Newcastle United 2006 jún. 24. - 15:55:26
(10/50)
Úgy szeretem amikor 12-13 éves kislányok okítanak ki az ízlésem terén.:) Nem vagyok Madonna rajongó, nem is leszek, de azt nem árt ha tudod, hogy a filmekben nem Madonna "magabiztosságát" kell felfedezni, hanem a karakterét, amit alakítanai kéne. Attól hogy valaki sikeres zenész, nem biztos, hogy jó színész is lesz.
Csepi 2006 jún. 23. - 19:49:13 Előzmény Newcastle United
(9/50)
Madonna már nem lesz fiatalabb ez tény és való.ugye?
De amíg számaiban azt az élményt a filmjeiben azt a magabiztosságot.Azt amit minden Madonna rajongó felvedez és felfedezett azt Te Newcastle United soha az életben nem fogod érezni mert õ nem mindenkinek a kedvence ez is tény, de én ilyenkor mindig azt mondom
Ne ítélj meg amíg meg nem ismered!
Madonna és jól mondtad ahogy meg ismerte a világ(híresen,kedves,jó hanggal ennyi elég is: ) )
azt alakította a filmben is híres volt, kedves, és énekelt is jó hangja volt és Te ennél többet nem tudsz mondani.Nem tudsz olyat mondani, hogy pedig õ... .NEM! Nem a tiéd lesz az utólsó szó!!

Ui.:Ezt el is fogadom
Fõnix 2006 jún. 21. - 10:14:41
(8/50)
Heló!
Szereintem tökjó film. Nem azért mert Madonna játszik benne hanem azért mert jó szinészek szerepelnek benne.
Madonna , Tom Hanks , Geena Davis stb. nagyon jó sziészek.
Nagyon jól alakítottak és én fel is vettem videóra nem sikerült az egészet mert már nem volt elég az üres kazettán a hely . De a jó jelenetek megvannak .Nem sok maradt le.Sokszor visszanézem a jó jeleneteket.
szmerci 2006 jún. 20. - 18:54:59
(7/50)
Szia!!!
Végülis mind1!!!
Ízlések és pofonok!!!!!
Én szeretem Madonnát és a számait is!!!
De neked az a véleményed róla, amit akarsz!!!
Newcastle United 2006 jún. 19. - 12:24:41
(6/50)
Neked tetszett a film, nekem nem. Ezt el is fogadom. Madonnán viszont vitatkoznék, azt mutatta, ahogy ismerte a világ. Nem nevezném nagy alakításnak. Sõt!
szmerci 2006 jún. 19. - 11:41:45
(5/50)
Szerintem nincs igazad!!!
a FILM naon jó!!!!!
És õ is jó volt benne bárki bármit is mond!!
Akármilyen, a filmben tényelg vicces volt!!!!!!!!!!!!!
Newcastle United 2006 jún. 19. - 11:14:21
(4/50)
Madonna ugyanazt a karaktert alakította, ahogy a világ elõtt is megjelent: nagypofájú, szókimndó liba. Ettõl még nem lesz jó színésznõ, csak a film még jobban eladható a nevével.
szmerci 2006 jún. 19. - 10:38:03 Előzmény beetyke
(3/50)
Szerintem is jó film!!!
És nincs igaza annak aki azt mondja, hogy Madonna csak, azért szerepelt ebben a filmben, mert ismert énekesnõ!!!
Szerintem õ mindenben jó!!!!!
Merci
Aliara 2006 jún. 18. - 23:48:47
(2/50)
Lehet hogy Madonna egy csomo filmben szerepelt, de az még nem azt jelenti, hogy jo szinésznõ lenne. Csak azért szerepeltették, mert ismert énekesnõ, csalogatta a nézõket.
beetyke 2006 jún. 05. - 15:27:49
(1/50)
ez egy jó film!!
és bebizonyítja h Madonna nem csak énekelni tud...