10/10
Grace 2008 dec. 03. - 21:19:45 10/10
(934/1434)
Hát az a legdurvább, hogy ha itt megfigyelitek a beszélgetést mindenki csalódott ebben az utolsó évadban...pedig azért hagyták abba mert: "mindig is tudták, hogy ezt a sikersorozatot is be kell fejezni valamikor...egy csúcsponton ami most jött el..."ezt nyilatkozta az író. Hát nem is tudom, szerintem ennek a sorozatnak annyi rajongoja van és annyian szeretik, hogy biztosan ki bírt volna még 1-2 évadot sikerrel ebben BIZTOS VAGYOK!!!Nem is értem különben én is óriásit csalódtam ebben az évadban, mivel Grace Stevie Alex(L)(L)és Marcus voltak a kedvenceim és közülük Marcus karakterét nagy nagyon eltolták, mert Marcus nem volt ilyen...és neki Graccel kellett volna összejönni..., na meg Alexet kinyírták és nem is értem (én se) Aaron Jefferít amiért ki akart szállni és szerintem is kibirhatta volna ezt a pár részt...és akkor legalább Stevie és Alex boldogan végzõdött volna, de így az összes kedvenc szereplõmnek ilyen hülyén lett "vége" a sorozatban, viszont a McLeod lányait mindig is egy csodálatos emlékként fogom átélni és a 7.évadot ami nekem is a kedvencem még számtalanszor meg tudnám nézni:):):)
Jah és mellékesen szerintem Ben nagyon édes, és hasonlít Alexre:)
Az utolsó részrõl még annyit, hogy egész jó volt a vége, de jobban is befejezhették volna...sokan írtátok, hogy bár inkább Tess és Nick jött volna vissza, de szerintem MINDENKINEK(kivéve aki meghalt...) aki elment vissza kellett volna jönnie fõleg Tessnek és a kicsi Clairenek ha már McLeodokról van szó....:(

Hát nagyjából ennyi, az én véleméynem légyszi írjatok mit gondoltok róla...
Sziasztok: Grace
puszedli84 2008 dec. 03. - 21:16:54
(933/1434)
Jah, amúgy nem tudom milyen sorozatokat néztek még, de ajánlom a Gilmore Girls-t!!! (Szívek Szállodája) Csak hogy legyen mivel vígasztalódni amíg nem csinálnak még egy ilyen remek sorozatot... :)
puszedli84 2008 dec. 03. - 21:13:36
(932/1434)
El sem akarom hinni, hogy vége. A legjobb sorozat, amit néztem eddig. Sajnálom, hogy nem lesznek újabb részek, bár ki tudja... Lehet hogy csinálnak majd egy olyat amiben a gyerekeik szerepelnek. Jó lenne. Az utolsó évad nekem sem igazán tetszett. Számomra megemészthetetlen volt a sok új szereplõ egyszerre. Alig maradt a végére régi arc, kissé lecserélõdött a brigád. A régi sokkal jobban tetszett: Alex, Nick, Stevie, Tess, Kate, Jodi, Meg, Dave. Azok voltak a legjobb részek. :(((
10/10
Gabi32 2008 dec. 03. - 20:59:28 10/10
(931/1434)
Hát vége. A kedvenc sorozatom volt, de az utolsó évad nagy csalódást okozott. Úgy rohantak az események, hogy ha egy részt kihagytam, már le is maradtam. Volt az a rész a vége felé, ahol énekeltek? Nem kötött le. Miért is énekeltek??? Tetszett az valakinek? Én nagyon szerettem Jodit is, remélem az õt alakitó szinésznõt még láthatjuk a képernyõn.
10/10
doszi82 2008 dec. 03. - 15:50:02 10/10
(930/1434)
Hát igen...tegnap ahogy vége lett (megszakítással) a résznek, nem bírtam ki úgy felpörögtem az események láttán :) pláne tudva azt, hogy ez az utolsó elõtti rész, hogy gyorsan megnéztem a folytatást youtube-on.
