Téma: Neon Démon

cabernet sauvignon 2016 szept. 15. - 20:50:39
(8/28)
Szerintem, ez úgy ahogy van egy óriási film. Nálam 8/10
6/10
zsigabiga11 2016 szept. 13. - 16:25:00 6/10
(7/28)
Ja,még egy megjegyzés:

A zene nagyon ott volt! Ha másért nem is,azért érdemes volt megnéznem!
Elle Fanning kisugárzása pedig nagyon ott van!
6/10
zsigabiga11 2016 szept. 13. - 16:20:33 6/10
(6/28)
Nagyon vártam ezt a filmet,megnéztem végre.A film elsõ fele kifejezetten tetszett,a második felében úgy éreztem magam,mintha már egy másik filmet néznék.
SPOILER
számítani lehetett rá,hogy kipécézik majd Jesse-t maguknak,szegénykém naív volt és nem számított rá,vagy nem tudom.Személy szerint én másik színésznõt választottam volna erre a szerepre,nem tudtam azonosulni vele.Egyszer naív,törékeny,visszahúzódó volt,máskor pedig nagyszájú,határozott.Talán azért,mert még "kamasz"volt?

A film végi durvulások érdekesek és kissé betegek voltak,túlzásba vitték.

Kár,hogy lerázta a barátját,normálisnak tûnt.

A színésznõ helyes,de nagyon zavart a hosszú nyaka valamiért :"D
SPOILER VÉGE
Egyrészt tetszett is,másrészt kicsit katyvasznak éreztem.Nagyon lassú film,úgy álljon neki mindenki nézni.Akinek van türelme és kellõképpen nyitott,az nézze meg,hátha valaki belelát a film mondanivalóiba.
1/10
trikaja 2016 szept. 04. - 16:29:18 1/10
(5/28)
Sz@r. Hiába a véres jelenetek nagyon egy nulla színvonalú semmit nem mondó. Ez horror? Semmi újdonság nem volt benne. A sunák is elég borzasztóan néztek ki benne fõleg a zsíros fejükkel a végén. Ne nézze meg senki! Nem kap horrort, de semmi egyebet, nagyon kevés volt benne még a párbeszéd is.
1/10
berto49 2016 szept. 03. - 19:49:01 1/10
(4/28)
Elég sok idegborzoló filmet láttam már, de ilyen ocsmány jeleneteket még soha!!! Pl. a sminkes nõ „akciója”, vagy az öklendezés és eredménye. A rendezõ elérte, hogy a tiltólistámra kerüljön. Azt viszont meg kell hagyni, hogy a kisebbik Fanning lány, Elle igen dekoratív, bár nem az esetem. Ki lehet a családban az, aki ilyen színjátszó géneket örökített át az utódokra? Már eddig is mindketten testes filmográfiával rendelkeznek, pedig elég zsenge korúak.
1/10
Tadd 2016 júl. 12. - 20:20:52 1/10
(3/28)
Kár, hogy a szépség önmagában bakfitty, kár, hogy még csak szép sem volt a legszebb, kár, hogy kiadtam és beültem érte, igazán kár volt érte.
8/10
Anita15 2016 júl. 05. - 09:23:23 8/10
(2/28)
Szerintem jó volt a film. Tudtam,hogy mit fogok kapni (hogy valami durvulás lesz a végén),bár azért nekem is sikerült meglepõdnöm,mert a végkifejlet jelenetei alatt úgy éreztem magam mintha egy Pálffy György filmet néztem volna.

Az alapkoncepció megvalósítása nagyon klassz volt: Gyönyörû látványvilág: gyönyörû színekkel; helyszínekkel,továbbá külsõleg gyönyörû,ám személyiségileg annál undorítóbb emberekkel.
1/10
iamtheonlyone 2016 júl. 02. - 18:10:56 1/10
(1/28)
Senkinek nem ajánlom megnézésre. Az ember olyan szintû mocskot kap az arcába, amit nehéz hányinger nélkül elviselni. Persze ott a 18-as karika, de sem az elõzetesbõl, sem a film leírásából nem számíthatunk erre.

SPOILER

Kezdve a nekrofil jelenettel. Aztán a modell lányt féltékenységbõl megölik társnõi, de ez kevés: esznek is a testébõl. Így mondhatni a fiatal lányt szó szerint "felfalta" a modellvilág. Talán a rendezõ zseniálisnak tartja magát ezért a párhuzamért, ép elméjû embernek azonban szerintem egyszerûen csak kifordul a gyomra.