Téma: Mintaapák

guess.who 2020 okt. 24. - 17:03:54
(1382/4882)
Ő be akarta volna teljesíteni, meg az anyuka is, csak aztán jött az Emmázós flash, vágod? ( :) )
ÜgyfélEditnél meg... Szerintem ez egy bosszú volt: a nőnek eszébe jutott, hogy Szabi akkor régen is bunkó módon lerázta, erre most a nő elvette, ami jár, majd UTÁNA rúgott egy jó nagyon virtuálisan Szabolcsmacsó lába közé. :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 17:00:31
(1381/4882)
Nem feltétlenül a "dicsekvés" szót használnám, legfeljebb a büszkeséget... Arra gondoltam, hogy van a két Szalainak egy-egy kifejezetten jó nője, és nem érezni, hogy ezért hálásak lennének, örülnének neki - esetleg átéreznék a szerencséjüket (a nők tenyerükön hordozásáról nem is szólva). Mondjuk Géza -Zsuzsi után- ugyanígy van Klárával (bár tudom, hogy sokan nem szeretik itt Polyák Lillát :) ): remek nő, szereti a gyerekeit, jól tud főzni, vannak (lehetnének) közös témáik, elvileg passzol Gézához az ágyban is stb. - és mégis úgy tűnik, hogy a nagy visszaszerzés után csak úgy elvannak egymás mellett, minimum másfél méteres távolságban, soha semmi összebújás, gyengédség, ilyesmi. Oké, volt a múltkor a pocaknak gügyögés, de az inkább volt szánalmas erőlködés, mint bármiféle pozitív érzelem Klára iránt.
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 16:54:00
(1380/4882)
II. évad, 32. rész, 15. perc környéke. :)
guess.who 2020 okt. 24. - 16:47:58
(1379/4882)
Tudjuk: a játszótéri anyuka és a válófélben lévő (nem annyira) MILF mintája alapján 100%-os hatásfokkal dolgozik. :)
guess.who 2020 okt. 24. - 16:46:58
(1378/4882)
Dorka netfüggését az előző részben (amikor osztálytársakkal lógtak és hisztizett) úgy igyekeztek bemutatni, mint valami szörnyű és gusztustalan kórt, ami az agyát támadja.
Aztán most meg kiderül, hogy csak egy ártatlan farmos játékkal játszik, és ebbe aztán még a felnőtt és higgadt Klárát is belerántja... :D (Mondjuk nekem ez az erőltetett videofeltöltős-balhézós vonal nagyon nem volt szimpatikus, ENNYIRE azért nem lehet hülye, hogy majdnem kirúgatja magát egy video miatt, aztán első dolga MEGINT feltölteni máshová.)
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 16:36:52 4/10
(1377/4882)
Nem tudok róla, szerintem tud ő csajozni társkereső oldal nélkül is.
Az ovinak van valami oldala, amit a szülők látogatnak, az a nőcske ott mártotta be Szabit, mire a szülők kerülni kezdték, mint a leprást.
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 16:06:05 4/10 Előzmény guess.who
(1376/4882)
Ez már a DÖ-ben megszokott "hozzáértés". Valaki viccesnek találta ezt az áramütést, hát beleirták.
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 16:01:10 Előzmény napraforgó
(1375/4882)
Eeeegen. Ez a baj az ilyen kitalált univerzumokkal, hogy a minimálisra szorított szereplők miatt "teljesen véletlenül" mindig ismerős jön szembe az utcán. És a rendelőintézetekben is. :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:57:10
(1374/4882)
Nem-nem, az most volt a második évadban, amikor a luxi étterembe beállított Szabihoz, és elég otromba módon viselkedett. Viszont irtó dögös volt, majdnem elérte Zsuzsi szintjét. :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:55:52
(1373/4882)
Különben Géza áramütéses balesete óriási balfogás: a villanyóraszekrényben NEM lehet vezeték így szabadon, ezeket az újfajta műanyag szekrényeket eleve úgy csinálják meg, hogy már nem lehet bele sem nyúlni (az áramszolgáltató a szerelés után leplombázza), kizárólag a kismegszakítókat tudja kapcsolgatni a felhasználó. Másrészt a szigetelt fogóval ha elvágja, az nem tudja megrázni. A másik kezével a vágás helyétől jó tíz centire fogja a vezetéket, tehát azt a kezét sem tudja megrázni (de ha meg is rázta, annak akkor sincs ilyen látványos szikrahatása). És ha jól rémlik, már évek óta kötelező az ilyen új építésű dobozoknál a fi-relé (vagy beszédesebb névvel: életvédelmi relé) beépítése, aminek éppen az a lényege, hogy bármilyen zárlat esetén milliszekundumok alatt levágja a fenébe az áramkört - azaz mielőtt veszélyessé válhatna az áramütés, már nincs is áram a vezetékben.