Meg is sirattam, most mit fogok nézni hétköznap esténként??? :-((((
Mondjuk minden sorozatnál ez van, ami a szívemhez nõtt, kis idõ elteltével túlteszem magam rajta, de tényleg nehéz elengedni ezeket a jóó sorozatokat!
10/10
stiviehall 2008 dec. 03. - 15:00:42 10/10
(929/1434)
Emberek, én azt hittem, hogy jövõ szerdán lesz az utolsó rész! Ma néztem meg a tegnapit és jöttem rá, hogy MA LESZ AZ UTOLSÓ RÉSZ! Remélem, az M1 sok évadot (remélhetõleg az összeset) lead. Még sokadszorra is imádom nézni. Ma este lesz sírás biztos - legalábbis nálam...
10/10
doszi82 2008 dec. 03. - 13:31:19 10/10
(928/1434)
Az m1 nézettségének McLeod tekintetében hol lehetne utánanéznni?
Próbáltam nézettségi táblák után kutatni a neten, de nem jártam sikerrel..
S nagyon érdekelne, milyen nézettséget produkál (hisz ez a késõbbiekben hatással lehet arra is, még hány évadot vásárolnak meg)
köszi!
10/10
stiviehall 2008 dec. 02. - 23:37:43 10/10
(927/1434)
Tényleg vége és hiányozni fog. NAGYON!!! Már kíváncsian várom Jodit és Maget. :) Ja, Phil és Moyra összejönnek az utolsó részben - azt hiszem. Szerintetek meddig húzhatták volna még a sorozatot? Én még elnézegetném. :(
10/10
doszi82 2008 dec. 02. - 21:10:44 10/10
(926/1434)
Nekem már most fáj a szívem, hogy holnap lezárul a sorozat!! :( A mai rész jó példa volt arra, hogy mennyi szálon futhatnak az események, és szinte mindenhol meg lehet bonyolítani a történetet. Ugyan hülyén veszi ki magát, hogy most az utolsó 2 részbe akarnak dolgokat besûríteni, gondolom hogy normális vége legyen az egésznek, de én még olyan sokáig elnézném õket! Az új szereplõk is már a szívemhez nõttek, elég hamar beilleszkedtek a történetbe (pl. Jas, Ben)...de nem is szaporítom itt tovább a szót, el kell fogadni, hogy VÉGE!! :(((((
5/10
rory0121 2008 dec. 02. - 11:41:56 5/10
(925/1434)
Köszi. akkor meg is próbálom.
10/10
doszi82 2008 dec. 02. - 11:27:03 10/10
(924/1434)
szia!

a free-re kell menni, mert az ingyenes, megvárni míg visszaszámol az óra, és aztán download :)
5/10
rory0121 2008 dec. 02. - 11:18:19 5/10
(923/1434)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amire remélem valaki tud válaszolni. (habár lehet tök hülyének fogtok nézni). Szóval a rapidshare letöltõs oldalnál melyik gombra kell kattintani ha már kiválaszottam azt amit szeretnék letölteni, a free vagy a prémium user-re, ugyanis itt nem tudom mit kell megnyomni (nemhiába nem tudok angolul, ilyenkor jól jönne). és amúgy innen a letöltés ingyenes?
na remélem valaki megszán és válaszol. köszike.
sziasztok
10/10
doszi82 2008 dec. 02. - 11:08:01 10/10 Előzmény doszi82
(922/1434)
Mondom, hogy minden párt szétválasztanak! :(
Most meg Moira meg Phil...
De legalább Stevie mellé találtak valakit, akik között ugyan nem sokminden lehet ebben az uccsó 2 részben. De ez van! Valahogy le kellett zárni az évadot, örüljünk annak, hogy legalább 8 évadig húzták.
10/10
annana 2008 dec. 02. - 07:12:24 10/10
(921/1434)
De az a lényeg,hogy legalább Jodi és MEg vissza jön!! Bár én jobban örültem Tessnek és Nicknek mert nekem õk a kedvenceim de ennek is örülni kell jobb mint a semmi!!!!!
