Téma: Nagyfiúk 2.

1/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 15. - 17:12:10 1/10
(108/128)
A film tarolni fog az Arany málnán. 8 jelölést kapott. :DDDDDDDDDD
7/10
Cimbooora 2014 jan. 10. - 01:38:51 7/10
(107/128)
Az elsõ még elment, de ez a második már kevésbé. Amekkora reklámmal rendelkezett, és amilyen a film.... Egyszer nézhetõ, rongyosra játszott jelenetek és viccek. A történetrõl nem is beszélve.
10/10
antiszudorika 2014 jan. 09. - 19:18:17 10/10
(106/128)
Király volt moziban láttam
imádom Sandlert! Szintem majdnem az összes filmjét láttam.És sokan nem tudják milyen tehetséges humorista.megy is a 10/10
1/10
yeti41 2014 jan. 09. - 18:05:02 1/10
(105/128)
Ócska ritka rossz film, ami vígjáték levén egyáltalán nem vicces. Szánalmas..............
9/10
mecsoka 2014 jan. 05. - 21:42:19 9/10
(104/128)
Ritka, hogy a 2. resz jobb az elsönel. De itt ez a helyzet! Nekem nagyon bejött, sirva röhögös agyatlansag. 9/10
1/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 04. - 17:47:41 1/10
(103/128)
Akiknek meg lennének jó poénjai + eredeti ötletei azoknak meg a nagy része nem tud filmet rendezni. Majd idõvel cserélõdnek a rendezõk is és kapunk jó vígjátékokat, amik eredeti ötlettel bírnak.
MartiniG!rl 2014 jan. 04. - 16:42:53
(102/128)
Baráti társaságban, már kissé spiccesen néztem az elsõ részt--ezt józanul sosem tettem volna a stáblista láttán--, és bevallom, jókat röhögtem. El is határoztuk a párommal, hogy ezúttal itthon megnézzük a folytatást. Eljutottunk kb. 30percig. Katasztrófa!! A legunalmasabb estékre sem ajánlom! Az jutott róla eszembe, ami mostanában, vígjátékok alatt: nincs már senkinek semmi jó poén+sztori a tarsolyában? A vígjáték egy letûnt címke, amit idióta filmekre és szirupos hollywoodi alkotásokra ragasztanak, mert az éppen egymásra találó pár ellõ egy-két lapos poént? Elkeserítõ.
1/10
_Freddy_ 2014 jan. 04. - 15:41:44 1/10 Előzmény Rossi65
(101/128)
Miért írnánk magunk ellen? Te vagy a filmet "megtekintõk kb 2%-a szerint jó film" halmaz egyik tagja :D
Mindenkinek meg van a saját véleménye.
jambuano 2014 jan. 04. - 14:48:49
(100/128)
Az elsõ résztõl messze elmarad
10/10
Rossi65 2014 jan. 02. - 22:33:12 10/10
(99/128)
czinkp teljesen igazad van :) Filmnek semmi mondani valója csak az hogy neves 1 jót de aki nem tud annak nehéz :D
Nagy százaléka arról szól hogyan szívassák meg egymást a haverok, nekem ezért is jó ez a film mert mi is hasonlóan csináljuk haverokkal (persze nem ennyire durván, de ahol tudunk beszólunk egymásnak) és ezek nélkül én is egy híradóval ordítozó , szürke életben élnék mint egyesek. Szóval csak húzzátok le a filmet magatok ellen írtok :)
Csekély értelmû medvebocs 2014 jan. 01. - 18:57:20
(98/128)
Nagyfiúk 2!

Ezt is megéltük az elsõ Adam Sandler film minek lett 2.része.
Nem mondom hogy, jobb mint az elsõ rész, de nagy elõre törés. Az eleje ligthos volt, de közepétõl beindult a mókázás és sokat nevettem. Rob Schneider hiányzott. Nem tudom hogy, csak nekem tûnt-e fel de míg az 1.rész több napot mesélt el, itt másfél óra alatt elmesélt egy napot, 1 NAPOT!! És ennyi, utána vége. De akinek tettszett az 1.rész az nézze meg ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=Szxg1D9-VAI

