Téma: Mintaapák

4/10
offtopic
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:52:56 4/10 Előzmény guess.who
(3442/4882)
Nem, épp ellenkezőleg. Arról volt szó, hogy a távozó Kovács Patricia helyett egy fiatal, kezdő szinésznőt kellett volna találni.
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 19:43:55 Előzmény napraforgó
(3441/4882)
Sebaj, majd beülnek Íti gyerekei, Levi iskolai exbarátnője, esetleg összehoznak majd a mintaapák egy karaoke-estet, olyan úgysem volt még.

Különben valahol fura, hogy Geyza mióta elment a világ végére, egyszer nem hívta fel Ádámot (vagy bárkit a haverok közül), hogy mégis mi van a pizzériájával? Sőt: mostanában már nem is edzősködik.
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 19:42:05 Előzmény napraforgó
(3440/4882)
Szávai Vikit kezdő és ismeretlen színésznőnek minősíted? :)
4/10
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:23:30 4/10
(3439/4882)
Az a baj, hogy minden karakter csak negativ irányba fejlődik. Még a gyerekek is.
4/10
offtopic
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:20:33 4/10 Előzmény guess.who
(3438/4882)
Fiatal, kezdő és jórészt ismeretlen szinésznők nem szoktak visszautasitani szerepet....
4/10
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:18:17 4/10
(3437/4882)
Olvasom az előzeteseket és

Hamarosan jön egy új nőci a pizzériába. Hamarosan több lesz a dolgozó az étteremben, mint a vendég.


offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 19:17:14 Előzmény napraforgó
(3436/4882)
Meglehet, hogy csak ő vállalta, amikor hirtelen kellett a tévékettőnek felhajtani valakit Kovács Patti helyett...
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 19:13:50 Előzmény janderka
(3435/4882)
Nekem az is érthetetlen, hogy ha csak nagyon rövid időtartamokra (mondjuk éjjel a hálószobában) tudnak megegyezni Tamással, mert egyébként folyamatosan mindenből konfliktusuk van (most éppen Lindus féltékenykedéséből - és ezt Tamás annyira nem képes megértéssel kezelni, hogy dafke elmegy jógázni újra), akkor mégis mi a fenére akar(nak) ennyire közös gyereket?
4/10
offtopic
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:12:54 4/10
(3434/4882)
Szávai Vikivel nincs semmi bajom, jó szinésznő is, csinos is, ha nem ilyen randa frizurát csinálnak neki, csak erősen túlkoros erre a szerepre. Itt van ez a csinos Bánovics Vivien (Aliz), sokkal jobb lett volna a szerepre. Vagy Pajkaszegről a Viki (Töröcsik Franciska). Szávai játszhatna egy tanárnőt, aki már 20 éve van a pályán és mindent jobban tud, mint a kezdő kolléganője.
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 19:11:53 Előzmény napraforgó
(3433/4882)
Hajlamos vagyok ezeket az egyre irreálisabbá váló baromságokat elintézni annyival, hogy kénytelenek a kevés szereplő miatt ennyire belterjessé tenni mindent: a kapcsolatokat, a lelki szemetesládákat, az ármánykodókat, mindent csakis ugyanazok a figurák játszhatják el. Hiszen a négy (öt) mintaapa bármelyike a többitől kér mindig tanácsot, a bajkeverő anyósok és exek mindig felbukkannak menetrendszerűen, a hazugok mindig hazudnak ésatöbbi.

