olahmiki1959 2012 máj. 02. - 17:27:06 Előzmény kõmacska
(35/95)
Elnézést, csak egy apró észrevétel. A "gázsó" szó helyesen ejtve "gádzsó".
adamnagysweetmovie 2012 máj. 01. - 21:12:41
(34/95)
Marslakók, Tõkéczki-történelemmagyarázó sorozat, Pesty Fekete Doboz.
Orbán közpénzen kifizeti a haverokat.
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 16. - 14:03:17
(33/95)
Én is elkezdtem, aztán megnéztem az összefoglalót: http://www.youtube.com/watch?v=hkkHhceSm1c
- és az is olyan semmitmondó volt, hogy inkább kihagyom.
Ez a cikk viszont roppant érdekes, és jól megfogja a lényeget: http://hirszerzo.hu/velemeny/2011/11/8/Ciganyvita_Lopnak_a_ciganyok_Hat_persze_QAQI4V
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 16. - 14:01:19
(32/95)
Az egészbõl a vége ijesztett meg. Ha az nem lett volna benne, akkor örültem volna annak, hogy végre nyíltan beszél, és nem hazudik pofátlanul, mint a többiek. De az a pár mondat, amit a végén mondott, visszamenõleg a többi szövegét is furcsává teszi.
Most már bajom van azzal is, hogy miért nem használta egyszer sem a magyar szót, miért mondott mindig gázsókat. Én nem gázsó vagyok, hanem magyar.
Másrészt most már bajom van azzal is, hogy saját magát nem tartja cigánynak, pedig az.
Harmadrészt azzal is, hogy legfõbb indoka a "gázsókkal" való jó viszonyra az volt, hogy "az õ kezükben vannak az erõforrások". És akkor mi van azokkal a magyarokkal, akiknek a kezében ugyanúgy nincs semmi, mint a romákéban?
Negyedszer, az is bajom, hogy a beszélgetésben beismerte, hogy ez a film igenis alkalmas a dühödt uszításra.
Egyszóval, noha tisztességesnek és jószándékúnak látszik, valahol a réseken át felsejlik, hogy ez a fickó se nem tisztességes, se nem jószándékú, inkább csak ügyes, és jól keveri a lapokat.
madib 2012 ápr. 16. - 03:07:35
(31/95)
A 7/9 5. percénél a Radics Bélánál kiverte a biztosítékot a vörösréz :)))

Aki megnézi ezt a fórumot, meglátja a legsötétebb cigány jellemet. Nézze csak az utolsó 3 részletet, a közönség hozzászólását.
Mindenki okuljon , ez fog a magyarokra várni nemsokára...
madib 2012 ápr. 16. - 01:33:40
(30/95)
belekezdtem, gondolom majd jól felidegesítem magam így éjszakára :))

Setét Jenõ :))))))))))
Nomen est omen, a puhos cigánya .
madib 2012 ápr. 16. - 01:31:07
(29/95)
Ezt a Forgácsot igazából nem a magyar-cigány viszony izgatja.Látja, hogy a mostani politikus-cigányoknak lejárt az idejük, mindegyiknek van bírósági ügye, elõbb-utóbb mennek a börtönbe.
Ráadásul van gógyija ahhoz, hogy meglovagolja az erõsödõ cigányellenességet úgy hogy most a magyarok pártját fogja. Politikus akar lenni, beülni a parlamentbe, ez egyértelmû.

Megnéztem a két videót, de az egy dolog hogy egy cigány a százezerbõl ért valamilyen szakmához. Ez inkább a fehér holló esete. Az tetszik, hogy a cigányokkal akarja felépíttetni a fatemplomot, azt hiszem az a templom soha nem fog elkészülni. Olyan lesz mint a Déva vára, amit ma felépítenek azt másnapra elhordják a cigányok :))

Az viszont nem tetszik hogy a cigányok állandóan azt mondják azért nem tudnak dolgozni,mert nincs munka, munkahely , a magyarok teremtsenek nekik munkahelyet. De könyörgöm, ezek mit akarnak a pár általános végzettségükkel ? Akinek meg van diplomája az is csak valamilyen tücsökszakon szerezte, szociológián, romológián meg egyéb szakon ahova persze felvették mert cigány és adtak nekik diplomát, mert cigány :(((
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 16. - 01:17:23
(28/95)
Na, ezt is érdekes lenne végignézni: http://www.youtube.com/watch?v=OT00wgQJs_c
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 16. - 00:11:43
(27/95)
Nem, szerintem direkt provokál. Ahogyan Réz András is. Mert "nagyjából" persze igaza van, de "az ördög mindig a részletekben lakik". És a részletekbe elrejtve már nagyon is uszító.
Nekem pl. az is szöget ütött a fejembe, hogy ez a jóember a Medgyessy-km alatt volt romaszakértõ (amely km. bármi volt, csak "szakértõ" nem; hihetetlen mértékben elbasztak mindent, amit csak bírtak).
De most nem is ez az érdekes, hanem hogy Pesty Lászlóval forgat. És Pesty László nem tartja furának, hogy Forgács arról szövegel, hogy Magyarországnak vége??? Magyarország a Titanic, ami nekiment a jéghegynek és elsüllyed, és hogy ez tény?
De akkor hogy jön a képbe a fidesz meg az Orbán-km, aminek Pesty a szekértolója?
Mert ha Pesty László TGM lenne, akkor érteném, hogy ilyesmiket szövegelnek a mûsorában. De így föl nem fogom.