Összegezve, az elmúlt Sandler filmekhez (pl: Apa ég, Jack és Jill, Gondozoo) képes jó lett a film színvonala, de ha korábbi klasszikus alkotásokhoz (pl: Apafej, A kismenõ, Az 50 elsõ randi, Csontdaráló, Távkapcs), még kevés, de remélem lesznek még jó filmek Sandlertõl, mondjuk egy Nagyfiúk 3.
10/10
czinkp 2014 jan. 01. - 18:38:35 10/10
(97/128)
Látom sok ember képtelen kikapcsolódni és úgy megnézni egy filmet hogy nem analizálja halálra.Aki komoly filmre vágyik vagy azt hitte, az inkább ne nézzen vígjátékot (Vagy amiben Sandler van). Ez a film pont olyan hogy nincs lényege nem kell mélyre leásni a mondanivalóért, egyszerûen csak nézni kell és kikapcsolódni meg nevetni mert tényleg lehet rajta.Méghozzá jó sokat. Mondjuk erõsen ajánlott barátokkal együtt nézni egy tálca sörrel mert úgy az igazi higgyétek el. Viszont az eléggé érdekes már hogy sokan annyira elvannak szállva maguktól meg olyan dolgokat várnak egy egyszerû filmtõl mint egy 800 oscar díjas drámától.Az ilyen ember szerintem egy brutális önimádó, kritikusnak valló idióta, akinek nem volt gyerekkora és nem tudja élvezni az életet.(Akinek nem inge...) Hozzáteszem ez egy vígjáték. Méghozzá olyan ami teljesen le van egyszerûsítve. Adott egy baráti közösség akiknek a hétköznapjaiba kapunk betekintést.A valóságban fiatalabbak körében biztos látnánk hasonló dolgokat plusz mi is tapasztaltunk és átéltünk már hasonlókat(Tapasztalat). Szóval akinek nem tetszett semmi probléma nincs avval más az ízlése, de aki teljesen lehurrogja mert hogy így f*s úgy sz*r meg hogy nem talál benne értelmet az inkább mozduljon ki és éljen kicsit de komolyan, az olyan ember aki minden filmet halálra analizál és még utána fikázza is mert értelmetlen számára és nem fogja fel az egyszerûség fogalmát annak sürgõsen el kéne mennie élni kicsit lehet hogy utána más szemmel nézne erre a filmre meg még jó pár másik filmre is. Ez azoknak is szól akik képtelenek úgy megnézni egy filmet hogy ne keresnének benne hibát irracionális dolgokat értelmet vagy bármit. Az efféle kutakodást tartogassátok a komolyabb mûfajokra ne már egy egyszerû filmecskére amiben rohadtul nem kell kutakodni csak nézni és kikapcsolódni plusz röhögni ami garantált ha nem próbálsz mélyen áskálódni.

Mellesleg 10/10 a film egyszerûsége miatt.
10/10
Rossi65 2013 dec. 31. - 11:58:38 10/10
(96/128)
Az ilyen burzsuj köcsögök mint te akik egy vígjátéktól is valami nagy filmdrámát akarnak elvárni van lehúzva a film -.-'. ironikus viccekkel van tele arról nem tehetnek a készítõk hogy valaki otthon ül és semmi öniróniája, a barátaival meg úgy beszélget mint 1 robot sosem poénkodnak, oltják egymást!
1/10
buddyisrael 2013 dec. 30. - 22:29:17 1/10
(95/128)
hogy a f*szomba 6.6 a film?akik ezt a filmet 6.6 csillagig juttatták, a pokolban fognak elégni.aki ezt a filmet szereti, a pokolban fog szenvedni.aki meg meri kérdõjelezni az állításomat, az a pokolban fog megb*szódni.mi volt ez?

történet:nem volt.a szereplõk itt-ott mászkáltak és különbözõ helyszíneken balf*szkodtak.
szereplõk:egy igazi színészt sem láthattunk a filmben.
poénok:k*rva anyátokat.kétszer nevettem, akkor sem a fõszereplõkön.

és persze, hogy ez a film nyereséges.adam sandler egy nagyon jól keresõ ember.miért?ezért?
hogy lehet az, hogy ezek a filmek nem buknak meg a moziban?

aki ezt a filmet 1 pont felett értékelte, az kösse fel magát, de g*cimagasra!
1/10
T.miska 2013 dec. 29. - 12:34:12 1/10
(94/128)
Ennél a filmnél, nem nagyon van lejjebb....
1/10
Flóra_kisasszony 2013 dec. 28. - 10:15:52 1/10
(93/128)
Egy kicsit azért sajnálom azokat a színészeket, akik fõszerepet kaptak ebben a filmben és be is vállalták. Oké, megkapták a pénzt, mindenki azért csinálja. De azzal, hogy ebben a kritikán aluli borzalomban részt vettek, gyakorlatilag elismerték, hogy a karrierjük le van húzva a klotyón.
-csengõzoli-- 2013 dec. 22. - 00:12:25
(92/128)
Hosszan nem írnék róla, szerintem elég annyi,hogy van egy poén,ami folyamatosan visszatér.
SPOILER!
Ez az,hogy egyikõjük (késõbb a többiek is) tud egyszerre tüsszenteni,büfögni és fingani.
Szerintem ezzel nagyjából be is lõttem a film célközönségét.
Akinek ez tetszik,annak ajánlom.
3/10
Rahar 2013 dec. 12. - 13:54:23 3/10
(91/128)
Az elsõ rész nagyon tetszik, viszont ez már kevésbé. Olyan érzésem van, hogy a forgatókönyvíró mérnöki pontossággal, percenként meghatározott számú poént, vicces jelenetet írt meg. Ami önmagában nem lenne probléma, mert tényleg tele van a film vele, csakhogy a mennyiség a minõség rovásáras ment. Számomra ez volt az elsõ olyan vígjáték, melyben több különbözõ stílusú humor egyaránt jelen van. Van az elsõ rész humorából, de megjelenik az idióta buszsofõr képében egy másfajta is, mely számomra sajnálatosan az alkotás végéig jelen van. Igaz, hogy alapvetõen az elsõ rész sem szólt szinte semmirõl, de ennek ellenére nagyon jó volt, a cselekménye ennek a résznek is legalább ilyen összetett, viszont számomra kevésbé vicces. Mivel sokfajta humor létezik, ezért szerintem aki szeretne vígjátékot nézni tegyen vele egy próbát, nekem személy szerint nem jött be.
3/10
deity3 2013 dec. 04. - 07:15:09 3/10
(90/128)
Amikor vége lett a filmnek ,megkérdeztem a páromtól, hogy ez most tényleg ennyi volt??????????? 10/3
1/10
offtopic
_Freddy_ 2013 dec. 03. - 07:35:47 1/10
(89/128)
Azért mert Taylor csicska. :D