Picipocak3 2013 aug. 02. - 16:40:10
(106/126)
Hát nem tudom,hogy TI min nõttetek fel,de ez valami nagyon pocsék "film". Ez se nem dráma se nem vígjáték. Egyszr sem hatódtam meg és nem voltak benne poénok. Unalmas és semmitmondó.
10/10
Tomi9046 2013 máj. 20. - 00:45:08 10/10
(105/126)
Ez egy nagyon jó kis film, érdemes megnézni! És közben rájöttem, hogy már ezt a filmet is láttam régebben. :D
offtopic
_goldie_ 2013 máj. 19. - 22:05:14
(104/126)
mindenképpen
és..talán
jó film lehet :)
9/10
tompika74 2013 máj. 19. - 20:04:23 9/10
(103/126)
Szerintem is unalmas és vontatott, de mégis tetszik. A film vége mindenért kárpótol :)

Nálam 9/10
offtopic
Hematit 2013 máj. 19. - 18:15:28 Előzmény dodo412
(102/126)
Kár,hogy nem mûködik a képfeltõltésnél az animáció!
offtopic
Hematit 2013 máj. 19. - 18:13:27 Előzmény dodo412
(101/126)
:)
dodo412 2013 márc. 09. - 09:08:40 Előzmény trudy
(100/126)
Ott van mellette a mûfaja, (nevezetesen, hogy romantikus vígjáték) az sokat tud segíteni. Ha valami komolyabbra vágysz, javaslom a dráma kategóriát, talán azzal több szerencséd lesz.
4/10
trudy 2013 jan. 22. - 14:44:49 4/10
(99/126)
Áááá... nagyon hosszú és nagyon unalmas! Kár volt végignézni. Aki az ismertetõ alapján esetleg azt hinné, hogy valami komolyabb mondanivalójú, klasszikus történetet kap, az csalódni fog! Ez is csak egy tucat, klisés romantikus film, ezt a mûfajt már a '90-es években kimerítették, igaz, a régi filmekben legalább több volt a kifinomultság és a karakteres alakítás. A színészek önmagukban szimpatikusak itt is, de nagyon jellegtelenek és ezen csak ront a tény, hogy semmi de semmi jellemvonást nem adtak nekik a rendezõk és a szerelmi szálak sincsenek kidolgozva, mindenki csak ugrál a másik nyakába és 10 mp után már csókjelenetek vannak. Ráadásul utólag belegondolva, a sztori majdnem ugyanaz, mint a Pop, csajok, stb. címû filmé, és szerintem az sem egy jól sikerült alkotás.
v.charlotte 2012 aug. 22. - 22:35:59 Előzmény sanderb
(98/126)
Nagyon jó film, igaz semmi mondanivalója nincs,de nem is mondanám rá azt hogy amerikai csöp-csöp!! Szerintem legalább egyszer mindenki nézze meg!:')
10/10
sanderb 2011 dec. 13. - 13:31:47 10/10
(97/126)
A kategória egyik kiemelkedõ gyöngyszeme. 10/10
sziszilasziszi 2011 aug. 30. - 19:27:29 Előzmény Atara
(96/126)
Kedves kétlábbal a földön álló 30-asok!
az undorító jelzõ azért nem megfelelõ, ezt rockdobosnak is küldeném.

"És ez a film ezt úgy mutatja be, hogy a szerelem egy tõlünk független intelligens lény, aki korlátlan úr felettünk, amit õ cselekedtet velünk, abban minden legalizálva van, hogy a romantikus érzéseink (amik persze szebbek az ábrándokban, mint a mellettünk kócosan felébredõ évtizedes nõvel kapcsolatban esetenként) értékesebbek a hûségnél.
Pedig pont fordítva."

Amit leírtál az valahogy mégis így van... Sajnálatos, hogy neked a melletted ébredõ kócos évtizedes jut eszedbe.:(
A hûség nagyon fontos, de ha õszintén visszakutatsz szépirodalmi olvasmányaidban, rájössz te magad is, hogy ennél azért bonyolultabb a dolog...
Lehet persze, hogy aki nem élt át még elsöprõ szerelmet, csak két lábbal áll a talajon, annak az ilyen témák hajmeresztõek! Bocs, nem akartam a lelkedbe taposni, de olyan meggyõzõdéssel jelentettél ki valamit, hogy az nekem (pl.) kissé elhamarkodottnak tûnik...
10/10
abradan 2011 aug. 08. - 17:28:15 10/10
(95/126)
Újszerû, nem túl fokozott habzású romantikus movie, remek színészi alakításokkal. Közönségfilm kategóriában abszolút nyerõ, és igenis fontos üzenete van a mai harminc után is még önmagát és a jövõjét keresõ korosztálynak. A Reynolds- Fisher páros jó páros, én még játszatnám õket más filmben is. Kategóriájában nálam 10/10.
mulao 2011 júl. 10. - 17:10:50
(94/126)
SPOILER is lesz benne!

