Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2021 aug. 27. - 07:09:23 4/10
(3102/4882)
Nem történik semmi érdekes, Géza összecsap a csinos műsorvezetőnővel a gyerekeik miatt és hiába minden sármja, nem sikerül meghivnia a nőt egy vacsorára.
Zsuzsi ágyi poloskái és viszketegsége baromira nem érdekelnek.
4/10
napraforgó 2021 aug. 26. - 08:36:23 4/10
(3101/4882)
Két évnyitót láthattunk, Veráékét, ahol Vera megnémult és hiába gyakorolta a beszédét, egy szót sem tudott kinyögni. Miki beszélt helyette, és hülyeségeket mondott.
A vidéki iskolában Badár Sándor alakitotta az igazgatót, ott ő beszélt szamárságokat, ráaadásul Matyi nagyapa is felsült a fényfüzérrel.
Eddig elég gyenge.
4/10
napraforgó 2021 aug. 25. - 15:04:33 4/10
(3100/4882)
A törpemalac ott van, ahol a kölyökkutya.
4/10
napraforgó 2021 aug. 25. - 06:15:36 4/10
(3099/4882)
Szerencsétlen Lindának olyan ronda frizurája. És az arca is meglehetősen öreg.
Szerintem Zsuzsi (Pataki Szlivia) és Emma (Kuna Kata) külseje, hajviselete megtévesztően hasonló, pláne, ha mindketten piros ruhát hordanak. Engem ez zavar, talán nem kellett volna két totál egyforma nőt szerepeltetni.

Jó lenne tudni, hová költöztek Gézáék, mert a "Bivalypuszta" megnevezés csak vicc. De ha minimum 3 órát utaztak, annak nagy részét is autópályán, akkor valahol az ország szélén lehetnek.

Ha Csabi csak most kezdi az iskolát, vele nem lesz baj. Talán Levivel sem, ha most megy felső tagozatra. De Máté érettségi előtt áll, neki nem szerencsés most iskolát váltani.
Én valahogy azt feltételeztem, hogy csak az aglomerációba költöznek, max 30 km-re a fővárostól. Na, de nem.

Az biztos, hogy Géza a mindenesti sörözésen nem fog tudni részt venni a pizzáriában, de talán még a heti egy alkalom sem lesz megvalósitható.

Vera hiába szenved az iskolában, sem Miki, sem Linda nem megfelelő segitség neki.
4/10
napraforgó 2021 aug. 24. - 17:38:42 4/10 Előzmény luci87
(3098/4882)
Bizony. Petrának valóban nem kellett volna részt venni a temetésen, hisz ő se nem rokon, se nem barát. Neki semmi köze nem volt Klárhoz. De ha már odament, akkor viselkedhetett volna tisztelettudóan.

Klára halálát eléggé elnagyolták, azért azt hittem, hogy a gyerekeket jobban megviseli az eset. különösen a kicsiket. Kb. 3 hónap telhetett el Klára halála óta, vagyis Gézánek pont a legnehezebb időszakban kellett helytállnia egy csecsemő mellett. Alighanem azért költözik össze az apósáékkal, hogy segitsenek neki a gyerekekkel, főleg a kis újszülöttel.

Az óvoda hirtelen iskolává vált.Kiváncsi vagyok,hogy megmarad-e az óvoda udvara és az iskolások vajon az óvoda bejáratán keresztül fognakközlekedni, vagy kitaláltak nekik egy másik bejáratot.
tetszett az új tanár beköpése, amikor Miki fellengzős "gazdasági igazgatói" cimét leforditotta közérthetőre, ő lesz a pedellus.
7/10
luci87 2021 aug. 24. - 16:19:27 7/10 Előzmény napraforgó
(3097/4882)
Petra bicskanyitogato volt a mobilozásával a temetésen..mi a francnak ment oda..?? Klára nagyon nem fog hiányozni, de azért sajnálom, és durván irták ki...Nem értek én se sok mindent, mi tortént..a kihagyott honapok alatt, sok uj pár van,pl.Zsuzsi meg az edzosrác??? Azt hittem lecsap Gázára,most ,hogy Klára nincs..:(
4/10
napraforgó 2021 aug. 24. - 14:55:59 4/10
(3096/4882)
Csak annyit tudok, hogy Géza fociedző lesz, a többi kérdésedre nem tudom a választ.
3/10
janderka 2021 aug. 24. - 08:55:31 3/10 Előzmény napraforgó
(3095/4882)
"Az látazik, hogyy az eredeti argentin és szlovák sorozattól már eltértek, tartok tőle, hogy innentől az egész csak rosszabb lesz."

Ez tuti.
4/10
napraforgó 2021 aug. 24. - 07:58:01 4/10
(3094/4882)
Sejtettem, hogy ezt játszák meg, Klára belehal a szülésbe. Szerencsére a gyerek nem halt meg, de Gizike helyett Klárika lett.

Géza baromira megváltozott, szerintem ronda és öreg ezzel a szakállal. Úgy tűnik, hogy az első sokk után össze akar költözni a felesége szüleivel, nyilván azért, hogy legyen segitsége a baba mellett. A fiai nagyon ellenségesen állnak ehhez, főleg a legidősebb. Nem elég, hogy elveszitette az anyját, most még a megszokott otthonát, a barátait és főleg a barátnőjét is elveszitené.

Semmit nem hallottunk arról, hogy mi lesz eztán, Géza tovább vinné a pizzériát, vagy átadja valakinek, pl. az öccsének? Mi lesz a gyerekek iskoláival?

Ami meglepett, hogy pont Janó költözteti el Gézáék holmiját. A másik az, hogy András épp Katával állt össze. Hogyhogy ez nem bántja Janót?
Petra pont olyan, mint volt, Mikit mindig akkor találja meg, amikor neki van szüksége rá. Miki meg épp olyan hülye, mint eddig volt.

