Téma: Miami Vice

csaysee 2007 júl. 29. - 10:38:56
(66/126)
jobbra szamitottam de azert nem volt oan rossz a zenej tenyleg nem volt rossz
Zolkó 2007 jún. 18. - 16:11:11
(65/126)
Tudod a filmekben zene azért van, hogy pluszt adjon a hozzá:)
Tybycsoky 2007 jún. 18. - 15:59:14
(64/126)
Nekem tetszett a film, de szerintem a zene nélkül feleennyire se lehetne élvezni a filmet.

Nagyon jól összeválogtták a bizonyos jelenetekhez a zenéket és a znei átvezetések is nagyon profik (pl. amikor kubábal van a csajjal és tánc közben a latinosról átvált másmilyen témájú zenére).

A top 10-ben nem, de a top 20-ban biztos benne van nekem.
7/10
Peter005 2007 jún. 12. - 10:43:51 7/10
(63/126)
A következõ történt az esetembe: azért vártam epekedve a Miami Vice-ot, mert az elõzetes promóciók és interjúk azt sugalmazták, hogy a Miami Vice egy "töltényhimnusz", no-stop akció stb, stb... Gondolhattátok, hogy éreztem magam, nézve a filmet, várva az eksönt, ami csak nem akart jönni. Nagy GTA rajongó vagyok, és azokhoz képest ez nem tudott kielégíteni. Azóta rájöttem, hogy ez egy nagyon cool film, cool szereplõkkel és történettel, amit a promóció elrontott. A GTA adagomat pedig pár hónappal késõbb egy Crank címû fimtõl kaptam meg...
Zolkó 2007 márc. 13. - 18:37:00
(62/126)
Szerintem is jól sikerült. Én egy lövöldözõs akciódús filmet vártam, de kellemesen meglepõdtem. Nekem is az atmoszférája tetszett a legjobban.
Newcastle United 2007 márc. 13. - 13:03:55
(61/126)
Mi fogott meg a rendezésben?
Newcastle United 2007 márc. 13. - 12:49:30
(60/126)
Elég borzasztó volt, fõleg annak tudatában, hogy Michael Mann jegyzi a filmet, õ azért ennél sokkal többet tud. Volt benne egy erõltetett szerelmi szál, beépült zsaruk, némi megszokott akció, de a plusz és az igazán eredeti fordulatok nagyon hiányoztak belõle.
judybee 2007 febr. 28. - 11:20:30 Előzmény Skaff
(59/126)
Egyáltalán nem rossz film, csak kicsit sokat vágtak és a végén egy szerelmi történet kerekedett belõle. De azért van benne egy-két rossz arc és lövöldöznek is párszor.
Skaff 2007 febr. 07. - 22:37:46
(58/126)
Iste ez a film tipikus példa a nightlife-ra akik szerteik azoknak ezt a filmet nagyon ajánlom !!!
Tubbs 2007 febr. 06. - 10:53:59
(57/126)
ÜDV!

A napokban bonyolítottam le ezt a beszélgetést az Intercom egyik munkatársával:

[b]Tisztelt InterCom zRt.!

Szeretnék érdeklõdni hogy cégük tervezi-e a Miami Vice címû sorozat összes évadját felölelõ DVD szettjének a magyar piacra való behozatalát.
Esetleg tudnak-e ez irányú törkevésrõl cégeknél?

Mielõbbi válasz reményében,
Tisztelettel: Valkai Zoltán[/b]

[i]Kedves Zoltán,

Folynak a tárgyalások a sorozat hazai megjelentetésérõl. Reméljük, hogy sikerül kihozni idehaza is a szériát.
Konkrétumok sajnos még nincsenek a kiadás körül.

Üdvözlettel:
Langó Károly
InterCom[/i]

[b]Tisztelt Langó Károly Úr!

Szeretném megkérdezni kb. mikorra várható a megjelenése?
Tudom hogy években kell gondolkodni ilyen eseekben, de esetleg tudna valami hozzávetõleges idõpontot mondani?

Köszönöm!

