15:28
(263/285)
Marha jó volt! Nem vártam tõle semmit, az õrülettel ellentétben én nem vagyok Hangover-fan, így nem vártam semmi extrát, csak, hogy nézhetõ legyen. Azt kell, hogy mondjam szerintem jobb mint az elsõ rész, nekem jobban tetszett. Azt nem gondoltam volna, hogy Galifianakis karakterét meg lehet fejelni, de neki sikerült. Chow személyében, a kokós, zoofíl, buzis, party-animal-on kifeküdtem. Nálam õ az abszolút csúcs pedig, egyébként nem szeretem ezt a fajta tipikus amerikai humor-geget, hogy a gusztustalankodás határait feszegetik és ezzel operálnak, de Chow karaktere nálam überbrutál. :D Jó volt, jobban tetszett mint az 1.
Jazoja 2012 szept. 20. - 13:49:12 Előzmény Dean88
(262/285)
Én ugyan nem láttam az elsõ részt, de a 2. nekem sem tetszett.
Akkor már inkább "Vad vágyak" vagy "Dirk Gently hollisztikus nyomozóirodája".
8/10
King Diamond 2012 júl. 23. - 21:39:26 8/10
(261/285)
Én már eleve úgy ültem le megnézni a filmet, hogy gyakorlatilag ugyanaz lesz, mint az elsõ része. És nekem így tetszett. Sõt, talán kicsit többet is nevettem, mint elõdjén. Igaz, ami igaz, fel kellett volna eleveníteni az elsõ rész történéseit, mert már nem sok mindenre emlékszem belõle. Szerintem nem csak egy újabb bõrt húztak le, mert voltak azért benne poénok, nevettem jó párszor. A szereplõk megint csak jók, bár nekem Alan karaktere egyáltalán nem volt vicces, már az elsõben sem, meg most sem. Rajta nevettem a legkevesebbet. Ellenben a majmon annál többet. Sajnáltam, hogy Doug nem kapott most sem nagyobb szerepet (Justin Bartha pedig profilból nagyon hasonlít Novak Djokovicsra). A kínai is idegesített itt-ott. Én nem tudom, honnan szedték, hogy Juliette Lewis játszik ebben a filmben, pedig nem. Jó lenne eltüntetni a szereplõk közül. Mike Tysont is jó volt újra látni az elsõ rész után. Az sem zavart, hogy a történet eléggé hasonló volt az elsõ részhez képest. A szinkron is jó volt, nem változtak a magyar hangok szerencsére.
Szóval, lehet, hogy sokaknak nem jött be ez a folytatás, nekem igen. Talán kicsit még jobban is, mint az elõzõ.
8/10
4/10
Dean88 2012 máj. 18. - 11:04:50 4/10
(260/285)
Szerintem a második rész katasztrófa volt. Sajnálom, mert az elsõ részét imádom, nagyon vártam a folytatást, de ez nagy csalódás volt. Nekem nem volt poénos sõt, néha már átment gusztustalanba. A maffia dolog is inkább már para volt nem pedig vicces, pedig ha minden igaz ez egy vígjáték.
Hel Moor 2012 máj. 17. - 19:47:42
(259/285)
Szerintem nagyon jó volt ez a rész is, sõt nekem még az elsõnél is jobban tetszett. A poénok sokkal jobbak voltak (pl: Loisz Vottyon, meditációs ser XD ezen még most is röhögök, vagy a karate kölyök, Jaden Smith, könnyû túl sok infót adsz :D).Oké a cselekményben nem volt sok változás, de akkor is hatalmas a film. Én már elsõ megnézés után megvettem DVD-n.
10/10
Sonic8 2012 máj. 13. - 11:10:54 10/10
(258/285)
Heh,meg is kövezünk....
1/10
hókifli 2012 máj. 13. - 10:47:02 1/10
(257/285)
Nehezen... :) Bocsánat azoktól, akiknek tetszett, és nem az õ ízlésüket megkérdõjelezve, de én katasztófának tartom. Tényleg nehezemre esett végignézni, de vártam, hogy majdcsak lesz valami javulás, és az ebéd utáni lustaság is a kanapén tartott. Dramaturgiája is fércmû szerintem. Azt gondolom nem vagyok prûd, és szeretem a humort. A Wild Hogs remek volt, a papírkutyákon konkrétan sírtam a nevetéstõl. Itt figyeltem magam, és bárhogy szerettem volna, nem tudtam még mosolyogni sem, csak viszolygást éreztem, amire a koronát az utólsó képsorok tették fel. Egyszóval, kövezzetek meg, de szerintem egy rakás sz..r volt.