Az látazik, hogyy az eredeti argentin és szlovák sorozattól már eltértek, tartok tőle, hogy innentől az egész csak rosszabb lesz.
1/10
zazee 2021 aug. 23. - 20:50:44 1/10
(3093/4882)
Egyszerűen nem értem, miért kellett tragédiába átfordítani egy családi vígjáték sorozatot! Rém gyenge és ízléstelen megoldás! Ráadásul így azután végképp eltértek az eredeti sorozatoktól! Nem igaz, hogy nem lehetett volna színésznő váltással megoldani, hiszen eddig is lecseréltek már több színészt, nem lett volna ebben az esetben sem szokatlan.
Amúgy a port.hu elaludt? Ez már a III. évad! A műsorkiírásban mégis II. évadként jelzik.
3/10
janderka 2021 aug. 23. - 20:06:47 3/10
(3092/4882)
Megjátszották hát a legócskább lapot mégis - a Klárahalált. Innen egyenes ám csak igazán az út egy családi vígjátékhoz.
4/10
napraforgó 2021 aug. 14. - 17:28:57 4/10 Előzmény janderka
(3091/4882)
Szerintem Fehér Anna valami nagymama lesz. Ha Klárit meghalasztják, akkor pl. Géza anyjaként előkerülhet, hogy segitsen a gyerekek mellett. De mi lesz Klári babájával, azt is meghalasztják, vagy Gézának egy csecsemővel is bajlódnia kell?
offtopic
guess.who 2021 aug. 14. - 17:06:34 Előzmény janderka
(3090/4882)
Volt a Csak neked mondom c. beszélgetős sorozatban, Rujder Vivivel, na OTT el bírtam viselni (igaz, főként Vivi miatt, aki amúgy teljesen odáig van tőle):
https://www.youtube.com/watch?v=FP3-1FQAKPY
A színészként eddig látott szerepeit viszont nem bírom megnézni, főleg a káromkodós, bunkó fazonokat. Egyáltalán: játszik másfélét is?

Nem akarom Fehér Annát piszkálni, főleg nem az életkoráért, de az azért picit túlzás lenne, ha hatvanasként játszana harmincast.
Mindenesetre szerinte mindhárom néz epizódszereplő lesz, azokat szokták így beharangozni előre. Emlékezz vissza: Mintaapák: Szulák, DÖ: szintén Szulák és az a Trokán-lány stb.
3/10
janderka 2021 aug. 14. - 10:36:04 3/10 Előzmény guess.who
(3089/4882)
Mucsitól jó ideje nekem is herótom van. És leszarom mekkora Sade marki volt '54 nyarán a sóval behintett Bárka kisszínpadán. Badár még so-so, kb mint abban a kajás másik balatoni sorozatban volt. Egynek elmegy.
Fehérről viszont hirtelen valamiért azt gondolnám, hogy ő lesz az új Klára. (IRL 52 évesen szült).
offtopic
guess.who 2021 aug. 14. - 07:17:56 Előzmény janderka
(3088/4882)
Jajj. Remélem, Mucsinak nem lesz több szerepe, mint a Bödörékben. Badár dettó. Alma meg úgyis csak szomszédolni jöhet egy alapvetően 30-asokról szóló sorozatba...
3/10
janderka 2021 aug. 12. - 20:21:23 3/10
(3087/4882)
Mit szólunk az új szereplőkhöz? Mucsi, Badár Fehér Anna felbukkanásához... Kamarás Mintaapás fizimiskájához?
offtopic
guess.who 2021 aug. 11. - 19:19:17 Előzmény zazee
(3086/4882)
Plakáton augusztus 23-at olvastam évadindítónak, úgyhogy már csak tizenkettőt (gyorsítót szedőknek: kettőt) kell aludni addig. Illetve mazochistáknak 8 rész Körösztanyád és 8 rész Balla-Tóth. :)

A "sok új szereplő" meg szerintem pont annyi lesz, mint máshol: egy-két jelenetre bedobnak valami húzónevet, akivel lehet reklámozni és kész, sosem hallunk felőlük többet. Az a baj, hogy már így is túl sok szereplő van, inkább radírozni kellene közülük - igaz, Klára kiírásával ez meg is történt, szóval már csak Makit kellene elzavarni a német munkára végleg (amit soha nem fognak megtenni, hiszen az ő balfékségére építik a jelenetek jó részét).
1/10
zazee 2021 aug. 09. - 19:39:10 1/10
(3085/4882)
Olvastam, hogy hamarosan elindul a harmadik évad sok új szereplővel. Az, hogy T.Andit is beválogatták erős túlzásnak érzem, már a csapból is ő folyik, gondolom itt is vetkőzni fog, mert más nem igazán megy neki. Ja a nézettségért mindent. A színvonal már sejteti magát. Szánalom.
offtopic
guess.who 2021 jún. 26. - 10:32:41
(3084/4882)
offtopic
guess.who 2021 jún. 25. - 19:57:21
(3083/4882)
Szerintem izgalmas, hogy Horváth Lili a Volt egyszer egy Németország c. 2017-es filmben egyszer már eljátszotta (na jó: leszinkronizálta) a mindig higgadt és mindig jól kérdező agyturkászt. Igaz, hogy ott egy amerikai katonatisztet alakított a figurája, de ugyanazok a hangsúlyok és beszédstílus megvolt egy-az-egyben, mint itt pszichológusnőként, szóval már igencsak hozott anyagból dolgozott. :)

Ami nem csökkenti az érdemeit: szerintem az egyik legjobban megírt és leghitelesebben eljátszott figura volt a második évadban (bár a végére már kissé önismétlővé vált).