Téma: Mûsorszünet

offtopic
elisabet 2012 okt. 12. - 13:14:15 Előzmény Fél-x
(34264/35224)
zia! Czár Ildi lellén van a hiv-ban, ott sem rózsás a helyzet. Mindegy, nem is idegesítem magam ezen, majd ha már azt mondják, hogy holnaptól nem kell bemennem.
offtopic
elisabet 2012 okt. 12. - 13:13:13
(34263/35224)
Sziasztok, jól vagytok? Megyek visszafekszem, nem vagyok túl jól :( Puszilok Mindenkit!
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 12. - 09:03:50
(34262/35224)
sziasztok ! :)
Fél-x 2012 okt. 11. - 19:44:52 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(34261/35224)
Szia Avi!

Nem csak a "remény hal" létezik, ott van a "rája", sz**ok rája! Bár ez most Liza esetében nem érvényes.
Fél-x 2012 okt. 11. - 19:39:53 Előzmény elisabet
(34260/35224)
Szia! Nincs harag, ne viccelj már! Ha egyszer megindul a szó áradat, annak ki kell jönni. Azt hallottam , ha az ember kipanaszkodja magát, akkor kicsit megkönnyebbül.
Én a jó múltkorában azért írtam neked, hogy ha felajánlják az okmány irodát, vagy a járási hivatalt fogadd el, még ha nehezebb is a megközelítésük. Anyagilag jobban jársz és ezt a pár év hamar elmegy - sajnos. Ezt már közölték veled, vagy a te rossz sejtésed csak?
Ha igy van nyugodj meg, de a fû alatt próbálj helyet keresni, Czár Ildi, Tak.szöv. Föld hiv....stb.
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 11. - 10:07:15
(34259/35224)
Hátha :)
Tudod: "A Remény hal meg utoljára"
offtopic
elisabet 2012 okt. 11. - 09:01:47
(34258/35224)
igen Avika, tudom és köszönöm szépen. Majd csak alakul. Remény mindig van, csak az a baj, hogy nekem soha nem sikerült az életemben semmi, akkor miért pont ez
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 11. - 08:18:52
(34257/35224)
sziasztok !! Remélem ma Istenke segít Lizásnak :(
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 10. - 19:35:44
(34256/35224)
Érzem.. :(
probálok valami biztatót írni...
meg eddig is irtam, nem?

Higgy és remélje hogy jobbra fordul helyzeted - én mint barát ezt kívánhatom.
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 19:19:07
(34255/35224)
Tudod Avika, engem marhára nem érdekel most semmi - az Életem forog kockán, a jövõm.. remélem, beleérzel a helyzetembe..
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 19:16:59
(34254/35224)
jahh.. a jegyzõ nõ??? Errõl csak annyit tudok mondani, hogy a már nyugdíjas kolleganõm - aki majdogynem a jobb keze volt - annak megígért mindent, hogy "amíg õt látja, ne féljen" - nekem is ezt mondta. Ehhez képest az volt, hogy bejött dolgozni és azt mondták neki, holnaptól már nem kell bejönni. Ennyi. Most is ez lesz, hidd el.. csak várunk a bizonytalanságban, csak várunk. Nekem különösen jól jön így, ahogy most vagyok és amiben most vagyok. Ez a szar fizetés és amellett 3-4 (??) munkakört látok el, mégsem kellek. Érdekes. Nem baj, majd az utódom - aki már sztem ki van jelölve - megcsinálja. Mosdt már úgy vagyok a munkámmal is, "amilyen az Adjon Isten, olyan a Fogadj Isten" - ennyi..
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 19:11:21
(34253/35224)
Hát ez az! A szüleit nagyon szerettem.. az Édesanyját is, csinos és szép volt szegénykém.. szeretnék úgy kinézni, mint Õ :( Az Édesapja is nagyon jó ember volt, Isten nyugosztalja most is, ahol van :(( Emlékszem: egyszer még régen, mikor az Apjuk elvitte a gyerekeimet - tudod... a kötelezõ láthatás volt - nagyon nagy tél volt. Samikám és Szabikám között 3 év van. Elvitte õket K.várra, hétvégére. Aztán beköszöntött a tél, de annyira, hogy a vonatok nem jöttek már Fonyódról ide. Este volt és hideg és minden tiszta hó. Én elindultam az állomásra gyalog értük. Szabikám még pelenkás volt ... lényeg, hogy a Mészáros Laci - az apja - elõtte mentem el, és levitt kocsival, pedig borzasztó tél volt, csúszott és nagy hó volt. Az állomáson vártam.. vártam... nem jött a vonat, leragadt Fonyódnál. Hát hazajöttem. A vonaton az apja egy nõ segítségével tette tisztába Szabikámat - elmondta utána. Nem volt más, visszavitte a gyerekeket. Hát, csak egy szösszenet, milyen volt az apja. :( A testvére állatorvos, jól megy nekik is. Gondolom. De nem érdekes, az érdekel, hogy "ez" hogy viselkedik. Mindenki tiszta ideg, ne tudd meg.. nincs egy apparátusi értekezlet, hogy " gyerekek, ez van, 18 maradhat, mindenki keressen állást, aki tud " vagy valami. Semmi!!! Csak a bizonytalanság és a fû alatti duma. :( Én nem hiszem, hogy ezt érdemeltem volna. :( De "ezek" tudják, biztos. Remélem, az õ állása sem tart sokáig. Nem lesz neki horvátországi nyaraló, ahova bármikor csak úgy leruccan :(( Nekem szó szerint kenyérgondjaim vannak... pedig mióta az eszem tudom, dolgozom. Fizetem a munkanélküliek ellátását, mindent, amit levonnak - ezért 75 ezer a fizetésem. De így sem vagyok jó, ennyi pénzért sem. Egyébként tuti, hogy van helyettem a kedvence, akinek mindent kiharcol, most iktató segéd nálunk. De egyedül neveli a lányát, minden segélyt megkap - mint közhasznú - és hidd el, hogy többet kap egy hónapban, mint én. Mert ugye vele lehet kávézgatni zárt ajtók mögött, kettesben :( Érdekes, nem????? Ilyen a Dr. Kovács Miklós idejében soha, soha, soha nem volt!!!!!! Ennyit errõl. Már megint sokat dumáltam, bocsáss meg. De nembánom, aki olvassa, itt diktatúra van!! Narancsos - FIDESZES!!! - diktatúra!! Vagy tetszik a képem, vagy nem. Itt most ez van :( Az enyém nem tetszik, mert soha nem álltam be a sorba és gyûlölöm a politikát!!!

