Téma: Nekem 8

georgia57 2008 szept. 12. - 19:39:04 Előzmény cirmoska.nz
(38/158)
Tegnap adták a francia eredeti filmet,amibõl ez készült hát az dögunalmas volt-Balfácán 1981-Depardieu,P.Richard-dal,ez az amcsi változat viszont fergeteges
cirmoska.nz 2008 szept. 12. - 11:02:45
(37/158)
Szerintem alap film, én is imádom!!!!! Akár hányszor nézem nagyon jókat nevetek rajta....:))))))
10/10
odaátgolyó 2008 szept. 12. - 11:00:08 10/10
(36/158)
idmádom ezt a filmet!!!!!nagyon nagy!!!!!
8/10
ForzaACMilan22 2008 szept. 11. - 18:39:28 8/10
(35/158)
nekem is nagyon tetszett amikor láttam:) ugy hogy nekem ez 8:D
7/10
Isti08 2008 szept. 09. - 22:01:41 7/10
(34/158)
Jó film, humororos film Lawrences film szerintem 7 pontos
Amy1 2008 szept. 05. - 14:33:25 Előzmény Huánka
(33/158)
Érdemes is.nagyon jó film és lehet rajta jókat röhögni.:)
Huánka 2008 szept. 01. - 15:47:10 Előzmény blackman
(32/158)
Már majdnem elfelejtettem ezt a filmet pedig tényleg nagyon jó kis vígjáték majd mostanában megkukkantom egyszer.
10/10
blackman 2008 szept. 01. - 12:18:27 10/10
(31/158)
Ez nagyon állat film! Mindig megnézem ha leadják,mert még nem szereztem be sajna. És valahányszor ugyanúgy szétröhögöm magam! 10/10
10/10
Sz23 2008 aug. 31. - 20:29:10 10/10 Előzmény BlackBarry
(30/158)
Nagyon-nagyon-nagyon király film!!!
BlackBarry 2008 jún. 14. - 13:31:24
(29/158)
Életem eggyik legjobb vígjátéka amit mindenkinek csak ajánlani tudok.NÉZZÉTEK MEG!:)
wmitty 2008 jún. 13. - 22:59:26
(28/158)
Én szeretem azt is, mikor a boltos, fejéhez szorított pisztollyal elmondja telefonon a rendõrségnek, hogy szereti a Zsaruk címû tévésorozatot.
De fõleg azt, mikor a "halálos lõtt" seben ironizál M.L.
És a párbeszédet a "pók van a válladon" argóbeli jelentésérõl.
(Nem tudja valaki biztosra megmondani, hogy a DVD-kiadáson a "jó" vagy a "rossz" szinkron van-e?)
10/10
szilagyi-szilard 2008 ápr. 13. - 22:11:31 10/10
(27/158)
Ismét nézem, és nem tudok betelni vele.... ez hatalmas!!!!!!
10/10
K.hegyi 2008 ápr. 13. - 17:23:33 10/10
(26/158)
Szerintem az egyik legjobb vígjáték! CSÚCS:D
könnycseppek 2008 ápr. 13. - 12:22:38
(25/158)
Bizony-bizony, MA ESTE:-) Kihagyhatatlan!
Szerintem:-)
IS;-)

Az egyik -ha nem 'A'- legjobb vígjáték, amit láttam (már nem is egyszer):-)
Nagyon jópofa a sztori; pontosabban átlagos sztori, de nagyon jól 'rakták össze': vicces jelenetek , fergeteges párbeszédek és mondatok az egész film alatt, folyamatosan.
A kocsilopás, a 'tûz-tánc', a rablás, az útszéli bisztró jelenet mind nagyon jóóó és ez csak töredék:-)
A 'Kezeket fel Bumburnyák!' pl. már szállóige lett nálunk, és az '...ott voltam a kreatív inspiráció pillanatában'-t is sokat emlegetjük:-D
... és még sorolhatnám... de azzal elmesélném az egész filmet*lol*

Nagyon kellemes kikapcsolódás!
sznúp 2008 ápr. 13. - 12:18:49
(24/158)
Ahamm bizony , + a zenék is jók benne , a ' Scatman John ' amikor ég a csávó lába :D
+ a végén Coolio zenéje , + azt hallgatja a 2 hülye gengszter is az autóban :D
"Ez a brunnyogás a legjobb benne " XD
sandros5000 2008 ápr. 13. - 11:57:18
(23/158)
Szerintem is jó film, én is láttam már többször, jó sztori és szerintem a kivitelezés sem rossz. Nekem nem igazán a fõszereplõk játéka fogott meg hanem a mellékszereplõké és velük kapcsolatos jelenetek. Az öregember a boltban mikor maszkot lopnak, a biztonsági õr, a másik két rabló, a nagymama pofonjai, a kicsit idegesítõ virágárus lány.
Lényeg jó film jó vígjáték érdemes legalább egyszer megnézni, az eredeti szikron nagyon jó...kiáshatod a startgödröt...házas ember vagyok...
10/10
Zajac 2008 ápr. 13. - 11:23:38 10/10 Előzmény sznúp
(22/158)
Rápacsáltál LOL
Ma lesz megint,megnézük :D
sznúp 2008 febr. 02. - 23:37:49 Előzmény 7thSea
(21/158)
Nagyon nagy film nagy beszólásokkal :D

' Üdv a Pokolban Te Ganééééééé .. ' :D
' Rápacsáltál , mert rossz napra és rossz lóra tettél fel .. ' :D
' Kezeket fel Bumburnyák .. ' :D
' Húzzatok a Halálba .. ' :D
7thSea 2008 febr. 02. - 10:02:26
(20/158)
Azért váltaoztatják meg a szinkront, mert lejár a szerzõdésük az eredeti szinkronszínészekkel, és ezért csinálnak egy újjat másokkal.
10/10
Arrin 2008 febr. 02. - 02:55:21 10/10
(19/158)
Ez vajon megen az új szinkron? Csak tudnám minek kellett megbabrálni, az úgy volt jó, ahogy volt! Egyszerûen bántja a fülemet! :( Még csak nem is változtatták meg a trágár szövegeket, ahogy emlékszem, akkor meg mi értelme volt?