madeleine79 2022 szept. 22. - 15:56:38
(12/12)
Nagy nulla az egesz
7/10
Rozsda Marta 2022 ápr. 16. - 22:32:47 7/10
(11/12)
"már megint valaki csak azért megy hozzá valakihez, mert az anyagi biztonságot tud neki nyújtani. " :DD tuti pasikomment. jol leszurted a lényeget. :P

A fiucska csak egy kis hobbi volt neki, mint a papirsarkany. tobb ilyen kalandja is volt kvazi nyitott kapcsolatban elt a csavoval, akivel teljesen jol megvolt igy , ha jott valaki nem allt ellen es ami extra, hogy a masik elfogadta. Nem azon vivodott hogy a kissrachoz menjen. Azon vívódott hogy a a masikhoz hozzamenjen e egyaltalan. mert hat szabadsag szerelem.. El is hangzott, hogy nem hazassag párti, de a srac kedvéertA srac nem fogadta el h papirsarkany ezert megtoldotta azzal a tennyel hogy nagyon komolytalan fiu, meg magarol se tud gondoskodni, a haverja penzere szorul. messze van még a családalapitástól ertsd családeltartástól es mesevilagban el. Az elso nore racsimpaszkodik . meg csak 23 eves mig a no 40 korul van, szeret gondoskodni es szereti ha gondoskodnak rola akkor biztos akar gyereket. de ne a tarsa legyen a gyereke.. es vagy nekiall most, vagy nem all neki egyaltalan. eddig nem allt neki mert arvakent kotodesi problemaja van, nem megy neki a monogamia, de vegulis ez mar a ferjet se erdekli, mert eleg neki, hogy mindig visszajon es ot valasztotta, es kitudja " valtoznak az emberek. es nem akarjak elvesziteni egymast. van ez igy csak ritkan toleraljak az ilyet tehat a csavo fonyeremeny neki.
breeder 2016 ápr. 20. - 00:50:04
(10/12)
Nem rossz film, fõleg, hogy Thurman is játszik benne.

A fõszereplõk belsõ vívódását pedig érdekes volt figyelemmel kísérni.

Egyébként szerintem a vígjáték szál (itt a történetben) mellékes, én inkább a drámai jeleneteket éreztem erõsebbnek.

SPOILER
A filmvégi házasságkötéses jelenetnél káromkodtam egyet, hogy bakker, már megint valaki csak azért megy hozzá valakihez, mert az anyagi biztonságot tud neki nyújtani. De hát ilyen az élet, ez van/volt és lesz (és marad is). Sokszor az érdekek erõsebben hatnak az emberekre, mint az érzelmek, van amikor meg ez pont fordítva van....
kisjanos0824@gmail.com 2016 jan. 21. - 13:23:59
(9/12)
Rég "láttam" ilyen pocsék filmet. A feléig sem tudtam megnézni. Idegesítõ, szörnyû karakterek, unalmas és sablonos történet. Kritikán aluli film! Sajnálom a rászánt idõt. :(
offtopic
sofi 72 2015 ápr. 29. - 18:45:58
(8/12)
Ha letudod nekem vezetni, mi volt ebben a butaság, talán még meggondolom, hogy megfájduljon-e....
offtopic
sofi 72 2014 márc. 10. - 21:13:21
(7/12)
Igen? És ugyan miért? Biztos, hogy figyelmesen olvastad el a hsz-mat? ;)

Szerintem nagyon nem. :P
sofi 72 2013 nov. 16. - 12:50:20 Előzmény fáklyás menet
(6/12)
Azt nem írtam, hogy NEM LEHET, hanem szánalmasnak tartom, ha valaki negyven éves színésznõként menyasszony szerepet vállal. És most tekintsünk el attól, hogy manapság ez egyre gyakrabban elõfordul a való életben. És attól is tekintsünk el, hogy Uma T. gyönyörû, vonzó NEGYVENES ÉVEIT TAPOSÓ NÕ. Ettõl ez még nem lesz természetes és egészséges sem. A menyasszonyság a hamvas, fiatal lányok privilégiuma, ahogy a gyermekvállalás sem a negyven felettieknek való!!!

Uma Thurman-t, ahogy említettem, jó színésznõnek tartom. Ettõl függetlenül nem biztos, hogy aszott-ráncos könyökû színésznõk közül kell okvetlenül menyasszony szerepre választani valakit, illetve jó lenne, ha az idõsödõ korosztály nem vállalna be ilyen - korukhoz tulajdonképpen nem illõ szerepeket.

Természetesen az egy másik kérdés, ha a filmben is VALÓBAN egy negyven éves nõ szerepét játssza, aki mondjuk eddig a "kutyának sem kellett". :D Ebben az esetben tolerálható a késõi mátkaság eljátszása, de másképp szánalmas és röhejes!!!

Ezt a filmet nem láttam, ezért a hsz-om általánosan értendõ. ;)
offtopic
fáklyás menet 2013 nov. 12. - 23:40:10
(5/12)
Miért ne lehetne 40 évesen menyasszony valaki akár a szerepe okán is? Lehet, hogy akkor házasodik meg elõször. Vagy megözvegyült és újraházasodik. A válásokról és azutáni házasságokról már jobb nem is szólni.
offtopic
sofi 72 2013 nov. 12. - 17:59:01 Előzmény Narcysz
(4/12)
Szeretem Uma Thurman-t, no de 40 évesen menyasszonyt játszani??

Mi lesz késõbb? Hatvan évesen bevállal egy kismama szerepet? :DDD
Remélem nem azon ostoba némberek közé tartozik, akik úgy gondolják, hogy hitelesen bármit, bármiKOR bevállalhatnak!?
3/10
Narcysz 2013 márc. 12. - 20:54:16 3/10 Előzmény Bannor
(3/12)
És Lee Pace mit keres benne? Ilyen rossz filmet rég láttam...
rumci 2013 jan. 12. - 22:47:52
(2/12)
Szerintem elég jó pénzt.
1/10
Bannor 2013 jan. 12. - 20:54:36 1/10
(1/12)
csak egy kérdés: mit keres Uma Thurman egy ilyen szánalmas, silány stb. filmben? 0-nál is kevesebb...