Bocsi... kivagyok.. ;( 35 évig dolgoztam itt, semmi panasz soha nem volt rám. Erre ez a "jöttment" kitesz. Kívánom neki, meg a családjának - mert azért szaporodott rendesen, van vagy 4 gyerek - ugyanezt élje át, a drága szeretett orbánjával, a cigánnyal együtt, hogy a gyerekei cuccát látja összecsomagolva, mert muszáj nekik külföldre menni, mert itt csak éhen halni lehet! Egyedül maradtam én is. 2 fiam van, most már menyem is, de tök egyedül. Hát ennyit a rohadék "vezetésrõl" :( Én csak azt kívánom ezeknek, amit saját magam és sok más itt, a hazájában átél!!! Csomagoljon össze az összes kölke, fusson ki külföldre "pénzért" trógernek!! A felesége sírjon minden éjjel, annyit legalább, mint én.. a gyerekei után! Ráadásul még az állását is mondják fel, ahogy az enyémet, ennyi hûséges munka után, amit õszintén, nem sok ember csinált meg, szívvel-lélekkel.. a nyugdíj elõtt! Köszönöm szépen!! Itt már csak az lehet "nyugodtan" (???) aki nyugdíjas. Én tiszta ideg vagyok. Na, most szegénykém, eléggé sokat írtam. Bocsánatot kérek...
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 10. - 18:43:01
(34252/35224)
szevasz félix ! Hallottad hírét, megint lesz békemenet (Pár millió huss!)
Fél-x 2012 okt. 10. - 18:37:26 Előzmény elisabet
(34251/35224)
Ez a görény banda már nem tudja mit csinál! Én a fõnöködet kisgyerek korában láttam utoljára, csodálkozok a viselkedésén, mert a szülei végtelen rendes emberek voltak.
Talán próbálj meg beszélni a jegyzõ nõvel, hátha jobb belátásra bírod.
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 10. - 17:04:18
(34250/35224)
aha ! (simit-simit :)
aludtam egy csomót !
(és most itt vagyok !

remélem jól vagy !!!
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 16:46:32
(34249/35224)
ja és Sanyikának hívják, egy kertben "lakik" most :)
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 16:45:56
(34248/35224)
:)Kicsit vidulásnak..
Fél-x 2012 okt. 10. - 14:08:51
(34247/35224)
Szia Habcsika!

Köszönöm, egyre jobban vagyok, csak sokszor olyan érzésem van, mintha egy féltéglát hordanék a kulcs csontom alatt. A doki azt mondta, hogy neki nem fáj, öt hónap múlva már észre sem veszem. A vesztegzár már lejárt, szabadon mozoghatok, ha tudok.
Örülök, hogy beindult a "presznyó", legyen is mindig kuncsaft, akkor van pénz!
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 11:36:50
(34246/35224)
szia Avika :)

Hát látod, ez van. Hurrá és gratula Magyarország vezetõinek!!!!!
offtopic
elisabet 2012 okt. 10. - 11:36:07
(34245/35224)
Szia, hát igen, nem egy nyugdíjas hely ez :((
Pedig lenne mivel foglalkozniuk. Én nem azt mondom, hogy ne legyen leépítés, ha már annyira akarják de ez már nagyon durva! Így biztosítják a beígért álláshelyeket??? Röhej! Mindenki mehet ahova akar :(