8/10
Dyrtyho 2012 máj. 12. - 19:42:11 8/10
(256/285)
Az elsõ részt még nem sikerült megnéznem, pedig azt is megakarom majd, de eddig úgy voltam vele, hogy szép sorjában. Elõször az elsõ részt, aztán majd a másodikat, de most hála a T-Home Ip Tv-nek, ezen a hétvégén díjmentesen meglehet nézni a Másnaposok 2-t az online videótékatárukban, úgy hogy ma éltem a lehetõséggel és megnéztem ezt a filmet. Hát õszinte leszek, nekem személy szerint nagyon bejött. A kedvenc részem az volt amikor elmentek a Buddhista szerzetes kolostorba, magát a poént nem lövöm le, mert aki látta az úgyis érti, hogy mirõl beszélek, aki meg nem látta az feltétlenül nézze meg. Amúgy az meg teljesen érhetõ, hogy egyes embereknek nem tetszik a film, mert nem lehet mindenkinek egyforma a filmes ízlése, de aki volt már másnapos, vagy tervezi hogy az lesz, annak szerintem ez kötelezõ film, a poénok eléggé durvák, de egy jó bulin is hasonló dolgok szoktak történni, bár nem ennyire durvák, de azért közelit a filmben látottakhoz, úgy hogy nekem tetszett a film. Szóval 10/8
1/10
hókifli 2012 máj. 12. - 15:08:01 1/10
(255/285)
Ilyen ocsmány filmet nem is tudom, hogy láttam-e már.
Katus01 2012 márc. 07. - 22:24:15 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(254/285)
Nekem is nagyon tetszett az elsõ, második rész is de nálam most Todd Philips legújabb filmje viszi a pálmát a Project X! Szkeptikusan álltam hozzá, azt hittem a Másnaposok koppintása lesz, de nem, tényleg nagyon jó lett, teljesen más stílus de szerintem sokkal jobb! Tényleg érdemes megnézni!! :) Itt az elõzetese :) https://www.facebook.com/pages/Project-X-A-film/209054205855045?sk=app_358886300808892
Keló Scofield 2012 márc. 01. - 20:06:31
(253/285)
Az 1. részét elkezdtem nézni, aztán 20 perc múlva kikapcsoltam annyira idegesített. Egy másik nap, amikor jobb lábbal keltem fel, végignéztem, és tetszett, de messzemenõen nem olyan jó, mint ahogy be van állítva. Úgy is fogalmazhatnék, a "mai tinikorosztály példaképei" -lehetne ez a címe. Egy jóval régebbi Tom Hanks film a "Legénybúcsú" utánzata, ami azért jobb ennél.
Nem mondom, hogy rossz, amikor Tyson-al énekelnek és kiüti az egyik idiótát, szakadtam a röhögéstõl.
Ez a 2. rész viszont tényleg gyenge lett.
szakii 2012 márc. 01. - 19:47:33
(252/285)
Egy rész volt, ami tetszett benn. Amikor kiderül, hogy a võlegény egy pasival feküdt le... Amúgy ugyan az volt mint az elsõ, nem is tudom miért ültem le megnézni, ha az egy se tetszett. Talán vártam valamit... Kár volt, mert kb. ugyanazt a sz*rt láttam, mint az elsõnél.
5/10
emirates82 2012 febr. 08. - 07:19:46 5/10
(251/285)
Nem tudom észrevettétek-e,de alapvetõleg ugyanazt láttuk mégegyszer.
Csekély értelmû medvebocs 2012 febr. 06. - 18:48:13
(250/285)
Nagyon vicces!!! a székrõl leesek tõle,az 1.részt nem láttam.
4/10
SirDöme 2012 jan. 27. - 23:55:44 4/10
(249/285)
Az elsõ részben kellemesen csalódtam, sokat nevettem rajta, de ezt a második részt csak nagyon nehezen tudtam végignézni. Ugyanaz a történet kiszámítható poénokkal, nekem egyáltalán nem jött be.
1/10
Csemy_ 2012 jan. 23. - 14:31:18 1/10
(248/285)
Aki teheti NE nézze meg...!
wrossi 2012 jan. 21. - 22:27:38
(247/285)
Nem mondom,hogy ez a film rossz,de azt igen,hogy nem jó.Valahol a felénél már majdnem feladtam,de aztán a végére egészen elviselhetõ lett.Összehasonlítani nem tudom az elsõ résszel,mert abból már semmire nem emlékszem,tartok tõle,hogy egy év és ez is a feledés homályába merül.
Voltak benne durva poénok,nem hinném,hogy valaki hirtelen meleg lesz ha felönt a garatra.Az ilyen alapvetõ ösztönök nem változnak alkohol vagy drog hatására.Tyson borzalmas elõadómûvész,de talán azt is mondhatnám,hogy csak a bokszban volt jó.A majomnak tényleg adnék egy Oscar-t ha lenne ilyen kategória.Talán már rég ki kellett volna találni,végül is rengeteg állat nyújt emlékezetes alakítást a filmvásznon.
duckshoot 2012 jan. 15. - 19:40:35
(246/285)
Harmincöt percnyi nézés után elsõ blikkre ez k.baszott durva. Nem is tudom nézzem e tovább.