Monic 2007 febr. 01. - 12:48:51
(42/42)
Sikerült!!
Monic 2007 febr. 01. - 12:37:12
(41/42)
Még mindig nem kaptam meg azt az e-mailt, amivel lehetne érvényesíteni a regisztrációt az rtl fórumán, én ezt nem értem...Pedig már kétszer is próbálkoztam....
Monic 2007 febr. 01. - 12:35:48
(40/42)
Hát szerncsére úgy este 9 körül bejött, nem tudom mi lehett, vmi gond volt a kábeltv-vel.Remélem ma már nem lesz ilyen gond...Te is nézted?Láttad a nagy találkozásukat?nagyon jó volt nem?ma is kiváncsi leszek, h magyarázza ki Alfredo, h miért hívta fel a másik labort....de gondolom vmi jó magyarázatot találnak ki megnt, mindig ezt szokták...
Ametist 2007 jan. 31. - 20:16:47
(39/42)
Szia remélem bejön a hálozat én is teljesen kiakadnék ha nem jönne be ugy hogy teljesen együtt érzek veled a regisztrációról ha mindent kitöltöttél és elküldted akkor az e-mail cimedre kapsz egy kódot arran kattincs rá és akkor mûködnie kell próbáld ki sok sikert
Monic 2007 jan. 31. - 16:37:01
(38/42)
Jaj, nem jön be hálózat tv............huuuuuuuu most nagyon szomorú vagyok, lehet ma nem tudom nézni resit, pont mikor nagyon jó rész lesz.Ha estleg tényleg nem javulna meg, akkor valemylikõtök leírná, h mi is volt benne...Elõre is köszönöm!jah, és még mindig nem sikerült az rtl-re rehigsztrálnom, már megpróbáltam mindent, vhogy nem jön össze ma semmi úgy látom:(
Monic 2007 jan. 31. - 11:40:10
(37/42)
Igen, a végén volt a nagy találkozás, éredemes megnézni, nagyon jó volt, de tényleg, szuperul eljátszották, amikor Diego köszön neki....
Képzeld, nem sikerül sehogy sem bejelentkeznem az rtl-en.Regiszráltam meg minden, de nem kapom meg azt az e-mailt amivel érvényesíteni lehet.Azt hittem azt egybõl megkapom, de ezek szerint nem.Neked is sokat keleltt rá várnod?vagy elszúrtam vmit?
Monic 2007 jan. 31. - 08:25:28
(36/42)
Köszi, h szóltataok!Megpróbáok, odai is regisztrálni, vagyis most próbáltam csak vmiért nem enged tovább...de majd csak sikreül:)Amugy, nagyon jó volt a tegnapi rész!Láttátok?A vége nagyon tetszett, amikor újra találkoztak,annyira összeillenek, kár h az életben nem alkotnak egy pár.Megnéztem tegnap a képeket, amiket mondtál Tamira, hát Celest férje szreintem nagyon csúnya, én nem is értem h hogy tudodtt hozzámenni...
Ametist 2007 jan. 30. - 20:22:42
(35/42)
Szia én is pont hívni akartalek az RTL-es fórumra gyere oda megéri
Monic 2007 jan. 29. - 16:52:44
(34/42)
Amugy jól tetted h betelefonáltál. Én is gondolkoztam sõt ott lakom a háozat tv székházától nem messze, szóval nagyon gondolkodtam h bemegyek...Mert én meg azt hittem, h befejezték a vetítését, mivel egyik este nem kezdõdött 11-kor.Na akkor kicsit kiakadtam, mire aztán teljesen véltelenül találtam meg, h 1-tõl adják, szóval nagyon gondolkoztam h bemegyek, aztán megkérdzem...:)
Monic 2007 jan. 29. - 16:48:37
(33/42)
Na neeee, ez komoly?!Cestnek van egy kisfia?Hát ezt egyáltalán nem tudtam, de nem fiatal még?és ki az õ férje?Ez nekem olyan furi, vhogy nem néztem volna ki belõle....és Pablonak az a bnõje, akivel a képek között megtaláltam?vagyis vhol láttam pár képet egy nõvel, és abból gondolom h õ lehet a bnõje, de nem tudom igazán...Celsetnek nem találtam olyat, min egy férfival lenne...
Ametist 2007 jan. 29. - 13:27:35 Előzmény Monic
(32/42)
Igen ébresztõre kelek de az is 12:45-kor kezd el csörögni és a 2.-ik csörgésre tápászkodok fel hogy megnézzem és felvegyem vidire de azért 1-szer 2-szer sikerült elaludnom. Amúgy amikor 1-re rakták a sorozatot akkor mérgembe betelefonáltam és megkérdeztem hogy miért de csak azt mondták hogy a két film miatt és azt is megkérdeztem hogy nem-e kezdik-e el elõrõl és azt mondta a csaj a hálozatnál hogy ha vége lesz akkor lehet újra kezdik az egész sorozatot küldök neked 1 képet Celérõl és a kisfiárol
Monic 2007 jan. 28. - 13:58:20
(31/42)
Szia!Hát én sajana nem az elejétõl nézem,egyik este csak úgy kapcsolgatama tv-t és akkor láttam meg ezt a sorozatot, amiben a a Celeste Cid játszik.Õ már régebben játszott egy filmben, a Szeretni beindulásig címû sorozatban, ami nagyon tetszett, hát így kezdtem el nézni ezt is.Hát én még fõiskolára járok, szóval eleinte is kicsit késõ volt ez a 11 óra, de most h 1-re rakták, még rosszabb, elég nehéz így 8-ra beérnem a suliba, de általában fenn vagyok addig és utána alszok csak. Már egészen hozzászoktam sajnos h eddig fenn vagyok, de úgy is lassan vége lesz, amit azért sajnálok, mert egy jó kis sorozat ez:)
Miért te ébresztõre kelsz?Már én is próbálgatam párszor, de nem igazán vált be nálam...