Üdvölettel:
Valkai Zoltán[/b]

[i]Jó esetben idén nyáron vagy szeptemberben. Mi ezt tervezzük. Ezt szeretnénk.
Üdvözlettel.
Langó Károly
InterCom[/i]

:)))))))
Noncsa 2007 jan. 29. - 11:36:22
(56/126)
Oké h. jó akciófilm de én direkt azt vártam, hogy vmi köze lesz akkor az eredeti miami vice-hoz, hangulatában, a szereplõk dumáin, vagy vmi. Ettõl függetlenül tényleg jó film, de akkor adjanak neki más címet, szerintem...
criphop 2007 jan. 28. - 13:46:29
(55/126)
Üdv!
nem tudja vki az elõadó és a szám címét ahhoz a dalhoz,amikor Kubában a tánc után szeretkezik az ázsiai üzletasszonnyal? :)
...mivel a filmzene albumáról kimaradt!!! :'(
a többi szám sem rossz,de az az egy,sztem csúcs!
Válaszoljon légyszi' aki tudja!
Köszi!
L
songyi 2006 nov. 03. - 08:54:09
(54/126)
Avége nagyon jó!
temyke 2006 nov. 02. - 16:27:56 Előzmény andromedes
(53/126)
Hát nem tudom kinek mi a jó film? De szerintem nagyon ott volt a film! Az tény, hogy az eredetihez nem hasónlít. De ettõl függetlenül eltalálták a filmet. "eladható" lett!
andromedes 2006 szept. 19. - 21:48:01
(52/126)
Én is csatlakoznék az elõttem szólókhoz, mert meg sem akartam nézni ezt a filmet. Aztán megnéztem. Nem tévedtem, a Miami Vice-ra tényleg nem hasonlított. De ezen kívül kurva jó volt. Ez a bajuszka tényleg elég gáz :). Az utóbbi idõk egyik átlagból kiemelkedõ akció mozija. Le a kalappal.
kadasroni 2006 szept. 11. - 22:18:37
(51/126)
RZA mint zeneszerzõ, illetve mint filmzene??A Miami Vice-ban????na menj már!!
Én ilyenrõl nem tudok, utánajártam imdb-n is de ott nem írják.
kadasroni 2006 szept. 11. - 13:37:34
(50/126)
Hali!!
Én, mint Michael Mann rajongó, nagyon vártam már a filmet, és nekem nagyon tetszett.
Lassú, sötét, realisztikus film, és a végén a feliratoknál valami egész különös, olyan igazi Mann-os érzés fogott el:D
Eza afilm olyan amilyennek lennie kell, jó hogy ne csináltak belõle pörgõs akciómozit.
Mondhatnám, a tartalomhoz illik a külsõ!
kp78 2006 szept. 07. - 08:17:53
(49/126)
Kicsit én is úgy érzem, ahogy Te.
Én is az eredeti film ismertetõjegyeit kerestem, de ebben semmi sem emlékeztetett a Miami Vice-ra.
Ha a szereplõket nem hívták volna ugyanúgy, biztos nem jövök rá, hogy mi is akar lenni ez a film.
Az a bajusz meg Sonny Crockett-on??? Az nagyon mélypont volt. Nem éppen egy sármos külsõ szerintem:(
A fõcímzenéjét is meghagyhatták volna, mert az eredetié nagyon jó volt.
Persze ettõl még egyszer meg lehet nézni, de bizony nem egy nagy durranás a film.
marmyk 2006 szept. 04. - 15:47:29
(48/126)
Nem változott akkorát a világ? Ez azért erõs szerintem, csak nézd meg az akkori emberek öltözködését, zenei stílusát, az autót, amit használtak a viselkedést stb. stb. Más volt az akkor, 12 év. Sok idõ az. Egyébként érdemes elolvasnia a riportot, kapsz rá választ talán ott. Esetleg, ha nem felejtem el meg keresem hol olvastam.
Robertocska 2006 szept. 04. - 15:27:10 Előzmény Rony
(47/126)
Igaz hogy 1 sorozatban minden rész más, de a köpönyeg ugyanaz. És ezt a köpönyeget kellett volna átvinni ebbe a korba. Aki annak idején szerette azt a sorozatot az némileg azt várta hogy milyen lehet ma a Miami Vice, de ennek köze sincs hozzá. Én nem azt mondom hogy rossz film, csak azt hogy ez nem a Miami Vice. És csak annyi köze kell hogy legyen a 12 évvel ezelõtti sorozathoz, hogy ugyanazt a címet adta a filmnek, bár teljesen más lett, és ugyanazokat a figurákat alkalmazta, ami szintén teljesen más lett mint az eredeti, ezért ez a film nem a Miami Vice, hanem csak egy akciófilm a sok közül.