Téma: Múlt-kor

karolyfi 2008 febr. 22. - 10:20:51 Előzmény Proximo
(7/67)
Üdvözöllek a Föld nevû bolygón! 2008, Magyarország. A kereskedelmi Tv-csatornáknak nem feladatuk a fiatalok jóra tanítása. §:O- Hallottál már a pénz nevû találmányról?
10/10
Proximo 2008 febr. 01. - 12:40:53 10/10
(6/67)
Üdvözlet!

Szoktam nézni a Múlt-kort és a XXI századot is. Tök jó, hogy vasárnap ismétlik a Múlt-kort, mert pénteken nagyon késõn van!

Van valamiféle kapcsolat a két mûsor között? Vagy valamiféle titkos rivalizálás? Jó párszor "happolták" el egymás témáit, szinte heti csúszással. Véletlen? Ez a Kalef is, elõzõ héten volt az RTL klubbon. Nekem mindegy, mert legalább több szemszögbõl és bõvebben látom a témákat! Szinte két, csatornák közti "szempont" adás. Hm, tetszik!

Egyébként gratulálok, színvonalas és jó mûsorokat készítenek! Fura kontrasztja a délutáni kereskedelmi csatornák BalázsMónikaGyõzikesatöbbisóinak.

Miért nem ezek mennek délután, talán a fiatalok tanulnának valami értelmeset is?!
issti1 2007 dec. 26. - 22:55:29 Előzmény issti1
(5/67)
Ha Pestbudán laksz, elvileg egyszerûbb a személyes átadás-átvétel.
issti1 2007 dec. 18. - 17:02:25 Előzmény issti1
(4/67)
Na most vagy én vagyok hülye, vagy tényleg ezek a t..ketlen politikusok benyomakodtak a Páger mûsor helyére - mindenesetre az én magnóm a mûsor helyett "parlamenti közvetítést" vett fel, hogy szakadjon rájuk az a magasságos!!

Valaki nem tudja mikor pótolják az elmaradt mûsort?
Plíz, segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
issti1 2007 dec. 17. - 10:43:48
(3/67)
Nem biztos, hogy "ráhúznak" valamit. Én spec. nagyon szerettem az öreget, a környékünkön lakott -párszor vásároltunk is "együtt" a közértben -na mind1, szóval már akkoriban, a nyócvanas években pletykáltak róla fura dolgokat(ÁVH-s kapcsolatok, nyilas érintettség..).
Szóval én kíváncsi vagyok az eddig titkolt iratokra - bízom benne, hogy pont felmentik õt a csúnya pletykák alól!

Vagy ha nem, hát halál reájuk! :o)
Maldiv 2007 nov. 30. - 16:03:32
(2/67)
Kedves Fenrir! Focipálya, kocsma stb... Tudod!
egyedierno 2007 márc. 01. - 12:24:47
(1/67)
A kedden önök által vetitett,, Mult-kor,, nagyon tetszett .
Szeretnék még sok ilyen müsort látni.
Én Szatmárnémetiben élek Iskolai végzettségem középfoku de
a történelem és földrajz kedvenc tantárgyaim közzé tartoztak.
Sajnos a román iskolapolitika nemsok lehetõséget teremtett a
magyar történelem megismeréséhez igy csak az ismeri többé,
kevésbé aki magánszorgalomból foglalkozik vele.
Nagyon hasznos lenne ha sok ilyen müsort vetitnének,hogy minnél több fehér folt tünne el a tudatlanságunk lapjairól.
Tisztelettel Egyedi E,