10/10
stiviehall 2008 dec. 01. - 23:54:29 10/10
(920/1434)
A mai részben (8. évad) a színre lépett egy új állatorvos-pasi, aki Stevienek bejön. Valaki tudja, lesz e ebbõl valami? Vajon összejönnek egy kicsit? Azt tudom, hogy az utolsó részben Stevie, Grace és Regan egyedül vannak, de elõtte történik valami? Ja, én is reméltem, hogy Tessék visszajönnek. Ennyit igazán megtehettek volna a rajongókért...Meg Kate is 'beugorhatott' volna, hogy Jodiet üdvözölje. Hááááát, számomra ez már nem az igazi McLeod lányai! Még jó, hogy az M1 újra kezdte vetíteni. :)
10/10
doszi82 2008 dec. 01. - 21:05:38 10/10
(919/1434)
Na most felkeltettétek az érdeklõdésemet!! :)
Ingrid visszatér???????
Eerika 2008 dec. 01. - 18:33:46
(918/1434)
Ingridet nagyon nem szeretem. Nem tudom miért, de nem. Talán, mert Grace-t szántam Marcusnak, meg hogy mindig ömleng Marcus közelében. Észrevettétek, hogy ezt csak õ csinálja?
Nekem az elõzõ évad tetszett legjobban. Akkor is sírdogáltam, de a meghatottságtól. Most meg Alex halála miatt. Ez nem volt túl jó húzás, és valahogy most nem bánom, hogy szerdán vége a sorozatnak, mert már idõnként idegesít. Pedig nálam nagyobb rajongó nem nagyon volt, de ebben az évadban csalódtam.
bobo59 2008 dec. 01. - 17:11:28
(917/1434)
En is azt hiányoltam,hogy a búcsura ,legalább arra a pár percre mint Jodi-t, Tess-t is vissza kellett volna hozni,talán nem ért rá az öt alakitó szinésznõ,mégis õk voltak a valódi Mcleod-ok. Azért Ingrid Marcus párja lessz..
10/10
doszi82 2008 dec. 01. - 11:17:07 10/10
(916/1434)
Hát igen! Nekem mondjuk az az évad tetszett a legjobban, amikor Alex és Stevie összejött, valamint bent volt még Riley, s összejött Kate-tel, illetve amikor azt hittem, hogy Marcus és Grace között lesz valami. Alexnek a halálát meg végképp nem értem, ok, hogy már ki akart szállni a sorozatból, mert nem tetszett neki a történet alakulása, na de ezt a pár epizódot kibírhatta volna. :( Oké, hogy ez a sorozat dráma, na de miért kell, hogy egy pár se maradjon meg a végére? Mikor végre beletörõdtem, hogy Marcus mégiscsak Ingrid mellett kötött ki (a csajt egész jól megkedveltem), hát most meg Ingrid is kiszáll?? Õk sem maradtak együtt a végére??
Kivi leszek ebbe a maradék 3 részbe mit tudnak még besûríteni!!
Szívesen továbbnézném a sorozatot, de már sokminden nem történhetne benne szétszakadások terén, talán még Patrick-ék szétmehetnének aztán ennyi!
Nekem amúgy Marcus a kedvencem és Stevie! :)
Sajnálom, hogy ez az utolsó 22 rész ilyen hamar lement! :-(
10/10
Grace 2008 nov. 30. - 19:58:30 10/10
(915/1434)
Sziasztok, már régen írtam ide mer lefoglalt a McLeod lányai nézése...De nekem nem nagyon tetszik sõt egyenesen csalódtam a McLeod lányaiban...:(Ez olyan rossz, hogy az ALex és a Stevie kapcsolatának ilyen szomorú vége lett különben nem vagy egyedül annana mert én Alex halálán bõgtem végig:'( úgy sajnálom én nagyon nagyon szerettem Alexet...:(:(:(na és még hab a tortán, hogy Grace és Marcus nem jönnek össze, nem szeretem Ingridet...és a befejezés se lett valami csúcs, mert ha már búcsúzásról meg McLeodokról beszélünk, akkor Tessnek is ott lett volna a helye...:(!Nincs igazam? Nektek mi a véleményetek?