És hát eleve érthetetlen, hogy miért akarta elvágni a vezetéket, mikor elég lett volna lekapcsolnia a kismegszakítót. Kétlem, hogy a hozzáértő gyerekek tudták volna, hogy miért nincs áram. :) Talán csak Levi, bár nem tudom, hogy technikai dolgokban is zseni-e.
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 15:52:00 4/10 Előzmény guess.who
(1372/4882)
Szabolcson az egyik kidobott nője úgy ált bosszút, hogy feltette a netre az óvodás csoportja szüleinek, hogy Szabi nemibeteg. Szabi meg igazi hipochonderként rögtön elrohant a nemibeteg gondozóba. Pechjére ott is az egyik volt nője volt az orvos.
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:44:24
(1371/4882)
Ja, és még annyit: nekem nagyon fura, hogy sem Dorkánál Máté, sem Zsuzsinál Géza nem különösebben viselkedik úgy, mintha büszke lenne arra, hogy milyen szuper csajuk van (Gézánál: volt). Máténál lentebb írtam már, hogy csak ülnek mindig fél méterre egymástól, de hozzá nem ér Dorkához, csak az unott-flegma hanghordozásával mond neki valamit néha. Nyilván nem azt várom, hogy levetkőztesse (de :) ) vagy hogy hosszú percekig közelről mutassák, hogy nyalják-falják egymást - de sem a kezét nem fogja meg, sem soha meg nem simogatja az arcát, mintha valami vadidegen lenne. Pedig elvileg együtt járnak.
Géza dettó: a közös jeleneteik leginkább arról szóltak, hogy Zsuzsi csábítgatta Gézát az emeletre, meg "küldte a jeleket", Géza meg el volt telve magával és bambán bámult ki a fejéből...
Pedig a Kis herceg óta tudjuk, hogy felelősek vagyunk azért, amit megszelidítettünk. :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:37:15 Előzmény janderka
(1370/4882)
Tényleg nem tudtam (mivel nem láttam az első évadot, mint lentebb említettem párszor :) ), csak az előzetesből tippeltem. :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:35:17
(1369/4882)
Nem tudom, nekem Emma akkor is sokkal szerethetőbbnek tűnt a vadóc csaj szerepében, mint kosztümös-jólfésült-kimért-karótnyelt ügyvédként. Pedig szép nő ő is, a pöszesége meg külön szexi, kár, hogy ilyen szerepbe kényszerítik.
3/10
janderka 2020 okt. 24. - 15:33:21 3/10 Előzmény guess.who
(1368/4882)
Végre valami frappánsan újszerű, igaz? Hisz ilyen se volt még (vagy hát de).
Eljött hát az idő, hogy ezt a szart is csak kommenteken keresztül kövessem.
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:33:06 Előzmény napraforgó
(1367/4882)
No, jól összefoglaltad, nem tudok hozzátenni semmit, legfeljebb annyit: az általad leírt Zsuzsit én is fenntartás nélkül elfogadnám. ;)
(Mit fogok ezért kapni Ordító egéréktől... :) )
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 15:30:42 Előzmény napraforgó
(1366/4882)
Ja, volt már ilyesmi? Oké, nem tudtam, csak nekem az jutott elsőre eszembe, hogy a nagyon sznob X-né, aki állítása szerint sosem csalta meg a férjét, mégis megfertőzné valamivel Szabikát. Akkor lehetne hónapokig kúrálni, és megint lenne kifogás, hogy miért nem megy vissza hozzá Emma. :)
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 12:54:28 4/10 Előzmény guess.who
(1365/4882)
Zsuzsi csinos volt, szexi volt, nőies volt, sőt esze is volt. Én sokszor azt gondoltam, hogy jobban passzol Gézához (mind Fenyőhöz, mind Kamaráshoz), mint Klára. Klárával Géza örökké vitatkozik, Zsuzsi meg úgy tudta irányitani, hogy Géza szinte észre sem vette. És milyen csinos volt a nővérke kosztümben! Csak túl hamar hazajöttek a gyerekek...

Zsuzsit kár lenne Andrásra pazarolni, András olyan karótnyelt figura, még nem láttam mosolyogni, hozzá valami lazább pasi illene.
Még Tamás partnereként is jobban el tudnám képzelni, ő nem olyan nyomulós, de kedves, megértené magát a gyerekkel is, Tamás merevségén meg lazitana a kedves, nőies viselkedésével.
Mártát meg lőjük ki az űrbe.
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 12:40:09 4/10
(1364/4882)
Most-----kimaradt az s
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 12:38:06 4/10 Előzmény guess.who
(1363/4882)
Nem a régi nőhöz ment vissza a bőr - és nemibeteg gondozóba, nekem úgy tűnt, hogy az a szemüveges banya valami dilidoki. Alighanem megártott neki Edit kritikája, és mot megy az egóját kúráltatni.