És éppen ezért sajnos az is gyanús, hogy Lufilibát hosszabb távra szerződtették, és legalább az évad végéig gyűrik majd egymást Szabival.
4/10
napraforgó 2021 szept. 30. - 19:02:55 4/10 Előzmény guess.who
(3432/4882)
+ Linda is pont annak a Janónak a vállán sirja ki magát Linda, akit a hazugságai miatt csúful otthagyott no nem az oltár előtt, csak a házasságkötő teremben. s ez a Janau adja aztán a tanácsot az utódjának, félre nem érthető mozdulatokkal, hogy mit kell tennie hogy összejöjjön a gyerek.
3/10
janderka 2021 szept. 30. - 18:57:35 3/10 Előzmény guess.who
(3431/4882)
Lufibabával nem lenne baj, ha nem lenne vele baj :))) Elvirágzott már szegény. Tóth Andi ma már az új Kiss Ramóna. Ennyi.
3/10
janderka 2021 szept. 30. - 18:55:05 3/10 Előzmény napraforgó
(3430/4882)
Én azt nem végom, hogy Linduska a 45-ös vénlány mit képzel az életről gyerekügyileg? Ez a hajó neki már elment. Pláne nem értem, mit kötözködik - a szintén bő 40-es - Tamással, amiért annak netán nem kell egy (újabb) gyerek a már meglévő 8 évese mellé.
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 18:41:57
(3429/4882)
Hát, újra bocsánat, de én már rendkívül unom Lufiliba kalandjait, igazán időszerű lenne már végre, hogy az újabban erkölcsi magaslatokban hőzöngő Szabi lebukjon és így, egy jókora veszekedést követően végleg eltűnjön a liba a balfenéken. Oké, majd az évad végén egy rövidke jelenetben beköszönhet a lányáért az iskolába, de igazán megkímélhetnének a készítők minden egyébtől.
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 18:39:23 Előzmény napraforgó
(3428/4882)
"ők ketten nagyon rendben voltak eddig"
Azért ennyire talán mégsem kellene túlozni. A közös jeleneteik arról szóltak, hogy az asszony lehurrogta a férjét, aki nyilvánvalóan csak okvetetlenkedik mindig és nem is ért semmihez, mert anyu jobban tudja azt IS. Egyszóval sosem látszott az, hogy ez a házasság két egyenrangú fél kapcsolata lenne. Persze ha a férjnek ez így megfelel, akkor nincs gond. :)
Mondjuk az igaz, hogy veszekedni nem láttuk őket, és nem is túl logikus az egész, de elképzelhetőnek tartok egy olyan verziót, hogy Lindus és Tamás majd megint összevész a babaprojekt (hű, de utálom ezt a kifejezést!) miatt, és Lindus sírva költözik vissza a régi lakásába, ahol repesve várja anyuci, mert így aztán a nap 24 órájában kábíthatja a hülyeségeivel...
offtopic
guess.who 2021 szept. 30. - 18:35:34 Előzmény napraforgó
(3427/4882)
Én több dolgot sem értek:

Mátéka balhézik a titkárnővel, hogy "napok óta nem válaszolsz egyik üzenetemre sem". Ehhez képest pont két jelenettel előtte vágták be, ahogy a kocsija betolásáról csevegnek...
Aztán meghívja magukhoz Dorkát, de nem tud kezdeni semmit vele, otthagyja egész napra, mert ő suliba megy. Sőt: a rövidke délutánból KÉT teljes nap lesz, Dorcinak láthatóan inkább van kedve gyomokat húzkodni a kiskertben, mint iskolában lenni. Ráadásul valószínűleg fényevő lehet, mert a reggelizős jelenetben nincs sehol - pedig a nagyon szögletesen viselkedő nagyi teljesen biztosan megvárta volna az evéssel.

Maki Albertnek: "Vera is mindig mesélte, hogy milyen jófej tanár voltál" - igaz, hogy két nappal korábban még azt sem tudta egyikük sem, hogy létezik Albert, teljesen véletlenül találkoztak a Petrás jelenetnél Albert lakásán...
Aztán Albert betakargatva(!), ruhában(!) fekszik a kórteremben, játssza a kómást, pedig saját állítása szerint csak a taxira vár.
Más kérdés, hogy nekem az is eléggé fura, hogy Albert játssza a fennkölt és művelt, udvarias úriembert, aki -saját állítása szerint- soha nem rontaná meg a tanítványát, mert pfujj! Ehhez képest semmi gondot nem okoz neki, hogy egy -az ominózus tanítványánál is 10-20 évvel fiatalabb!- nőt kitartson, sőt: a mástól levő gyerekének nevelését is pénzelje hosszú ideje.