Azért van ám nagyon szép példa is arra, hogy mennyire nincs igazuk a megfélemlítõknek:
http://www.youtube.com/watch?v=5Fob3qrYz8o
http://www.youtube.com/watch?v=WYy89uNwFxo
madib 2012 ápr. 15. - 22:46:03
(26/95)
Miskolc, Salgótarján 60-70 %, Ózd 90%, legtöbb BAZ falu szinte 100% és É-Mo falvaiban 80-90%.

Kicsit döbbenetes .
vénasszonyok_nyara 2012 ápr. 15. - 22:11:50
(25/95)
Miért csúsztatna és miért tévesztené meg rendõröket? Pont az volt a célja, hogy megdöbbentse õket a számadatokkal. A 25% is rettentõ sok. Az 50 azért túlzás lenne. Azért itt van Budapest, ahol az országlakosságának 20%-a él és itt még azért nem olyan tragikus a helyzet.
madib 2012 ápr. 15. - 22:08:11 Előzmény kõmacska
(24/95)
Láttad a mai Naplót?
Volt benne Bagról egy nagyon szomorú film, hogyan terrorizálják az öreg magyarokat a cigányok, és ez csak egy a több száz település közül :((
madib 2012 ápr. 15. - 22:06:37 Előzmény kõmacska
(23/95)
Abból gondolja, mert látja mi folyik itt Mo-on. Egyértelmûen , hogy menthetetlen az ország.
Nógrád, BAZ már elveszett és nemsokára jön Baranya, Fejér megye is igencsak cigányfertõzött.

Egyre több az olyan település ahol már csak 70-80 éves öreg magyarok laknak páran és 80-90% a lakosságnak cigány.
Elpusztulnak a falvak, oda lesznek a sokszáz-ezeréves emlékek, kiírtják az erdõket, elindul az erózió. A vidéki magyar ember nem fog termelni, hiszen ellopnak mindent.

Amikor mondta az adatokat a sünöknek, már akkor is csúsztatott, hiszen nem 7-800 ezer cigány él Mo-on hanem már másfél millió. A gyerekek nem 25%-a cigány hanem 50%-a . De szerintem tudja jól, hogy mik a valós adatok.

A szomszédomban lakó aránylag normális cigány család is fél a cigányoktól, zár mindent nehogy meglopják :))

Uszkát ki lehet emelni, de a hit nem lesz elég itt.
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 13. - 20:57:04 Előzmény madib
(22/95)
Roppant érdekes volt, köszi, hogy felraktad a linket.
Az utolsó pár mondatra azért visszakérdeznék - mibõl gondolja Forgács István, hogy Magyarország menthetetlen? Ezt honnan veszi és mire gondol közben, tehát milyen szempontból látja menthetetlennek?
És a másik: Réz András megnyilvánulása igazán árulkodó volt - szerinte tökjó dolog provokálni. Uszítani. Hát persze.
Az uszkai szabadkeresztény közösség igazán megható, Isten áldja õket. Örülök, hogy bekerültek a filmbe.
És érdekes volt a kétgyerekes roma fiatalasszony is, aki azt mondta, õket is ugyanúgy kirabolják, mint a magyarokat. Nem számít, hogy õk "tesók".
madib 2012 ápr. 13. - 20:00:47 Előzmény ennyi baromságot...
(21/95)
A liberósok a gerinctelen alja nép, mindig oda állnak oda dörgölõdznek ahonnan pénzt hasznot remélnek. Nem magyarok csak kihasználják a magyarokat.
A sok aberrált vonulgató magamutogató buzeráns mind a liberósok közül kerül ki.
És persze az egyik parazita népcsoport szavaz mindig a liberósokra.
offtopic
ennyi baromságot... 2012 ápr. 12. - 23:43:48
(20/95)
És milyen érdekes, hogy a "liberósok" közt nem nagyon találni náci mentalitású, gerinctelen csúszómászókat, míg jobbikos berkekben ez kötelezõ...
madib 2012 ápr. 12. - 23:00:08
(19/95)
Itt látható a Pesty Fekete Doboz cigányokról szóló filmje :


http://www.youtube.com/watch?v=xdSk0pAaIDU&feature=relmfu


Természetesen már megy a rinya a liberósoktól hogy micsoda rászízmus van itt kérem szípen, irány feljelenteni a mûsorkészítõt és a köztévét, hogy leadta.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 04. - 23:04:33
(18/95)
Amúgy én elfogadom Pestyt, ezt alább is írtam talán, a maga módján, publicisztikai szinten tehetséges, jó a kapcsolatteremtõ képessége.
Inkább csak magamnak válaszolgatok, mert tanhu vagy csak tanu leszedi a fejem:)
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 04. - 22:37:23
(17/95)
Pedig úgy még magyarosabb:)
tanhu 2012 ápr. 04. - 22:26:30
(16/95)
Elnézést Pesty, ezt elírtam.