Téma: Ököljog

Pötyidanon 2012 okt. 06. - 15:51:10
(6/6)
Mennyi szerep van a filmben Stana Katicnak? :D
Véleményem 2012 febr. 17. - 12:32:27 Előzmény imrenyibalazs
(5/6)
Elég szahar... Nagyon kemények a csávók mint a vídia..
Miért kell minden filmet telerakni vonagló r.b.ncokkal...
offtopic
imrenyibalazs 2012 febr. 16. - 23:38:40
(4/6)
Vigyázat! Minden írásom Spoileres!
Megnéztem ezt a filmet... - filmre sem olyan rossz ez...
Gondolkoztam, hogy a kommentemet hogy folytassam... ez a film nem ér fel ugyan az X-MEN-filmekhez, de a 2008-as X-Men kezdetek: Farkas magyar címû filmben (vigyázat ez Spoiler) amikor abban a filmben Logan a csûrben, vagy lehet hogy pontatlanul írok, szóval a régi épületben van, bemegy hozzá az idõs úr és azt mondja: Úgy nézel ki, mint aki rossz dologra készül (nem biztos, hogy szó szerint így volt)...
Nos egy dolgot nekem, meg mindenkinek lenne szükséges mindig tudnia, de a nap minden percében;... - igen, jut az ember eszébe, hogy rosszat tegyen mással, de az ember akárhogy gondolja ezt, amit tesz, annak következménye lesz... és én például egy (/egy-pár) húzós ütéstõl a földön maradnék. - Igen, ha odacsapok, amikor nem kéne, vagy éppen nincs is nagy bajom, csak nekem is eszembe jutott egy rossz vicc (/tréfa) és azt keresztül viszem, szóval megcsinálom, annak is lehet következménye...
Bocs, késõbb folytatom, most csak annyi, hogy középiskolát még végeztem, pár gyógyszer nyilván hiányzott, de azt még elvégeztem és oda bevitték videokazettán a Matrixot (az 1-et) és bár abban az pár undok öltönyös ügynök jól ki volt találva, meg nem mondom most, hogy az filmre nem lenne jó... csak késõn kezdték hangsúlyozni, hogy az szimuláció és az életben a bunyó nem így néz ki...
8/10
Kendy 2012 febr. 16. - 22:37:42 8/10
(3/6)
Szerintem nem volt rossz!
:)
Egyszer meg lehet nézni.

A vége az nagyon kajak!
oldbone 2012 febr. 16. - 19:04:27 Előzmény lotto
(2/6)
Valóban „rengetegen” kommenteztek, szerintem nem lehet egy ’nagyfilm’.
(A fõszereplõ másik filmjéhez fûzött megjegyzésekre alapozva.)
:D
lotto 2012 febr. 16. - 11:24:20
(1/6)
Nem gyõzöm olvasni a hozzászolásokat..:)
Ha valaki látta, írja le lécc, hogy milyen a movie, érdemes e belenézni!
Esetleg egész nézhetõ Vagy agyament film?