Monic 2007 jan. 28. - 13:52:08
(30/42)
Azért Leo tehet róla h lebuktak, mert õ mondta Mau., h menjen Júlia után, mert õ is nem is akart, de Leonarda erõsködött, szal így buktak le.Persze, nézem mindenképp, vagyis remélem, én is úgy látom h nem lesz semi a hétfõi rész:)
Ametist 2007 jan. 27. - 21:17:36
(29/42)
Szia én eleinte a Csacska angyalt néztem a hálozaton szerencsére és utánna betették helyette a Mindörökkét és mivel én szeretem a sorozatokat így hûségesen el kezdtem nézni meg itthon vagyok a kislányommal és van rá idõm szerencsére mert ha dolgoznék akkor szerintem nem is tudnám hogy van.Te mióta nézed?Ébresztõre kelsz vagy mindig fent maradsz?
Monic 2007 jan. 27. - 14:30:19
(28/42)
Hu, hát igen a tegnapi rész nagyon durva volt, és a vége.........Hát most már nagyon izgi tényleg, lassan minden kiderül, de h ott csak állt Maurició és nem tudott egy szót sem szólni, meg észre se vették h bement, elég durva volt.De hát ugye Leonárda miatt van minden, h most lebuktak...
Remélem jövõ héten sikerül majd megnéznem, most már nem lenne jó lemaradni róla:)és te Ametist hogyan kezdted el nézni ezt a sorozatot?
Ametist 2007 jan. 27. - 13:23:22
(27/42)
Szia a tegnapiba Mau elvitte Juliát a másik épületbe és azt hazudta neki hogy a maffia kényszeríti a vérkereskedelemre és ezek után még a betegségérõl is elmondott mindent és elmondta Juliának hogy azért kell gyereket szülnie mert annak a vérébõl Alfrédó elõ tudja állítani a gyógyszert hogy õ életbe maradhasson ezek után Mau szexelni akart Juliával de õ visszautasította amire Mau nagyon mérges lett DE Juliát ez nem érdekelte és elment a lakására azzal az ürüggyel hogy ez neki túl sok és át kell gondolnia mindent.Ott meg már várta Diégo és elmondott neki mindent utánna meg szexeltek közbe meg Leonarda elküldte oda Maut hogy igenis béküljön ki vele mert nincs idõ arra hogy Julia most sértõdjön megúgy hogy utánna is ment egy nagy csokor virággal és amikor benyitott Julia szobájába ott látta õket szeretkezés közben mert õk észre sem vették hogy Mau bement a lakába és benyitott a háloszobába és most ezzel lett vége és itt fogják hétfõn folytatni ÉS HA BIROD AKKOR NÉZD MEG KÉRLEK MERT EZT LÁTNOD KELL ANNYIRA IZGI.Ha még kell valami akkor szivesen írok
Monic 2007 jan. 26. - 16:44:45
(26/42)
Sziasztok!nem tudna vki segíteni nekem?Sajna nem láttam a tegnapi részt, és nagyon kiváncsi lennék, h mi is történt?Elmesélné vki röviden?Tényleg ma lesz az rész, h Diegot meg Júliát rajtakapja Mauricio?ez elég durva lesz....
Ametist 2007 jan. 25. - 20:43:14
(25/42)
Mendes az már régóta ott dolgozik emlékszel mikor Juliát bevitte Diégo a szomszédos házba és Mendest elküldte a felesége mellé mert az akkor szült és Juliát Mendesnek öltöztették na õ az a pasi.Leonarda vágta le amúgy a fejét és elküldték Fonszét hogy ölje meg a feleségét és a 2 hónapos kisbabát meg vigyék el a zárdába.Amúgy kitették a 18 éven felülieknek a jelzést
Ametist 2007 jan. 25. - 15:20:57
(24/42)
Mau úgy szexelt hogy Julia hivatta oda a csajt és Julia ott ült a fotelba és nézte ahogy szexelnek nem akart lefeküdni Mauval és azért találta ki ezt a megoldást majd még írok csak Lilikém felébredt
Ametist 2007 jan. 24. - 20:42:17
(23/42)
Diégo nem tud róla csak míg Mau szexelt addig Jula kiment a mosdóba hogy telefonáljon D-nek de nem mondott neki semmit csak a szerelmérõl biztosította és ezzel vége is lett