4/10
Vrahno 2011 aug. 27. - 19:26:34 4/10 Előzmény BigAL
(3/3)
Ne feledkezzünk meg arról a jelenetrõl sem, amiben a Spino egy 10 m-es Rugopsot kap fel a szájába! Hát ott mekkora? Körülbelül Godzilla méretû. Aztán meg zselét csinál egy csontpáncélos krokodilból egyetlen ütéssel...

Miután láttam az ismétléseket, szerintem mondjuk volt pár epizód, ami úgy-ahogy tûrhetõ volt, de azokban is túljátszották ezeket a vérengzõs, gumimódon hajlongó állatos animációkat, a röhejes és irdatlanul idegesítõ hangeffektusokat és a felhasznált tudomány is erõsen megkérdõjelezhetõ volt.

Az újabb õslényes dokufilmek közül már csak a Jurassic Fight Club (amit már nem is tudom, hogy hívtak itthon) meg a Dinoszauruszok csatája a rosszabb (bár ez utóbbit nehéz lenne alulmúlni).

Viszont érdekesség: a BBC csinál egy új sorozatot, amiben õk is lejátsszák a Carcharodontosaurus VS Spinosaurus csatát. Csak reménykedhetünk, hogy õk már érteni fogják a dolgukat...
1/10
BigAL 2011 aug. 15. - 21:47:12 1/10
(2/3)
A Jurassic Parkban azért a Spinosaurust választották szuperhipermegaragadozónak, és nem mondjuk a Giganotosaurust, mert máshogy néz ki mint a T.rex. De hogy emiatt már a dokumentumfilmekben is ez a fantáziadínó, a Gigantomegasuperultratyrannospinosaurus szerepeljen az lehangoló! Azon az animáción a Spino szájában elfért egy Carcharodontosaurus, azaz minimum 40 méretesként szerepelt!!!!! Az igazi Spinosaurus egy gyenge állkapcsú halevõ és dögevõ állat volt, a Carcharo ilyet reggelizett. Röviden: soha ilyen rossz dínós dokumentumfilmet (bár ez inkább fantasy) nem láttam. 10/-1000000, de sajnos csak 10/1-et adhatok
4/10
Vrahno 2010 dec. 05. - 12:16:51 4/10
(1/3)
Fõleg azt, amit a Spinosaurusról mondtak ebben a mûsorban. Hihetetlen, ehhez képest még a Jurassic park ábrázolása is szinte élethû.