Ha Veruska annyira tisztában van vele, hogy nem bírja az alkoholt, akkor miért érzi felmentésnek azt, hogy lerészegedett és nem emlékszik semmire? Ennyire nincs tartása, önkontrollja - és így akar példát mutatni a tanítványainak pedagógusként vagy a gyerekeinek anyaként?
Aztán Vera közli Lufilibával, hogy a rendkívüli szülőin A SZÜLŐKKEL átbeszélik, hogy mit is jelent az elfogadás - és hogy ettől a GYEREKEK majd elfogadják Lufiliba lányát. Aha, értem.
Ahol mindennek a tetejeként zseniális húzással Maki elindítja a liba videoját. Gondolom, sem a video előnézeti képén nem látta, hogy nem az önünneplő baromság az, sem a nevéből nem jöhetett rá, mielőtt rákattintott, hiszen mindkettő az "izgalmas video 2021.avi" néven volt elmentve ugyanoda. (Megjegyzem: az egész magyarázat megint irtóra sántított, hiszen Vera előtte azt kamuzta, hogy éppen a liba videojával kapcsolatban rendeli be a szülőket, szó sem volt a "jajjdesikeresaziskolánk" marhaságról. De hát sebaj, Levike is pont ilyen célzottan beszélget Dorkával, hogy legkésőbb három mondat után elkottyanthasson mindent Mátéval kapcsolatban. És ahogy Tamás is pont ugyanezt a metódust követi, mikor elpofázza a titkot, hogy Linda anyjáék elválnak.)

Janaú annyi disznóság után mi a frászt keres még az iskolai szállításoknál (vagy éppen a kondigépeknél, meg a piccasütő cseréjénél)?
4/10
napraforgó 2021 szept. 30. - 17:05:47 4/10 Előzmény luci87
(3426/4882)
Éva és Laci szakitása azért meglepő, mert ők ketten nagyon rendben voltak eddig. Néha ugyan Laci megpróbálta visszafogni Évát, aki túlságosan vehemensen sürgette az unokát, de amúgy nem látszott, hogy feszültség lenne köztük.

Linda hisztijeit én is unom már, különösen azokat, amikor Alizzal ugrik össze. Tudom, Alizt sem kell félteni, elég alattomos kis bestia, de Linda túl agresszivan reagál minden megmozdulására. Csoda, hogy Tamás még birja idegekkel.
7/10
luci87 2021 szept. 30. - 16:42:23 7/10
(3425/4882)
Na,megneztem a tegnapi reszt!Linda mar kezd sok lenni!Bevallom,azt hittem az elozo reszben o koltozott vissza a lakasaba!Az anyja ezek szerint megse kamuzott,es tenyleg o hagyta ott a ferjet..!Pedig nekem ugy tunt,csak azert mondja,hogy a lanyanak falazzon!
3/10
janderka 2021 szept. 30. - 11:20:30 3/10 Előzmény napraforgó
(3424/4882)
Biztosan szénszünet volt Dorkáéknál :)))
4/10
napraforgó 2021 szept. 30. - 11:07:59 4/10
(3423/4882)
Sehogy nemértem, hogy egy szülő hogy egyezhet bele abba, hogy a gyereke - fia, lánya - hétköznap, iskolaidőben leutazgasson a barátjához, avagy fel a barátnőjéhez. Azt megérteném, ha hétvégére elengedné a csaknem felnőtt gyerekét, mondjuk péntek délutántól vasárnap estig. Na de hétköznap??? Semmiképp. Ha az a gyerek mégoly jó tanuló is, biztos kibirja péntek délutánig.