Szerintem jó volt a film, mert végig izgalmas volt és nem sablonos (ebben a mûfajban nagy szó) és tûkön ültem, hogy ki a gyerek anyja. De a befejeezés egyeltalán nem tetszett. RR-ot bírom és jó színésznek tartom, bár bekell valljam szerintem nem itt volt a legjobb. A csajok közül szerintem mindenki jól játszott, Emily talán kevésbé szímpatikus (gondolom a figura miatt, nem a színésznõ játéka miatt), April- Isha aranyos és jól játszik, Summer-Rachel szép és szerintem talán a legjobban játszott és a legjobb karakter a csajok közül. Egyetértek, hogy kicsit túl hosszú, de örülök, hogy nem nyálas. Mint vígjáték kicist karcos, az elején volt szerintem pár poén, de utána már nem igazán a vicceskedés a cél. A gyerek reakciói tetszettek, szerintem élethû és AB egy tüneménye s kis tehetség. Talán ennyi.
10/10
M.Zs.F 2011 márc. 28. - 12:02:37 10/10
(93/126)
14 éves koromban váltak a szüleim, és onnantól mindig azért drukkoltam, hogy Anyu minél hamarabb találjon valakit, és legyen boldog, mert tudtam, hogy Apuval már sajnos nem lehetnek azok együtt. A gyerek az gyerek, és nem hülye. Ezzel csak azt akarom, hogy nekem teljesen érthetõ Maya hozzáállása! :)

A film az egyik kedvencem, imádom a szereplõket benne, igazi és szinkronhanggal is. Ryan Reynolds-ba mindig beleszerelmesedek akárhányszor megnézem, és mindig megszánom amikor leépülten kap 2 fülest a lépcsõn, és mindig bekönnyezek mikor odaadja végül a Jane Eyre-t. És Isla Fisher meg egy olyan tündér kis nõ, Rachel Weiszen pedig annyira látszik hogy kicsit magyar is. Vonzó egy nõ az biztos!

Nekem fantasztikus, és akárhányszor képes vagyok megnézni!

10/10
9/10
NADALFAN 2011 márc. 21. - 19:59:09 9/10 Előzmény Atara
(92/126)
mi az hogy nem jó az üzenete .igenis így kell a gyereknek hozzáállni apuci boldogságához. nem is tudjuk miért válnak el de nem is ez a lényeg. szuper jók a kisérõ zenék is abigailt meg imádom tündi bündi minden filmjében.
Atara 2011 febr. 14. - 21:23:39 Előzmény rockdobos
(91/126)
Szívembõl szóltál, rockdobos. Nekem is pontosan ezért nem tetszett a film. Mert az üzenete teljesen rossz.

SPOILER

És el akarják hitetni velem, hogy a 10 éves kislány ilyen könnyedén veszi ezt az egészet? Na ne röhögtessenek már. Peeersze, apuci legyen boldog, mi? Mert az õ "nagy" szerelme a legfontosabb. Mi van a feleséggel? Mi van a kislánnyal? Mi van az õ érzéseikkel?

Talán meg kellett volna kérdezni egy olyan gyerkõcöt, akinek elváltak a szülei. Belegondoltak a rendezõk abba, hogy egyáltalán mit érez ilyenkor egy gyerek?

Én is végig Aprilnek drukkoltam, és reméltem, hogy õ lesz az anyuka. Az apa pedig - felelevenítve a régi emlékeket - rájön, hogy ez a válás nem valami hûdejó ötlet, mert még mindig szeretik egymást anyucival, maradnak egy család és boldogan élnek, míg meg nem halnak.


SPOILER VÉGE

A film által közvetített értékrend undorító és borzalmas. Én senkivel sem nézetném meg, pont ezért.
Az egyetlen, ami tetszett benne, az a Jane Eyre-bõl vett idézet volt.
eda29 2011 febr. 14. - 14:52:00
(90/126)
Valahol ajánlották. Tényleg jó kis film, és tényleg olyan, mint az Így jártam anyátokkal, csak itt kiderül, hogy kirõl szól a történet (csalódás). Én is reméltem, h April lesz a befutó. Tetszett.
RomildaV 2011 febr. 03. - 19:09:23 Előzmény indienemesh
(89/126)
Nekem is ez jutott eszembe xD Nagy kár, hogy nem kreáltak hozzá egy Barney-t...
Jó kis film, nagyon tetszett! April volt a kedvencem, végig neki drukkoltam. Ebben valószínûleg közrejátszott a Nirvana iránti szeretete, de mindegy... : P
10/10
FAtilla 2011 jan. 23. - 18:36:18 10/10
(88/126)
Nekem is tetszett, jó kis film!
7/10
mukiwa 2011 jan. 23. - 12:19:15 7/10
(87/126)
Nekem tetszett.Csak azt nem ertem

***SPOILER***
miert volt akkora baj,hogy akkor adta oda a konyvet amikor odaadta?Ha nem veszi meg akkor lehet valaki as veszi meg es akkor soha meg se lett volna...Szerintem ***SPOILER VEGE***